Перейти до змісту

Нова історія.


difoto

Рекомендовані повідомлення

Ванус, позволишь ответить? Банов не будет? :D

3. 12 бальна система допомагає краще оцінити знання - це безперечний факт 4 і 5 в різних вчителів майже одне й те саме а тепер є шанс.
В этом согласен с тобой полностью. Более точная оценка знаний. Только, замечу одно, не вся Европа учится по ней, как тут заметили. В Британии, по-моему, свои дьюны, в Испании - по-моему, так и есть 5-бальная система.

Я бы вообще ратовал за введение этой системы и в высшей школе, ибо обидно, когда у тебя срывается пятерка по "Высшей математике" из-за оплошности, а одногруппнику ставят ту же четверку, хотя он не сделал трети заданий, ставят потому, что портить зачетку не хотят.

1. а) Україна бидлом ніколи не була, слідкуй за висловлюванням, а бидло сам занає звідки прийшло сюди

Быдлом назвать никого нельзя в национальном вопросе. Даже цыган, хотя иногда хочется. Но, поверь мне, во Львове до 1939 года, до включения его в состав УССР, то бишь, до того момента, когда Львов перестал быть Восточной Польшей, а стал Западной Украиной, по городу висели объявляения: "Після 8-ми годин бидлу вхід до міста заборонений". Пояснять не надо, кому запрещали входить в город, если учесть, что подавляющее число жителей были поляками? Ничего личного, я привожу тебе факты, как приводил тогда, когда ты использовал плакат норвежцев, изменив петлицы дивизий. Так что Оушен не далек от истины.

в) навідміну від московства та поляцтва не було в україні кріпацтва - культура рахуй на порядок вища
Шевченко же был из крепостных....
г) книговидання, одяг, архітектура і таке інше були абсолютним ідентифікатором нації - україни

Самобытность украинской нации, время ее формирования, это 17-18 века. До того, особенно книгоиздательтство, это было или под Россией, или под Жечью Посполитой. Украины тогда не было еще, как впрочем, и Россия только стала выходить из мрака Ивана Грозного и опричнины.

Архитектура не была самобытной на территории Украины по большей мере. Вспомни церкви Луцка хотя бы, много в них от Киевской Руси?

б) демократія (вчи історію) була коли ще всюди була монархія чи царат
А кто сказал, что монархия - это плохо? Саудиты плохо живут? Датчане? Шведы? Британцы?

И что демократия - это благодать?

Еще эллины считали, что демократия - одна из наихудших форм правления. И тот же Платон был сторонником аристократии. Только формации ее меняются во времени, та же монархия, только уже с урезанными правами, как в Швеции, Великобритании, Дании.

д) хто сказав що путін не руский

И причем тут национальность? Сталин - полуосетин-полугрузин, дальше что? Дзержинский и Троцкий- евреи, Гитлер - австрияк, президент Перу - этнический японец. Сам себе противоречишь же - "Прошу всіх росіян розслабитись я не русофоб і не русофіл на руских не гоню, прошу більше про це не згадувати"

Ну-с, я надеюсь, не потрешь и не забанишь?:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь
в) навідміну від московства та поляцтва не було в україні кріпацтва - культура рахуй на порядок вища

Шевченко же был из крепостных....

Скоріш за все, малось на увазі те, що кріпацтво в Україні запровадили не українці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самобытность украинской нации, время ее формирования, это 17-18 века. До того, особенно книгоиздательтство, это было или под Россией, или под Жечью Посполитой. Украины тогда не было еще, как впрочем, и Россия только стала выходить из мрака Ивана Грозного и опричнины.

Архитектура не была самобытной на территории Украины по большей мере. Вспомни церкви Луцка хотя бы, много в них от Киевской Руси?

1) Іван Федоров друкував книги в Україні трохи раніше.

2) не хочу нікого образити, але, ІМХО, Росія ніколи з сутінків не виходила. Вона завжди блукала хз де. Хоча б фраза "Умом Росию не понять" свідчить про це :D

3) А багато залишилось від Москви 12-14 ст.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Іван Федоров друкував книги в Україні трохи раніше.

И что самое интерестное - на древнеукраинском... :D

Ну а серьезно - эт мой последний пост в теме "Политика"

А ну ее н*х...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. а) Україна бидлом ніколи не була, слідкуй за висловлюванням, а бидло сам занає звідки прийшло сюди
Но, поверь мне, во Львове до 1939 года, до включения его в состав УССР, то бишь, до того момента, когда Львов перестал быть Восточной Польшей, а стал Западной Украиной, по городу висели объявляения: "Після 8-ми годин бидлу вхід до міста заборонений". Пояснять не надо, кому запрещали входить в город, если учесть, что подавляющее число жителей были поляками?

