Перейти до змісту

Марія Матіос заявила про політичні переслідування


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

Відома українська письменниця Марія Матіос, автор таких книг як «Солодка Даруся», «Нація», «Життя коротке» та інших, звернулася з відкритим листом до Генерального прокурора Віктора Пшонки.

Текст листа має у своєму розпорядженні «Дзеркало тижня». У листі письменниця заявляє про початок політичного переслідування після виходу її останніх книг.

Далі ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відома українська письменниця Марія Матіос

кому відома? :rolleyes:

(может очепятка,(с)відома :rolleyes: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

працівники Шевченківського райвідділу внутрішніх справ м. Львова (відділ боротьби з організованою злочинністю) розшукували «громадянку Марію Матіос» у приміщенні львівського видавництва «Піраміда» з метою вилучення з продажу моєї книги «Вирвані сторінки з автобіографії», яка, до речі, визнана «Книгою року-2010»

йолки, середньовіччя не за горами! спалити їх, спалити! і взагалі де новий Емський указ? скільки вже можна друкувати літературу на "малоросском наречии"??

Відома українська письменниця Марія Матіос

кому відома? :rolleyes:

тим хто книжки українські читає, не напрягайся, якщо це тебе не стосується :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тим хто книжки українські читає, не напрягайся, якщо це тебе не стосується :)

тогда так и надо было писать: "відома у вузькому колі Горгулья письменниця ...далее по тексту..." :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто іди на уй. і не зупиняйся.

не по пути мне с вами, свидомые, продолжайте свой путь без меня... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тогда так и надо было писать: "відома у вузькому колі Горгулья письменниця ...далее по тексту..." :rolleyes:

у вузькому колі тих, хто крім орт дивиться інші телеканали і часом книжки до рук бере ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто іди на уй. і не зупиняйся.

не по пути мне с вами, свидомые, продолжайте свой путь без меня... :rolleyes:

"Свідомість", в даному випадку ні до чого.

Повір, як письменниця, вона залишить далеко позаду "відомих в широких колах" руССкоязЫчєскіх Донцових, Марініних і іже с німі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто іди на уй. і не зупиняйся.

не по пути мне с вами, свидомые, продолжайте свой путь без меня... :rolleyes:

Відкрив таки лічіко, маладетс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вперше про неї чую. і що, мене теж в вороги, так?

на українській мові крім неї ніхто не пише і переслідувати більше нема кого? чи в неї такі вже провокативні твори?

захотіли б напакостити - зробили б то тихо і без шуму, зате ефективно і одразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не все iй з Гутковським рейдерством займатися за часiв кришування свого братика. Нехай тепер вона спробуe вiдстоювати себе, коли нема ким прикриватися!!!

Отличный комментарий, аж интересно стало, что же у нее за братец такой и каким рейдерством она занималась?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніби керівник СБУ у Чернівецькій області. а от про рейдерство я нічого не чув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от дізнався, прочитай, тоді думку складеш.

Марія Матіос "Солодка Даруся"

http://www.ukrcenter.com/Література/Марія-Матіос/24833-1/Солодка-Даруся

чому саме "Даруся"? тому що за неї Матіос отримала Шевченківську премію.

атмосферно, шкода що інколи збивають з настрою слова типу "шоу" 0_о.

твір більше про дівчину, ніж про знущання радянської влади.

твоя черга.

за який твір її "політично переслідують"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ти прочитав її відкритий лист, то мав би зрозуміти, що вона й питає у "органів"- вам чєво? я на роботі, на Хрещатику, не ховаюсь. Що за ходіння навколо?

А взагалі на неї ветерани-депутати-комуністи написали в ГПУ, щоб вилучили її нову книгу з продажу "Вирвані сторінки завтобіографії". Вона там буцім шпиль на площі Перемоги в Києві порівняла з фалосом.

от класний пацан- мені крім заголовка впадляк далі читати, ви мені перекажіть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона там буцім шпиль на площі Перемоги в Києві порівняла з фалосом.

