Перейти до змісту

Новогодние подарки !


VINNI_POOH

Рекомендовані повідомлення

С приближением Нового Года становится актуальным вопрос подарков.

Уверен, многие из нас ламают себе голову над тем, чем бы можно было порадовать наших родных и близких.

Например у меня в семье заведено всем обмениватсяподарками, пусть и пустяковыми, но все же приятно.

Предлагаю в даной теме делится своими планами, кому что подарить на НГ.

Самому пока в головуничего дельного не приходит, потому и начал данную тему.

Всех с наступающим праздником !!! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всех с наступающим праздником !!! )))

+1

В нас прийнято дарувати на свята практичні подарунки, але в цьому році подарунком буде святкування НР в "101км"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки хотіла створити таку темку, тому що сама задумалась про подарунки на НР.

Особисто я ненавиджу подарунки а-ля символи року – жахливі статуетки (на останньому місці роботи на всі свята працівникам дарували на НР, я викидала в той же день), так само як і чашки (не люблю різнобою в посуді), свічки, аромалампочки, ангелочки і різна така хрєнь…, о, ще згадала – м’які іграшки! Куди дівати всі ці сувеніри?

Якщо не знаєш, що подарувати - хороший вихід подарункові сертифікати: в "Порцеляну" в "ДЦ","Срібний світ", "Брокард", "Жасмін". В "Брокарді" сертифікати від 200 грн., в "Жасміні" - від 100 грн., в "Порцеляні", по моєму, від 100 грн., в інших - не пам'ятаю, але можу подивитись, якщо потрібно. Якщо такий варіант не підходить, то дарую хороший алкоголь (якось так склалось, що трєзвєнніків серед моїх друзів немає :blush: ) і серед родини теж :) ) і шоколад, цукерки.

Так само вирішила для себе і проблему з подарунками з подорожей - замість гори сувенірів привожу їстівні подарунки: ручної роботи шоколадні цукерки, екзотичні сорти кави, місцеві спеції, місцевий чи просто хороший алкоголь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

хароші , полєзні книги а не бульварні романи )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Книги, електронні гаджети до ПК, набір для ранкової кави (чашечки з блюдечками на металічній підставці - теж окрему чашку ненавиджу дарувати або отримувати в подарунок) І бутилочка гарного вина)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хароші , полєзні книги а не бульварні романи )

"Библия FreeBSD", "Cisco як світогляд" і тп? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Книги, даруйте книги малому і бальшому :)

Воно то так, але от в мене, наприклад багато племінників і похресників різного віку - я дуже хотіла б дарувати їм книги, але завжди дарую гроші, тому що майже усі з них живуть в селах, в дуже незаможних родинах, і такий подарунок як книжка просто не оцінять (написала і задумалась - не оцінять їхні батьки, а діти, можливо й оцінили б, хоча...важливішим там є пара теплий одяг чи пара чобіт, так що навіть і не знаю, як правильно...)

Щодо мене, наприклад, навряд чи хтось подарує мені художню книгу, яка б мені сподобалась: класику я перечитала, а з сучасних авторів - навіть і не знаю, кого б хотілось читати і перечитувати...Хоча, якби мене спитали, які книги я хочу в подарунок, то я б назамовляла, да :ok:

Сама книги дарую тільки людям, які точно знаю, що оцінять (за виключенням так званих іміджевих подарунків - подарункових видань книг про Волинь для іноземців і т.д.) - наприклад, цього року одному з друзів, який цікавиться ВОВ і колекціонує різну атрибутику з нею пов'язану дарувала ілюстроване видання "Знаки различия в немецкой армии в период Второй мировой войны" (шукала щось подібне з літа, хоча ДР у нього в жовтні) - це подарунки особливі, підібрані з особливою любов'ю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

хароші , полєзні книги а не бульварні романи )

"Библия FreeBSD", "Cisco як світогляд" і тп? :)

Саме так.

p.s. Виходь, 17.45

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

книжки, гроші, сертифікати, алкоголь, електронні гаджети.

статуетки, кружки, м'які іграшки

ще варіанти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я ненавиджу подарунки а-ля символи року – жахливі статуетки (на останньому місці роботи на всі свята працівникам дарували на НР, я викидала в той же день), так само як і чашки (не люблю різнобою в посуді), свічки, аромалампочки, ангелочки і різна така хрєнь…, о, ще згадала – м’які іграшки! Куди дівати всі ці сувеніри?

Плюспіццот:D!

Я ще з листопада почала купувати подарунки (не тому, що я така далекоглядна, просто цей спосіб здається легшим для бюджету:)). Похресникам-племінникам я щось дарую на Миколая, а не на НР. Цього року були іграшки і солодощі.