1. Пригадуєш, я на підтвердження своїх доводів про путінські превентивні удари дав тобі ряд лінків в інтернеті? Ти сказав, що для тебе це не доказ. Шкода, адже коли ми в інтернеті - то можемо на підтвердження своїх доводів посилатися лише на те, що є в Інтернеті. Але оскільки весь Інет - це не доказ... то будь-ласка, докажи нам наявність в ті роки таких листівок. :D

2. Якщо допустити, що такі листівки були (я цього не визнаю, але припустимо, що це так). Тоді дай відповідь прямо: ти вважаєш українців бидлом з поросячою мовою? Оскільки Aminodav i Beybars - одне й те саме, ти сам це ствердив, то, співставивши твоє намагання довести "бидлячість" української нації і висловлювання про українську мову, як про поросячу, іншого я не вбачаю... Дай же нам всім відповідь - то українці, які говорять українською, дійсно в твоїй уяві бидло з поросячою мовою?

3. Тобі щось відомо про те, яка різня була на Західній Україні між поляками і українцями? Хто кого - це залишається питання відкрите, і навіть Кучма і Квасьнєвський, які проводили спільні акти "примирення", не змогли змінити ставлення народів до цієї різанини. Так от: якось так воно вийшло, що Львів до цих пір є місто українське. І шанси на те, що він стане польським - якісь, чесно кажучи, не дуже... Тобто, зараз місто належить тому "бидлу", якому, як ти стверджував, навіть вхід до міста був заборонений. То чи ж таке воно вже й бидло, якщо спромоглося здобути право не лише на вхід до міста, а й на саме місто?

Ти мені можеш заперечити, мов, якби не Радянська влада - то невідомо, як би воно було. Можливо... Але як сказати.

Просто тепер поїдь до Львова - одного з найбільш культурних міст, і пошукай там бидло. А потім поїдемо в Донецьк (а ще краще - в Стаханов Луганської областті, де я бував неодноразово), і повторимо експеримент там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо малося на увазі - одному аллаху известно :D

Малося на увазі те, що панщина, тобто кріпацтво, було запроваджене у 1783 році (якщо не помиляюсь), саме російським царем Петром I. А до того в Україні існувала козацька займанщина (також якщо не помиляюсь у термінах, бо нажаль не є всезнайним істориком-аматором).

А також книговидання у той час існувало саме на наших землях. Відомо, що навіть російський друкар Федоров змушений втекти від режиму Івана Грозного і працювати у Львові. Я вже не кажу про рідну Волинь. Тут була заснована Острозька академія. Яка дала освіту першому ректору Києво-Могилянки (на той час Киїівської братської школи, якщо не помиляюсь). Будівлю для Могилянки подарувала волинська шляхтянка Гулевичівна. Могилянка вважається першим університетом Східної Русі. Тут здобував освіту і російський діяч Ломоносов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Иван Федоров печатал книги не на Украине, тогда Украины не было, а где печатал? :D

Обидеть не удасться, потому, что сомневаюсь, что ты часто бывал в России, чтобы судить, сумерки там или нет. А мнение человека, которое базируется на эмоциях, это - не мнение :D Я там был, я видел. По телевизору тебе говорят одно, а на деле - совсем другое. Как ты мне объяснишь ситуацию, что летом сало в Черкассах было по 13 гривен за килограмм, а в Волгограде по 25 рублей (около 5,5 гривен), при том, что средняя зарплата в Волгограда в 2,5 раза выше, чем в Черкассах? Или тот момент, что я после двух месяцев там не мог неделю привыкнуть к нашим дорогам?

Так что, не зная, не говори :D

Москва в 12-14 веке не была тем центром, чтобы от нее много осталось - Кремль и тот был деревянным :) Прочитай книжки по истории, с какого времени упоминается Москва, как противовес Твери, и Новгород уходит на второй план. Ты же не знаешь, о чем ты говоришь даже.

Кстати, в Астрахани очень много осталось от Ивана Грозного, а про Ярославль я вообще молчу - везде церквушки или часовенки времен Руси, да и Кремль практически сохранился, хотя это уже нынче заповедник, где живет медведица (Ярослав по легенде медведицу язычников на слиянии Которосли и Волги зарубил, и поставил град).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. а) Україна бидлом ніколи не була, слідкуй за висловлюванням, а бидло сам занає звідки прийшло сюди
ну точно небыла, просто так вельможы польские укр. деревню называли. Это я цитату взял из книжки толи 7, толи 8 класса, тогда историю очень хорошо учил, и слово взял в лапки потому, что это цитата.