Женские глаза такие женские, вечно им фаллосы мерещатся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніби керівник СБУ у Чернівецькій області. а от про рейдерство я нічого не чув

Певне, все таки Гутковський це генеральний директор видавництва «Піраміда», де було надруковано книжку «Вирвані сторінки з автобіографії» Матіос, через яку й розпочався весь цей сир-бір (нібито).

http://www.wz.lviv.ua/pages.php?ac=arch&atid=88476

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та читав я її відкритий лист "..я вся такайа моднайа вот я тута беріть мене і зробіть з мене героя")))

от класний пацан- мені крім заголовка впадляк далі читати, ви мені перекажіть...

ну шо за люди, вже і посилання тицьнули - все одно лінується)))

читай, читай - за плечима носити не будеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона в Піраміді уже 9 книг видала. Я теж думаю, що це той Гутковський. Але щось про рейдерство в неті, крім цього коменту, ніц немає. Певно, хтось з ненадрукованих авторів образився:)

Козьма, я читав і Солодку Дарусю, і Життя Коротке, і Майже ніколи не навпаки, і Націю, і Жіночий аркан в саду нетерпіння

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отметим также, что 24 декабря 2010 г. ряд представителей интеллигенции Украины, в числе которых была М.Матиос, выступил в защиту лидера БЮТ-Батькивщина, экс-премьер-министра Украины Юлии Тимошенко. Соответствующее письмо подписали 32 представителя украинской интеллигенции. Подписанты требовали от Президента Украины Виктора Януковича "немедленно положить конец политическим репрессиям, избавиться депутатов-бандитов из своего окружения, обеспечить сохранение демократии, соблюдения законности и прав человека в стране".

http://www.rbc.ua/rus/top/show/mvd-osushchestvlyaet-rozysk-pisatelnitsy-m-matios-po-zayavleniyu-13012011113900

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ни полный текст обращения, ни всех 32 фамилий найти не удалось. Даже на сайтах партии Родина и самой Юлии Тимошенко. Там присутствуют Тимошенко, еще раз Тимошенко и немножечко Турчинова и Ко. Похоже, в штабе Родины так и не поняли главной причины поражения своего лидера на президентских выборах и чистосердечно полагают, что известных интеллектуалов и в дальнейшем можно использовать как прикладное тряпку. Отсутствует обращение и на сайтах, позиционирующих себя выразителями настроений гражданского общества. Или и там так же относятся к интеллектуалам, как и в штабе Родины? Или главная причина здесь – традиционное украинское разгильдяйство?

Но как бы оно ни было, конечный результат одинаков.

И еще один штрих к портрету проблемы: кто из подписантов заявил, что до их обращения можно еще присоединиться, оно открыто для подписей. Но как можно присоединяться к тому, с полным текстом чего ты никак не можешь ознакомиться? Или дальше продолжается практика Того трижды проклятого каганцювання, когда узкие группки украинских интеллигентов занимались той или иной делом без контактов друг с другом и без выхода на широкое информационное пространство? Но ведь на дворе сейчас не XIX, а начало XXI века, – или я ошибаюсь?

http://ukrnovosti.ru/smi/kak-ya-iskal-polnyj-spisok-lyubimcev-kompartii-i-organov/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Марія Матіос заявила про політичні переслідування"

Я думаю, все прозаичнее - тетка зарабатывает Ґрин кард в Канаду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Марія Матіос заявила про політичні переслідування"

Я думаю, все прозаичнее - тетка зарабатывает Ґрин кард в Канаду

Ти вар"ят ?

При бажанні вона давно могла б там жити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично общался с сабжем, то есть с Марией Матиос, та нормальная она тётка, конечно, со своими тараканами в голове, как и все пейсатели, но адекват присутствует..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти вар"ят ?

Возможно и "варьят"...

Кстати, знаешь, кто точно знает, что он "не варьят"? Спроси у знакомого психиатра, при случае... :rolleyes:

я не поклонник партии регионов, но эта"бригада", для меня еще большее зло, мне хватило только одной фразы об оппонентах: "тому що я не вважаю їх людьми взагалі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...