Перейти до змісту

Хочу устроить конкурс!


zero100

Рекомендовані повідомлення

7 октября 1952

P.S. Флешку віддай Master88898

поздравляю...ты первый....вличку...с 10 до 12 утра получиш свой модем

Завтра ровно в 11.30 утра будет задан вопрос....кто первый ответит выиграет модем..3g ....удачи

Я помилився. То модем, а не флешка.

В любому випадку хай виграш забере собі Master88898 від мого імені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 249
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

отпишитесь, кто получил-то dicks.png

Господин админ...почему у меня сообщений 0. Забанили.? Обясните причину? Пункт и статтю? За что (забанили)

И кто меня поддержыт в етом вопросе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Господин админ...почему у меня сообщений 0. Забанили.?

Ніхто Вас не банив.

Бан не дає можливості відписуватись в форумах вАщЄ.

По поводу счетчиков сообщений. Можно почитать тут или тут а также тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так понимаю, что у автора темы где то мешками валяются флешки и модемы?

вопросы давай нормальные, что б подумать, поразмышлять, а не тупо у дяди Гугля за пару секунд ответ получить.Если уж захотелось поиграть в "Что? Где? когда?" то держи марку, здесь не детский садик, что б за стишок шоколадку давали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починаю вірити в Діда Мороза.

Новий рік почався ще коли я спав, дзвінок дружині від її сестри: в квартирі цілу ніч немає світла, опалення автономне - газовий котел, але напханий електронікою, тобто не тільки темно, а й холодно. Сестра незаміжня і сьогодні працює, отже викликає електрика з їхнього ОСББ, а мені за годину треба встигнути зібратися і доїхати з ДПЗ на Відродження на 10,30. І це при тому, що на 12,00 треба бути біля ЦУМа, щоб отримати виграні флешки. В 10,30 я на місці, електрик також. Згорів ПЗВ (дифавтомат), треба купити, в Комфорті, що на Відродження є, але тільки на 25 А. На 25 мало, а часу шукати взагалі немає. Можна, звичайно, подзвонити до автора теми і спробувати домовитися на інший час, але порушиться чистота експерименту, і автор зможе сказати "ну ми ж домовлялись...". Так ніззя. Дзвоню дружині, та закриває магазин (фіг з ними з тими торгами) і їде до сестри на квартиру, по телефону домовляюся з електриком, що підключить електрику без ПЗВ, а після Нового Року відразу і поставимо. Передаю ключі від квартири дружині і лечу в центр, до ЦУМа. Встиг. Набираю автора і... опа - "ваш дзвінок буде переадресовано на автовідповідач". Від несподіванки впадаю в ступор і мовчу, я завжди мовчу при розмові з автовідповідачами. Вибив. Зосередився. Передзвонюю, вже знаю, що прийдеться все-таки говорити з автовідповідачем, вирішив повідомити хто я, чого дзвоню і номер телефону. Так не відмажеться, але трубку беруть і... опа - "я не зміг вирватися з роботи, якщо можеш під'їдь до офісу". Ну це вже схоже на передбачуваний всіма сценарій, я посміхаюсь і вирішую довести почате до кінця. Їду на офіс (адресу сказали по телефону), в голові клацає лічильник - ще -2 грн на проїзд. Приїхав, набираю і... опа - короткі гудки, раз, другий, третій. Недалеко стоять хлопець з дівчиною, поглядують на мене і теж кудись дзвонять по телефону. Все-таки дозвонююсь, автор просить зачекати і...

опа - флешки в мене на руках. Подякував і попрощався з автором, а автор підійшов до того хлопця з дівчиною, певно також призи віддавати.

post-3393-0-46740300-1293801076_thumb.jp

Настрій гарний, вирішив прогулятися пішки, хоч і погода не радує - вітерець з сніжком. На мості, перед Варшавкою, бачу лежить гривня, не примерзла, не засипана снігом, вітер на мості навіть сильніший, а вона собі лежить, настрій піднімається ще більше. Піднімаю, кладу в кишеню, йду далі. Через 200 метрів дежавю - "лежить гривня, не примерзла, не засипана снігом, вітер на мості навіть сильніший, а вона собі лежить". Однією рукою піднімаю другу гривню, а другою дістаю першу з кишені, а вдруг то та сама, руки в то в рукавичках, може промахнувся мимо кишені. Ні - в кожній руці по гривні, настрій взагалі новорічний, в голові обнулюється лічильник. На Варшавці одну гривню віддаю сліпим бабцям, що співають (не дві, бо сам безробітний) і купую ПЗВ на 70 грн дешевше ніж в інших точках. Продавщиця пояснила, що це їй наші заробітчани здали дешево - в москалів накрали і сюди привезли, а так-як ціни не знали то віддали задарма. Ну взагалі пре сьогодні. Лотерею, правда, не купив, але участь в інших розіграшах (тут і на Аукро) буду приймати сьогодні - то факт.

Не знаю справжніх мотивів автора, але, вимушений забрати свої слова назад: можливо він трохи не зібраний, але він точно не балабол.

Господин админ...почему у меня сообщений 0. Забанили.? Обясните причину? Пункт и статтю? За что (забанили)

И кто меня поддержыт в етом вопросе?

Пости в флеймі і на барахолці не рахуються, а більше ти ніде не пишеш.

Ще раз дякую за флешки!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опа - флешки в мене на руках. Подякував і попрощався з автором, а автор підійшов до того хлопця з дівчиною, певно також призи віддавати.

post-3393-0-46740300-1293801076_thumb.jp

Як? І після цього всього Ви ще й за подарунком пішли??? Тема в флеймі, топікстартер збирався оригінально нетбук продавати, а виходить зараз флешки/модеми роздає... Він ж їх не друкує... Майте совість - вони гроші коштують...

Не знаю які там в топікстартера наміри і що це за дивна благодійність але з цього часу - для мене Ви - Бордівець року!!!! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як? І після цього всього Ви ще й за подарунком пішли??? Тема в флеймі, топікстартер збирався оригінально нетбук продавати, а виходить зараз флешки/модеми роздає... Він ж їх не друкує... Майте совість - вони гроші коштують...

Халява - капризна дама, її треба "любить и лелеять". Відвернувшись один раз від неї, можна її більше ніколи і не зустріти. :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ученые не установили ни одного факта использования колес и повозок для транспортировки гигантских камней при строительстве пирамид, хотя египтяне уже умели их делать. Чем это можно объяснить?

Кто первий ответит...того приз....а я пошел готовится к новому году)) всех с наступающим.

Правильный ответ с ссылкой оставлю возле 12 ....удачи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ни одно колесо не выдержало бы такой тяжести (вес камней доходил до 40 т).

гугл рулить :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ни одно колесо не выдержало бы такой тяжести (вес камней доходил до 40 т).

http://uznavaj-ka.ru/temp/otv_z.php?ot=440127447

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ни одно колесо не выдержало бы такой тяжести (вес камней доходил до 40 т).

Поздравляю. ты выиграл модем. Оставь тел в личке...завтра наберу

Вопрос в 10.30 будет не из интернета..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем кто празнует уже, желаю продолжения)).

Вопрос не из нета. Есть автостанция первая возле рынка Варшавка. Вот вопрос. Сколько платформ на автостанции (платворма-туда куда заежджает автобус на посадку).

Чесно сам не знаю. Потому что в гостях. Завтра буду ити пощитаю.

Кто правильно первым даст ответ того флешка. С наступающим. Завтра напишу кто вииграл. (После обеда)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...