Ну а насчет 12бальной си-мы, я както сильно разницы и не заметил, просто все учителя тогда твердили что 5бальная была одной из лутшей си-мы оценивания.

А чого система тупа ? По ній вся Європа вчиться ніби, і ніби не тупіші за нас.

P.S. 2 Georg&Oushen шкода, що у вас вкрали розум, хай навіть і частково.

Както раз общался я с дядькой с USA, этак годков ему 20-21 точно не помню скок, а вообщето он школьник был :)

P.S. Ну у меня пока никто и ниче не крал, ну и вообщем после 10-11 класса и не сильно то и раздавали. :)

А вообще vanus, Yarchik и другие, прошу не оперировать словом "бидло (худоба)" я его просто привел в пример угнетения в те времена Украниы Речью Посполитой" Никто так не считал, не считает и не будет. Мы люди же!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrod, ты бы хотя бы Яндексом или Гуглем воспользовался, перед тем как такое говорить.

Ломоносов никогда не учился там, где ты заявил. ЛОМОНОСОВ Михаил Васильевич (8/19.11.1711 года - 4/15.04.1765 года), гениальный русский ученый во многих отраслях знаний, поэт, просветитель, один из самых выдающихся светил мировой науки.

Отец Ломоносова, Василий Дорофеев (или Федоров), черносошный крестьянин, имел землю и суда для промысла по Мурманскому берегу; Ломоносов рос в простой и суровой обстановке. Еще подростком он ездил с отцом на промыслы и нередко подвергался опасностям. Грамоте Ломоносов научился сравнительно рано. Первые его недуховные книги, “врата учености”, были словенская грамматика Смотрицкого и арифметика Магницкого. Побуждаемый жаждой знания, Ломоносов в 1731 ушел с обозом в Москву, где был принят в “Спасские школы”. Много горя и нужды претерпел здесь Ломоносов: укоры отца, “несказанная бедность”, насмешки школьников. Способности, примерное прилежание и быстрые успехи Ломоносова были замечены. В 1736 в числе 12-ти лучших учеников Славяно-греко-латинской академии он вызван в Петербург для учения при Академии наук. В сентябре того же года Ломоносов был послан в Германию (Марбург) к Христиану Вольфу, для изучения химии и горных дел, причем вменялось в обязанность “учиться и естественной истории, физике, геометрии и тригонометрии, механике, гидраулике и гидротехнике”. В Марбурге Ломоносов пробыл до 1739. Здесь он получил обширное и основательное образование. В 1738 студент Ломоносов послал в Академию донесение на немецком языке о прослушанных лекциях и приобретенных книгах, рассуждение на латинском языке по физике и стихотворный перевод оды Фенелона, воспевающей счастье уединенной сельской жизни. Из Марбурга студенты были отправлены во Фрейберг к “горному советнику” Генкелю, причем содержание их было уменьшено наполовину и Генкелю было поручено держать студентов построже, объявить в городе, чтобы никто не верил им в долг. А так как Академия неисправно высылала деньги, то студенты очень нуждались, отсюда просьбы к Генкелю, неудовольствие на него. Ломоносов, обладая пылким темпераментом, поссорился с наставником и ушел из Фрейберга без дозволения Академии в 1740. Странствуя по Германии, Ломоносов женился на Елизавете-Христине Цильх. По некоторым источникам, по дороге из Марбурга в Голландию был насильно завербован в прусские солдаты, но бежал из крепости Везеля. После странствий Ломоносов прибыл согласно приказанию Академии, в 1741. В 1742 Ломоносов сделан адъюнктом по физике, в 1745, по отъезде проф. Гмелина за границу, профессором химии, в этой должности оставался до конца жизни. Деятельность свою Ломоносов характеризовал сам в 1753, в письме к Шувалову: “ежели кто, по своей профессии и должности, читает лекции, делает опыты новые, говорит публичные речи и дессертации, и вне оной сочиняет разные стихи и проекты к торжественным изъявлениям радости, составляет правила к красноречию на своем языке и историю своего отечества, и должен еще на срок поставить, от того я ничего более требовать не имею и готов бы с охотою иметь терпение, когда бы только что путное родилось”. В 1757 Ломоносов сделался членом Академической канцелярии и подключился к управлению академическими делами. В 1759 Ломоносову было поручено управление академической гимназией, университетом и географическим департаментом. Но как достижение положения, так и деятельность Ломоносова сопровождались непрерывной борьбой с академической канцелярией, которая заведовала не только экономическими, но и учеными и учебными делами, с господствовавшей немецкой партией, масонскими интригами Г.Н. Теплова и других “вольных каменщиков” в Академии, “с неприятелями наук российских, которые не дают возрасти свободно насаждению Петра Великого”. Напряженная деятельность, продолжительная борьба с враждебной партией преждевременно расстроили здоровье Ломоносова. Гениальные способности, глубокая любовь к науке, неизменное трудолюбие, пламенный патриотизм, непреклонная твердость воли при достижении цели — вот отличительные черты Ломоносова. Как ученый Ломоносов отличался необычайной широтой интересов; обогатил своими открытиями физику, химию, астрономию, географию, технику, геологию, историю, филологию; стремился использовать науку для развития производительных сил, поднятия благосостояния страны. Свои наблюдения и открытия Ломоносов излагал в блестящей общедоступной форме.

