Перейти до змісту

Неудачный прикол для передачи Скрытая камера


Master88898

Рекомендовані повідомлення

в одной из укр передач с приколами актер в маске пугал выходящих из лифта людей,

все пугались, было смешно, пока один из очередных пассажиров вместо "испугаться" со всего маху ввалил актёру у голову

продолжения сюжета не показали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пугал выходящих из лифта людей,

.....

продолжения сюжета не показали

Я взагалі таких приколів не розумію :blink: .

Я, наприклад, дуже лякаюсь :blush: .

Там же не вибирають кого лякати :0001: .

А раптом у людини хворе серце :ohmy: ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в америке своими ушами видел как аборигены бились головой от смеха в шутке где к жене приходили типа коллеги мужа и говорили что его укатал бульдозер или что то в этом роде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

По першому відео - нормальна і адекватна реакція на "прикольний" дебілізм. Ні разу не жалко того мудака, що получив п'яткою в мармизу.

Класика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі таких приколів не розумію :blink: .

Я, наприклад, дуже лякаюсь :blush: .

Там же не вибирають кого лякати :0001: .

А раптом у людини хворе серце :ohmy: ?

Є в мене товариш, який ніколи не відкриває двері: стукай, дзвони - все-рівно. При цьому він не ховається, чути як ходить по квартирі, говорить. Колись це надоїло його найкращому товаришу, і він заліз до того через вікно (перший поверх), а той якраз у ванній був, "злодій" вдягнув махровий халат, на голову намотав махровий рушник і взяв на кухні найбільшого ножа - хотів налякати. Та коли той вийшов з ванної і побачив "душмана з чалмою на голові і шаблею в руках" то ввалив зі всієї дурі ногою по ... між ноги "душману". Той тільки і зміг що відкинути ножа і пропищати, лежачи вже на підлозі, хто він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще хай знімають передачі типу "Голі і Смішні", там точно ніхто не постраждає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...