Перейти до змісту

Новогодние подарки !


VINNI_POOH

Рекомендовані повідомлення

Вазони ще можна дарувати практично всім жінкам.

Не всім - я терпіти не можу вазони. :P

... і не знаю куди їх дівати, коли дарують. На вікна ставити - бєєєє, в кімнатах на столах-тумбочках - теж не признаю такого. Приходиться передарювати мамі. Добре, що хоч вона їх любить )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не знаєш, що подарувати - хороший вихід подарункові сертифікати: в "Порцеляну" в "ДЦ","Срібний світ", "Брокард", "Жасмін". В "Брокарді" сертифікати від 200 грн., в "Жасміні" - від 100 грн., в "Порцеляні", по моєму, від 100 грн., в інших - не пам'ятаю, але можу подивитись, якщо потрібно.

Ще можна подарувати сертифікат від Адреналіну. Вартість - від 200грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг:)) загрузииилииии))))))

В мене новий заскок - я на новий рік подарунки не дарую :)))))

В мене вже були Миколайчики. А після НР на Різдво будуть невеличкі дарунки найближчим - батькам: книги Канигіна та туш для мами:)

На новий рік ми собі подарунки зробили вже - турне блін))))) довжиною в 2500км приблзино (все разом). Але домовились на якісь манюні стьобні штуки, щоб на березі моря одне одному вручить:)))))

Щодо квартирантів -- подарунки будуть. АЛе в нас там зовсім інша система (НІПЄЛЬ,ахха). КОжен готує подарунок і не знає, кому той подарунок попадеться. І потім всі по черзі номерки тягнуть і отримують те, що витягнули.

ЩО буду робити -- не наю ще :))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всім - я терпіти не можу вазони

Я теж з недавнього часу. А колись їх було в мене вагон :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є класні елітні чаї BASILUR в оригінальних жестяних подарункових банках

152.jpg

1287158356_129127301_7--Basilur-Tipson-JAF----1287158356.jpg

8519big.jpg

picture1_2401_1.jpg

в Луцьку знаю де їх можна купити

http://www.basilurtea.com/

Яка ціна? І де саме в Епіцентрі вони знаходяться? Я тільки знайшов жестяні банки для чаю у вдділі кухонних приладів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно проходил возле ларька МСЛ и услышал разговор:

- Ближе к НГ лотерейки продаются как тёплые булочки.

- Люди верят в сказку и хотят в подарок на НГ выиграть Джек-Пот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если я делаю всякие чашки, бокалы ит т.п. под заказ и потом продаю людям, это хэнд-мэйд? Есть ведь люди, у которых руки не из того места растут, почему им не помочь сделать эксклюзивный подарок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если я делаю всякие чашки, бокалы ит т.п. под заказ и потом продаю людям, это хэнд-мэйд? Есть ведь люди, у которых руки не из того места растут, почему им не помочь сделать эксклюзивный подарок?

пля...а яку ми мені збиралися зробити???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если я делаю всякие чашки, бокалы ит т.п. под заказ и потом продаю людям, это хэнд-мэйд? Есть ведь люди, у которых руки не из того места растут, почему им не помочь сделать эксклюзивный подарок?

ексклюзивний подарунок - це апріорі хороший подарунок, коли я писала про чашки і бокали, то мала на увазі різний китайський непотріб, типу - по дорозі в гості забіг в ЦУМ і купив якусь фігню масового китайського виробництва

Di, а можна фото Ваших виробів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пля...а яку ми мені збиралися зробити???

прастітє, бил напуган. я в стадіі експєрімєнтов, всьо забиваю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де цей магазин знаходиться?

Леси Украинки 35

напротив Диамантбанка есть проулочок по правой стороне. Полуподвальне помещение.

П.С. Очень неплохай магазин, заодно и кафешка есть, так что все сорты можна и продигустировать на месте )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де цей магазин знаходиться?

ще він є на Волі, навпроти Перлини, в приміщенні, де Прівєтбанк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пля...а яку ми мені збиралися зробити???

прастітє, бил напуган. я в стадіі експєрімєнтов, всьо забиваю.

ГгггГгг:)) я нашоль)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де цей магазин знаходиться?

Леси Украинки 35

напротив Диамантбанка есть проулочок по правой стороне. Полуподвальне помещение.

П.С. Очень неплохай магазин, заодно и кафешка есть, так что все сорты можна и продигустировать на месте )))

Л. Українки 13

кафешки не має ))) а продегустувати каву можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как по мне, со всех постов, дельная была лишь идея с чаем в подарочных упаковках. Все остальные - просто водичка, которая и сама собой разумается.

П.С. в очередной раз убеждаюсь, что подарки бывают трех типов: Хорошый, плохой и книга )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...