http://www.litera.ru/stixiya/articles/770.html

http://www.lomonosow.org.ru/lib/sa/author/100002

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как ты мне объяснишь ситуацию, что летом сало в Черкассах было по 13 гривен за килограмм, а в Волгограде по 25 рублей (около 5,5 гривен), при том, что средняя зарплата в Волгограда в 2,5 раза выше, чем в Черкассах?

Може, досить нам лапшу на вуха вішати?

Население Волгограда - около миллиона. Средняя заработная плата - 4200 рублей. Стоимость съемной однокомнатной квартиры в центре города - 200 долларов.

А фактически 400 долларов это не средняя зарплата по России, а это средняя зарплата по Москве. За пределами Москвы, Питера, Екатеринбурга и Новосибирска эти суммы считаются огромными. В городах Волгоград, Челябинск, Воронеж, Псков, Пермь, Иркутск и так далее средняя зарплата не превышает 200 долларов. А на селе люди получают от силы 100 баксов в месяц.

Но, например, средняя зарплата в городе-герое Волгограде (у меня жена оттуда) равна 4 т.р.

Розмір оплати праці був вищим за прожитковий мінімум для працездатної особи у всіх містах та районах. Водночас вище середнього по області рівень заробітної плати лише в містах Черкаси (середня зарплата – 1125,63 грн.)

То де зарплата більша в 2,5 рази? А, ну якщо порявніти 4200 і 1125,63, то 4200 більше. Але якщо 4200 в рублях, і 1125,63 в гривнях - то більше зарплата все-таки в Черкасах...

Судячи по Вашій логіці, в Волгограді зарплата має бути на рівні 2814 грн. (1125,63 грн. х 2,5), тобто, 14800 рублів?

Факти, шановний, давайте факти... з доказами, прошу Вас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrod, ты бы хотя бы Яндексом или Гуглем воспользовался, перед тем как такое говорить. Ломоносов никогда не учился там, где ты заявил. ЛОМОНОСОВ Михаил Васильевич (8/19.11.1711 года - 4/15.04.1765 года), гениальный русский ученый во многих отраслях знаний, поэт, просветитель, один из самых выдающихся светил мировой науки.

Це ж треба... Ломоносов в Києво-Могилянській академії не вчився?

Из стен Киево-Могилянской Академии вышло 14 гетманов Украины. Среди них — Иван Мазепа, Филипп Орлик, Павел Полуботок, Даниил Апостол, Юрий Хмельницкий, Иван Выговский, Пётр Дорошенко, Иван Скоропадский, Павел Тетеря, Иван Брюховецкий, Михаил Ханенко, Иван Самойлович. Признанные святыми митрополиты Дмитрий Туптало, Петр Конюшкевич, Иван Максимович. С Академией связанны судьбы Мелентия Смотрицкого, Феофана Прокоповича, Лазаря Барановича, Григория Сковороды, Максима Березовского, Артемия Веделя и прочих. Познавал здесь науку и Михаил Ломоносов.

Вікіпедія. Авторитетне джерело, нада сказать...

То Амінодав не вміє пошуком користуватись, виходить? Ukrod - умнічка! Амінодав, слабо попросити вибачення, і визнати, що ти оспорив факт навчання Ломоносова, аби оспорити?

Гугль пише: "Результати 1 - 10 з приблизно 777 на запит ломоносов киево-могилянская академия. (0.45 сек.)"

Оце впав пацтул, і сиджу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавлю про козаков еще. В ряды козаков НЕ ПРИНИМАЛИ УКРАИНСКИХ КРЕСТЬЯН!!!!!

Ну эт так чтоб знали. И не говорили прямым текстом что они боролись за нашу неньку Украину.

Про крепостной лад: хоть украинцы и не создавали, но очень таки добротно использовали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrod, ты бы хотя бы Яндексом или Гуглем воспользовался, перед тем как такое говорить.