На Новий рік маю вже подарунок для батьків - бокали для вина, і для сестри - туш для вій. Про решту подарунків поки думаю-вибираю.

Книги дарую з охотою лише тим, чиї смаки добре знаю. Так само й диски з якоюсь музичкою.

А на рахунок всяких непотрібних сувенірчиків, то краще я куплю мило ручної роботи, крем чи скраб для тіла, або щось для сауни - бюджетно і всі задоволені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще з листопада почала купувати подарунки (не тому, що я така далекоглядна, просто цей спосіб здається легшим для бюджету:)).

Оце ти молодець, потрібно взяти на озброєння такий спосіб! А ще в якомусь журналі типу "Космо" чи "Наталі" була порада для таких транжир як я "якщо ви відчуваєте непереборне бажання щось купити, купіть подарунок комусь до найближчого свята - Новий рік, д/н, іменини". Ніби таким чином і бажання щось купити буде задоволене і бюджет не постраждає, бо ж покупка знадобиться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо мене, наприклад, навряд чи хтось подарує мені художню книгу, яка б мені сподобалась: класику я перечитала, а з сучасних авторів - навіть і не знаю, кого б хотілось читати і перечитувати...Хоча, якби мене спитали, які книги я хочу в подарунок, то я б назамовляла, да :ok:

+1 :)

Може, то і не дуже добре, але я сюрпризів у подарунках не признаю - завжди запитую, що комусь купити, а якщо це близька людина, то можемо разом і вибирати. Так само люблю, коли мене запитують на рахунок подарунку. Це може бути не один варіант, а декілька, - тоді стає трохи цікавіше :). Думаю, що в кожного є друзі, які або не вміють купувати подарунків, або сильно цим не заморочуються, тому і виникає так багато непотрібних речей.

Так вже склалося, що книжки дарую найчастіше собі сама. От і зараз думаю, що купити: "Століття Якова", "Богиня і Консультант" чи нову книгу Костенко :).

А ще дуже люблю вазони (особливо орхідеї), в мене вже немає їх де ставити, але все-одно радію як мала дитина кожній новій рослинці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

книжки, гроші, сертифікати, алкоголь, електронні гаджети.

статуетки, кружки, м'які іграшки

ще варіанти?

Варіантів насправді море: від подарунків із квіткового магазину до подарунків із секс-шопу :) , але все ж так індивідуально (крім переліченого тобою списку, те, що в списку можна дарувати усім).

Вазони ще можна дарувати практично всім жінкам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадала ще один з найкошмарніших подарунків - РАМОЧКА ДЛЯ ФОТОГРАФІЙ!

То точно! Мені на позаминулий день народження подарували три різних рамочки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадала ще один з найкошмарніших подарунків - РАМОЧКА ДЛЯ ФОТОГРАФІЙ!

То точно! Мені на позаминулий день народження подарували три різних рамочки :)

Нє, дівчата, є ще кошмарніші - наприклад, труси на 2 розміри більші, або білоруський крем від зморшок:D.

Але це вже пішов оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще пам'ятаю одного дарувальника, який вручаючи подарунок, сказав: "я не знаю, що там, то Маша (помічник)вибирала" . Хоча там були дорогі парфуми, ефект, звичайно був змазаний. Так що важливо не тільки що, а і як дарувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоже больше склоняюсь к дарению практичных подарков, чем эстетичных. Подарки что будут подарены: перчатки меховые, кии бильярдные, термос, набор для маникюра\педикюра, краски масляные.

Кстати, где найти масляные краски? :) Кроме подвальчика около галереи искусств?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є класні елітні чаї BASILUR в оригінальних жестяних подарункових банках

152.jpg

1287158356_129127301_7--Basilur-Tipson-JAF----1287158356.jpg

8519big.jpg

picture1_2401_1.jpg

в Луцьку знаю де їх можна купити

http://www.basilurtea.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Liberta, оце Ви мене загнали в тупік - я якраз збиралась співробітниці подарувати рамку а-ля хенд-мейд майселф :(

2 zluden' , підкажіть де, будь-ласка. і чи смачний чай? бо мама у мене гурман по чаях, а тут можна і як подарунок!

і чи дуже дороге це задоволення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Liberta, оце Ви мене загнали в тупік - я якраз збиралась співробітниці подарувати рамку а-ля хенд-мейд майселф :(

2 zluden' , підкажіть де, будь-ласка. і чи смачний чай? бо мама у мене гурман по чаях, а тут можна і як подарунок!

і чи дуже дороге це задоволення?

:) Насправді я вважаю, що якраз хенд-мейд дарувати можна - це особлива категорія подарунків, адже в неї вкладена частинка душі, Ви ж не даруєте такі подарунки діловим партнерам, а близьким друзям - в самий раз :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...