Перейти до змісту

Чи користуєтесь ви відеорегістраторами


yura2281

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

SysR,я так зрозумів у тебе такий же регістратор, відео з якого в першому пості?І дату та час теж чорним шрифтом на білому зверху в центрі показує?Чи якість відео в тебе відрізняється?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR,я так зрозумів у тебе такий же регістратор, відео з якого в першому пості?І дату та час теж чорним шрифтом на білому зверху в центрі показує?Чи якість відео в тебе відрізняється?

Трохи не такий. Дата і час пишуться зеленими великими літерами без фону з верху;)

Я його юзаю на роздільній здатності 640*480 -- цього достатньо щоб родивитися обстановку на дорозі і зекономити місце на карті. Хоча роздільну здатність реєстратор має більшу.

Приклад відео

http://www.youtube.com/watch?v=XArQQfsnyVo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольна штука)))))))

Як вона взагалі виглядає, живлення від чого???

Підскажіть пліз)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як дайці на них реагують? Теоретично можуть взути за розміщення сторонніх предметів на вітровому склі, а як на практиці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як дайці на них реагують? Теоретично можуть взути за розміщення сторонніх предметів на вітровому склі, а як на практиці?

З реєстратором поки не зупиняли. ;) Тьху-тьху.

Щодо предметів: GPSа ж можна розміщувати на склі, то чому не можна ДВР. В штатах в машині кожного поліцейського є ДВР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як дайці на них реагують? Теоретично можуть взути за розміщення сторонніх предметів на вітровому склі, а як на практиці?

В чому суть теорії? Вперше чую, що за таке взувають. Новий розвод якийсь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі не розвод, але сам знаєш, які наші дайці. Можуть домахатися і до хрестика на присосці (в мене так), якого не видно з місця водія за дзеркалом заднього виду. Не знаю як в Луцьку, а в інших областях дайці практикують штрафи за таке.

31.4. Забороняється експлуатація транспортних засобів згідно

із законодавством за наявності таких технічних несправностей і

невідповідності таким вимогам:

31.4.7. Інші елементи конструкції:

в) встановлено на скло додаткові предмети або нанесено

покриття, які обмежують оглядовість з місця водія, і погіршують

його прозорість.

Примітка. На верхній частині вітрового скла автомобілів і

автобусів можуть бути прикріплені прозорі кольорові

плівки. Дозволяється застосовувати тоновані стекла

(крім дзеркальних), світлопропускання яких

відповідає вимогам ГОСТ 5727-88. Дозволяється

застосовувати занавіски на бокових вікнах

автобусів;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR,я так зрозумів у тебе такий же регістратор, відео з якого в першому пості?І дату та час теж чорним шрифтом на білому зверху в центрі показує?Чи якість відео в тебе відрізняється?

Трохи не такий. Дата і час пишуться зеленими великими літерами без фону з верху;)

Я його юзаю на роздільній здатності 640*480 -- цього достатньо щоб родивитися обстановку на дорозі і зекономити місце на карті. Хоча роздільну здатність реєстратор має більшу.

Приклад відео

http://www.youtube.com/watch?v=XArQQfsnyVo

а звук?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а звук?
А звук я вирізав ;) так як там присутня ненормативна лексика :D

тоість звук вона пише? микрофон вродє єсть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а запис звук можна включити коли треба не виключаючи запис відео, просто добавити звукову дорожку, чи треба виключити і почати новий файл?

sasha1132 - 100 дол. там на китайському сайті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132 - 100 дол. там на китайському сайті.

на сайті ціна одна а в реалі зовсім друга, я бачив на сайтах є і по 300 гривень. Без всяких наворотів, пише 640*480.

просто цікавлять ціни в Луцьку, мож хто тим займається чи знає магазин де мона придивитись до техніки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як дайці на них реагують? Теоретично можуть взути за розміщення сторонніх предметів на вітровому склі, а як на практиці?

Купи такой и поставь на торпеду :) у ментов нет вроде ничего, чтобы штрафовать за машинку на торпеде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в) встановлено на скло додаткові предмети або нанесено

покриття, які обмежують оглядовість з місця водія, і погіршують

його прозорість.

Кто мешает его поставить или под самый потолок или со стороны пассажира ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...