"Не учи ученого, гражданин Копченый." :)

У першій пол. 18 в., серед ін. P., які вчилися в Києві, був рос. лікар К. Щепін з Вятки. З 1734 якийсь час у Києво-Могилянській Академії вчився також рос, письм. і учений М. Ломоносов. Р. навчалися в Києво-Могилянській Академії й пізніше.
(http://uk.wikipedia.org/wiki/Росіяни_в_Україні)
ВОЛОСТКІВСЬКИЙ Варнава. Вихованець Києво-Могилянської академії. Був Холмогорським архієпископом. В 1723 р. заснував в Холмогорах "Словенську школу" з викладанням словянської й грецької мов і латини. В цій школі вчився місцевий мешканець Михайло Ломоносов (1711 - 1765). Там він довідався про існування академій в Москві й Києві. Після закінчення курсу риторики в Московській академії восені 1834 р. він прийшов до Києва, отримавши дозвіл на навчання там протягом року. В Холмогорах його "вратами учености", за його висловом, була "Слов’янська граматика" одного з перших ректорів Київської братської школи Мелетія Смотрицького, а також "Арифметика" Леонтія Магницького. Коли Ломоносова хотіли виключити з московської академії його, захистив Теофан Прокопович.
(http://ukrlife.org/main/valiko/dictio.htm)
КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКА АКАДЕМІЯ (Київська Академія) - один з перших загальноосвітніх вищих навчальних закладів у Східній Європі. ...

У 1734 в академії вчився М. Ломоносов. Вихованцями К.-М.А. були Є. Славинецький, С. Полоцький, Г.Сковорода, Я. Козельський, гетьман України І.Самойлович. У 17 ст. філіали академії діяли у Вінниці, Гощі, Кременці, Яссах (Молдавське князівство), за її зразком були створені колегії у Чернігові (1701), Харкові (1726), Переяславі (1738). ...

(http://mova-historia.vlada.kiev.ua/osvita/Dovidn/Kyjewo_Mhyljanska_akademija.htm)

У жовтні 1734 Ломоносов був уже в Києво-Могилянській академії. Час перебування в ній дослідники визначають по-різному: або 4 місяці, або до кінця 1734/35 навчального року. Відомо, що взимку (в листопаді-грудні) 1735 він був уже в Москві, вірогідно, якраз у зв'язку з переведенням до Санкт-Петербурзького академічного університету.
(http://www.ukma.kiev.ua/ua/general/history/professors/lomonos/index.php)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Пригадуєш, я на підтвердження своїх доводів про путінські превентивні удари дав тобі ряд лінків в інтернеті? Ти сказав, що для тебе це не доказ. Шкода, адже коли ми в інтернеті - то можемо на підтвердження своїх доводів посилатися лише на те, що є в Інтернеті. Але оскільки весь Інет - це не доказ... то будь-ласка, докажи нам наявність в ті роки таких листівок. :)
Ну ты человек. Ты как мой одногруппник, Сережа Грибенко, того спрашиваешь который час, он отвечает "суббота" или что-то в этом роде. Так же и ты. Подтасовываешь факты и подменяешь тезисы, сам этого не замечая. Твои реплики про путинские удары - это поклеп, тем более, клевета с политической и национальной окраской. Когда я сказал это, я имел ввиду исторический аспект, что так было. А подтверждения дать не могу, свидетели того времени давно уже почили в Бозе, знаю только по их рассказам. Такое ощущение, что ты не знаешь к какой фразе придраться.
Якщо допустити, що такі листівки були (я цього не визнаю, але припустимо, що це так). Тоді дай відповідь прямо: ти вважаєш українців бидлом з поросячою мовою? Оскільки Aminodav i Beybars - одне й те саме, ти сам це ствердив, то, співставивши твоє намагання довести "бидлячість" української нації і висловлювання про українську мову, як про поросячу, іншого я не вбачаю... Дай же нам всім відповідь - то українці, які говорять українською, дійсно в твоїй уяві бидло з поросячою мовою?

Логики - нуль. Утверждаешь одно, потом переводишь базис на другое, при этом делаешь выводы, которых я не делал. Вообщем, тяп-ляп и готово :) .

1. Ответь, и приведи примеры, где я пытался доказать быдлячесь какой-то нации вообще?:)

2. Про поросячью мову было сказано именно потому, что мой язык называли тут собачьим. Что, не нравится, когда в таком же духе? Или двойные стандарты?

