Перейти до змісту

Ким Ви мріяли стати в дитинстві і ким стали?


laska

Рекомендовані повідомлення

люблю допомагати людям + слухати.

вчуся в політехнічному на АВ.

Одне іншому не завадить.

Сам в свій час закінчив "політех". І це аж ніяк не заважає допомагати людям. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Стаття 76. Право на утримання після розірвання шлюбу

P.S. Де-юре  правда  :)

А де-факто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де-факто, якщо вас це турбує, тоді не варто засиджуватися вдома.

Як каже моя знайома: я почуваюся впевненіше, коли в гаманці є гроші, а в бакові бензин  :D 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А я у дитинстві мріяв бути... ким я тільки не мріяв бути :D Космонавтом, Льотчиком, Вченим... На рахунок того ким став - промовчу, ще я нічого в житті не досягнув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всегда знал что буду программером и стал )) А еще на каждую черную волгу загадывал собаку :) немецкую овчарку :))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хотіла стати: космонавтом (завдяки вулиці на якій жила), льотчиком-винищувачем (звучить гарно, але вбивати не змогла б), потім спеціалістом з генної інженерії, а тепер думаю, що втручання в справи природи не минає безслідно.

Зараз я мама, в декреті, займаюся вихованням, далі буде видно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класу так до 7 хотів стати лікарем-хірургом, всі родичі це знали і підколювали цим. Потім якось збився з цієї теми, зараз вчуся, ще не визначився ким хочу стати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Хотів стати священником :blush:

А потім зрозумів що священник ніяког овіднощення особливого до Бога не має і закинув цю мрію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мама розповідала, що в дитинстві я мріяла стати артисткою, мовляв, артистам не обов'язково вміти читати і писати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і тепер ти проявляєш свій артистизм по судах??

"Шановний пане суддя!! подивіться на цього чоловіка! хіба таке миле ніжне створіння з добрими блактиними очима і сором"язливою усмішкою, прибити сусідську бабусю??"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і тепер ти проявляєш свій артистизм по судах??

"Шановний пане суддя!! подивіться на цього чоловіка! хіба таке миле ніжне створіння з добрими блактиними очима і сором"язливою усмішкою, прибити сусідську бабусю??"

без цього ніяк. творчість - частина професії в умовах нашого законодавства))

П.С. Раскольников був "...с прекрасными темными глазами, темнорус и замечательно хорош собою..."

може не дослівно, але про очі пам'ятаю))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і тепер ти проявляєш свій артистизм по судах??

"Шановний пане суддя!! подивіться на цього чоловіка! хіба таке миле ніжне створіння з добрими блактиними очима і сором"язливою усмішкою, прибити сусідську бабусю??"

Розкажу про епізод з артистизмом, який мав місце в нас у Луцьку, в Господарському суді Волинської області.

Троє перевіряючих - податкових ревізорів-інспекторів перевіряли один заклад громадського харчування. Серед цих перевіряючих була одна жіночка дуже "внушитєльної" комплекції - назвемо її Ревізорчук Ганна Калістратівна. І за наслідками перевірки в акті було відображено приблизно наступне:

"Крім того, підприємець несподівано вихопив з рук інспекторів зроблені раніше покупки: пачку цигарок «L&M», три склянки по 50 гр. коньяку, три салати "Ніжність" та 1 пач. шоколаду, при цьому гроші попередньо оплачені за ці покупки не були повернуті.

Сліз зазначити, що підприємець коли виганяв і застосовував фізичну силу до гол. держ. под. ревіз.-інсп. ДПІ у м. Луцьку Ганни Калістратівни Ревізорчук - він відштовхнув її на кілька метрів, та пошкодив їй великий палець правої руки, в результаті чого вона не може писати".

Адвокат підприємця запропонував в суді провести експеримент - вручити в руки інспекторам пачку цигарок, три склянки коньяку, три салати та плитку шоколаду, і нехай підприємець "несподівано" все це вихопить у податківців з рук. Суддя відмовила, бо і так було зрозуміло, що податківці трохи перебільшили з "несподіваним вихоплюванням" товарів. Але залишився факт застосування "фізичної сили"...

Адвокат (досить немаленький чоловік) в ході судового засідання тримав в руках олівець, на який намотані були касові чеки. Під час справи він передав для огляду цей олівець з намотаними чеками для Ревізорчук Ганни Калістратівни. Однак, передаючи його - адвокат не відпустив олівця зі своїх рук. Інспекторша, зрозумівши, що адвокат не випускає олівця - так рвонула до себе той олівець, що адвокат заточився і впав. Після цього, само собою, в суді прозвучала фраза на зразок: "Ваша честь! Як міг підприємець з його, м'яко кажучи, дитячими габаритами, відштовхнути такого міцного ревізора на кілька метрів? Адже ревізор сама кого хочеш звалить з ніг!"

Всі посміялися, а підприємець справу виграв.

Так що часом треба і артистизм :)

це не порушує ніякої там етики- западать на клієнта?:)

Ні, то тільки ветеринарам заборонено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батько служив на аеродромі, тому мріяв стати пілотом винищувача, літати на звуковій швидкості, скидати бомби на голови, збивати інші літаки... але, поки що, займаюсь спекуляціями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Хотіла бути лікарем. Збирала всіхляльо і робила їм уколи. Потім хотіла бути модельєром одягу. Шила.

Але зараз я теж задоволена, є проектантом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але зараз я теж задоволена, є проектантом.

назву контори в студію))

це Ви шоб не дай Бог не обратиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але зараз я теж задоволена, є проектантом.

назву контори в студію))

ТзОВ "Леся" Конякіна, 16а

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але зараз я теж задоволена, є проектантом.

назву контори в студію))

це Ви шоб не дай Бог не обратиться?

Обращайтесь пожалуйста, всегда будем рады. У нас только качественная работа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то я знаю, ви на таких нестримана

А мені б модером на мінуточку... і мене було б не удєржать :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені б модером на мінуточку..

неблагодарное это дело - заниматься модерством,всем не угодишь, кто то полюбэ обидится... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені б модером на мінуточку..

неблагодарное это дело - заниматься модерством,всем не угодишь, кто то полюбэ обидится... :)

О-о-о! Прийшла пора старенької платівки про модераторство чату плюсів (можу помилятись), давно не звучала в ефірі :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та пластинка уже давно на свалке истории, поэтому звучать не будет.Да и когда я печатал пост № 72, даже и мысли не было про ту пору моего модерства,я в общем смысле выразился.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись давно, в дитячій передачі дітлахам задавали це питання.

Один хлопчик сказав:" Хочу быть крокодилом".

- Почему?!?

- А он всегда греется на солнышке и ничего не делает...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...