3. Тобі щось відомо про те, яка різня була на Західній Україні між поляками і українцями? Хто кого - це залишається питання відкрите, і навіть Кучма і Квасьнєвський, які проводили спільні акти "примирення", не змогли змінити ставлення народів до цієї різанини.
Известно, известно. В моих знания истории можешь не сомневаться ;) Сам же плюс давал.

Ярчик, по поводу Волгограда.

:) :) :D :D

Смешно. Я там был, ты - там не был. Так что молчи.

Ни один из моих знакомых не получал там меньше 6000. Водители в матршрутках получают по 7000-9000. Нормальной, и вполне приемлимой зарплатой считается 12000-15000. То, что ты написал соответствует минимальной зарплате бюджетника.

И что такое центр города в Волгограде, когда длина города 120 километров, и вытянут как Кривой Рог? :D Центр от Тракторного до Элеватора? Красный Октябрь?

Смешно слышать это от человека, который даже не был там, но меня с умным видом поучать пытается.

В Москве, если будешь, висят в метро объявления, что нужны кассиры на станции, зарплаты от 12000 рублей. Переведешь в доллары? :D. Все друзья и знакомые там получают от 800-1000 долларов, и то это мало, учитывая цены на кваритиры.

Судячи по Вашій логіці, в Волгограді зарплата має бути на рівні 2814 грн. (1125,63 грн. х 2,5), тобто, 14800 рублів?

Это считается более-менее нормальной зарплатой там.

НЕ ЗНАЕШЬ, ЛУЧШЕ ПРОМОЛЧИ. Совет, Ярчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де ж Aminodav? Напевно, ріпу собі набиває... Ну а як інакше можна пояснити ту обставину, що в його історії репутації останні дві ріпи йому дав такий собі Beybars? А в цьому пості Beybars признався, що він - Aminodav...

Ничто человеческое нам не чуждо, виходить... І ми честолюбиві, да? Ай, маладєц, сам себе похвалив!

І ми не соромимся правою рукою... самі собі... ріпу наклацувати... ай-яй-яй, як не соромно! Чув, що на форумі таким займаються, але щоб отак, у всіх на виду...

Тьху, ганьба...

:D:) :)

Вертайся, Амінодав! Без тебе скучно! За ріпу не переживай - хай це буде наша турбота...

Я там был, ты - там не был. Так что молчи.

Сумніваюся, що ти там був... Може, це було деінде? В Києво-Могилянській академії, наприклад, де Ломоносов не вчився...

А! Може, ти в Волгограді зарплату отримував? Ні? Шкода... То чим же ти докажеш? Знайомі, говориш? Я своїм знайомим ніколи не скажу, який в мене дохід... Але його достатньо, щоб при оформленні кредитної лінії в банку на мене піднімали очі і запитували: "По максимуму?"

В нас на форумі є обговорення мінімальної заробітної плати... І 1500 грн. - це "ф топку". 2000 грн. вважається нормальною зарплатою (хоча я б за таку працював тільки 2 години в день).

Якась з твого боку абсолютно бездоказова аргументація. Хотів би я зустрітися з тобою в суді по різні сторони барикад... Якими б ти аргументами доказував свою точку зору - навіть не здогадуюся...

Так що відносно Волгограда і зарплати в ньому залишаюсь на своїй думці, і на прочитаному від інших, абсолютно незаангажованих і незнайомих мені людей. Якщо мають зарплату в 200 баксів - то так воно і є...

Може, поміняй Черкаси на Волгоград?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І 1500 грн. - це "ф топку". 2000 грн. вважається нормальною зарплатою (хоча я б за таку працював тільки 2 години в день).

а если не секрет, скажешь кем работаешь, ато я мож зря на АВшника учусь. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ничто человеческое нам не чуждо, виходить... І ми честолюбиві, да? Ай, маладєц, сам себе похвалив!

І ми не соромимся правою рукою... самі собі... ріпу наклацувати... ай-яй-яй, як не соромно! Чув, що на форумі таким займаються, але щоб отак, у всіх на виду..

так оно, конечно, честней :)

post-345-1172589935.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик, мы опять переходим на личности? :)

Нехорошо. По теме давай высказывайся.

Мне плевать, что ты там читаешь, и где. И что там ангажировано, а что - нет. Твое мнение - это лишь твое мнение. Кто-то думает, что и земля - плоская. Это их проблемы. 4200 - это реальная зарплата для пригородов, например, Волжского, где-то на заводе для слесаря в первый день работы.

Я там был, я видел, и мне виднее, а не тебе :)

Что ты сомневаешься - это твои проблемы, личные, а не мои. Может, тебе в подробностях рассказать, как выглядят районы, и где находится ул. Чуйкова, а где - 38-я Гвардейская, и где вход в "Универмаг", где Паулюса брали? Или цену на вход туда? Всего-то 50 рублей, в "Панорама" - тоже 50 рулей, как раз напротив Мельницы.

P.S. Ты меня по своим знакомым не суди. Смотри, еще раз не оплошай, а то как перешел на мову, сразу плюс дал - плохой из тебя разведчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь-ласка, пане Амінодав, яке відношення сало і нинішня зарплата має до історії?

І по-друге. Якщо Вам так зле в Україні і хвалите Росію, чому ви себе мучите тут? У мене більша частина рідні виїхала в США. Думали, що там рай. Тепер, коли приїдуть в гості, подивляться яка Україна сьогодні, і раді вернутись, тільки змоги нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik и Ukrod, против такого уровня аргументации, что

Познавал здесь науку и Михаил Ломоносов.
я поспорить не могу. Уровень - это да!

Только одно смущает, все ресурсы - украинские. Хотя, я не удивлюсь, что вы твердо убеждены, что и Иисус Христос был украинцем, и Галиция - это и есть Галичина :D

Читайте официальные источники, а не глупость. Нигде не говорится, что он учился там. Так же, как нигде не говорится, что Булгаков - украинский писатель, только свидомые граждане почему-то стремятся сделать его украинским писателем.

Кстати, Ярчик, после этих слов

Сумніваюся, що ти там був... Може, це було деінде? В Києво-Могилянській академії, наприклад, де Ломоносов не вчився...

А! Може, ти в Волгограді зарплату отримував? Ні? Шкода...

должен быть смех за кадром? :) Ах, какой пассаж, какая остроумная шутка! Ты в следующий раз говори, где нужно смеятся. Только больше в приват не пиши, что, мол, забудь, давай пива попьем :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик, мы опять переходим на личности?
Я тебе якось обізвав? Чи неправду про тебе написав? Вибач, будь-ласка, я не хтів...
Мне плевать, что ты там читаешь, и где. И что там ангажировано, а что - нет.

Аналогічно... просто мені не пофіг, коли мені і моїм знайомим вішають лапшу на вуха. Не люблю, коли зверхньо кажуть, що Ломоносов не вчився у Могилянці. Не люблю, коли сперечаються, аби сперечатися. Софізмами і я можу кидати, і спорити заради спору теж можу, правда? А нащо?

Хочеш ще?

Давай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь-ласка, пане Амінодав, яке відношення сало і нинішня зарплата має до історії?

І по-друге. Якщо Вам так зле в Україні і хвалите Росію, чому ви себе мучите тут? У мене більша частина рідні виїхала в США. Думали, що там рай. Тепер, коли приїдуть в гості, подивляться яка Україна сьогодні, і раді вернутись, тільки змоги нема.

Перша людина, яка мене розсмішила. Я стосовно сала :) +1

Поговоримо про це, граючи в теніс якось, якщо ти не проти.

Я не мучу себе. Де я сказав, що мені зле? Я тут виріс. Зле, але це вже відноситься до іншого виміру.

Про США не знаю, а про Їзраїль чув те ж саме. Добре там, де нас нема. Завжди десь у чомусь краще, а у чомусь - зле. Наприклад, в тій же Росії водії на дорогах вкрай неввічливі, а береги Волги настільки закидані пластиковими пляшками, що не видно піска, у нас на Дніпрі такого не було ніколи. Все відносно.

Ярчик, мы опять переходим на личности?
Я тебе якось обізвав? Чи неправду про тебе написав? Вибач, будь-ласка, я не хтів...
Мне плевать, что ты там читаешь, и где. И что там ангажировано, а что - нет.

Аналогічно... просто мені не пофіг, коли мені і моїм знайомим вішають лапшу на вуха. Не люблю, коли зверхньо кажуть, що Ломоносов не вчився у Могилянці. Не люблю, коли сперечаються, аби сперечатися. Софізмами і я можу кидати, і спорити заради спору теж можу, правда? А нащо?

Хочеш ще?

Давай!

Та ні, не обізвав. Я ж сказав - на особистості переходиш. Читати вміємо? :D

Лапшу не вішаю. Сказав те, що бачив власними очима, а не те, що почув невідомо від кого. Лапшу вішаєш ти - "я, там...почув.....хтось...був....дядько у поїзді...."

Лапшу не я вішаю, а той, хто переробляє відомі плакати, та видає за власні, думаючи, що ніхто не бачив оригіналу. Не дискредитуй себе, пане адвокат :)

Та нехай тобі зле буде, де ти зверхність побачив? :D Не забагато уваги тобі, щоб зверньо з тобою говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я поспорить не могу. Уровень - это да!

Только одно смущает, все ресурсы - украинские. Хотя, я не удивлюсь, что вы твердо убеждены, что и Иисус Христос был украинцем, и Галиция - это и есть Галичина :D

Читайте официальные источники, а не глупость. Нигде не говорится, что он учился там. Так же, как нигде не говорится, что Булгаков - украинский писатель, только свидомые граждане почему-то стремятся сделать его украинским писателем.

Ой ! Не сваріть нас, дядьку ! Ми ж темні. Куди нам !

Ми ж навели всього лише українські джерела, хай навіть офіційний сайт Києво-Могилянки, куди ж цим джерелам рівнятися до тих поважних джерел які вказали Ви. Ми розуміємо, вони російські, а тому кращі і більш поважні. :)

І Булгакова як ми не до ладу приплели. Правда ми не казали, що він був українським письменником. Ми по-дурному зробили припущення, що в російську літературу зробили внесок і представники підневолених народів. Але ж то брєд. Вам, пане, видніше. :)

Простіть нас ! І просимо просвіщайте нас темних далі. Бо як же ж ми без матушкі Расеї. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для свидомых, Ломоносов останавливался в Могилянке, провел там не больше месяца. Но никогда там не учился!

Не смешите :D И не выдумывайте.

Читаем БЭС http://feb-web.ru/febupd/lomonos/encyclop/bs1-373-.htm

Въ архивѣ кіевской духовной акд. нѣтъ никакихъ слѣдовъ о пребываніи въ академіи Л., но разсказъ перваго жизнеописателя Л., Штелина (Пекарскій, «Исторія Акд. Наукъ», II, стр. 284), вполнѣ вѣроятенъ
Читаем Брокгауза и Ефрона http://feb-web.ru/febupd/lomonos/encyclop/...htm?cmd=2#Текст
В конце этого же года, будучи уже в философии, он по своей просьбе был командирован в Киевскую духовную академию, славившуюся тогда своими учеными силами; но Ломоносов не нашел в Киеве преподавания точных наук и вернулся в 1735 году в Москву.
http://slovo.ws/bio/rus/Lomonosov_Mihail_V...vich/index.html

Это куда более авторитетные издания.

1734 год

Великий российский ученый Михаил Ломоносов в молодости несколько месяцев провел в Киеве - в городе, где находилась Киево-Могилянская академия, лучшее из отечественных учебных заведений. Есть основания считать, что будущий основатель Московского университета не только изучил постановку научной деятельности в "матери городов русских", но и многому научился в наших библиотеках и храмах

Есть основания. Считать. И не более. Не учился он там. НЕ УЧИЛСЯ. Только ознакомился, побыл месяц, и уехал.

http://old.kv.com.ua/index.php?article=32099&number_old=3455

Ярчик, ты без оскорблений, видимо, не можешь. Чувствуешь себя в чем-то ущербным? Пытаешься самореализоваться тут, оскорбляя? :)

Некрасиво, юноша. За такое в жизни лицо бьют.

Якось вже навчилися... тим більше, що "слог" твій досить примітивний, і зрозуміти його можна навіть закінчивши три класи... Так що можеш писати (якщо можеш) і більш складними реченнями. Якось вже докумекаємо...

Я рад, что так думаешь о себе. Это похвально.

Я не бравирую, перед кем, прости? Было бы перед кем, господи. Ты сказал, что я там не был, я тебе ответил. Не съезжай с темы. Не был - молчи. Читай форумы, и свято верь. Я видел, я покупал, узнавал насчет работы ради интереса - мне виднее.

И не приплетай тут мою жену, это некрасиво, и поведение не достойное мужчины :)

А уровень аргументации - впечатляет опять: "я тебе написал, что кто-то написал, поэтому это - правда, я сам не видел, но выдернул с забора". Да ради Б-га, верь, твои же проблемы, а не мои. В чем ты меня переубедишь хочешь, что сало там не столько стоит?

Вспоминай мне сало это. Я буду рад этому только. Ибо злопамятство - это слабость духа человеческого. И оскорбления - тоже.

Я не ищу лучшей жизни, не хлебом единым сыт человек. Так что не решай за меня. За себя говори.

А про линки...да, сначала взял из Гугля, потом из Брокгауза и остальных, чтобы тебя просветить в очередной раз. А насчет адвоката, и с кем общаешься - я рад за тебя. Пригласи их сюда, на форум, пусть почитают тебя. Впрочем, мне глубоко индифферентно, кто ты там...разве что твое хамство немного напрягает, да это не мои проблемы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...