Перейти до змісту

Нововведення у ПДР


mrZED

Рекомендовані повідомлення

DarkMonk, в нашому випадку достатньо буде всього лише постійно тримати датчик світла чимсь накритим

Так має бути режим постійно включені фари, крім авто і алєс гут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 465
  • Створено
  • Остання відповідь

1. Свет

Нахрен не понимаю зачем он летом , бред полный. У меня машина сама всю её жизнь стоит в режиме АВТОсвета и когда чуть стемнело или пошёл дождь она сама включает ближний. Мне лампечек не жалко я могу хоть на дальнем свете с включёнными противотуманками ездить целый год, но нахера этот цирк не понимаю. Пусть лучше Е..Т тех у кого фары стреляют в небо или кто ездит с одной фарой да ещё и правой.

Ну и не обольщайтесь безопаснее от этого не станет, а вот карманы у кого то потолстеют.

Ну як для чого, все надзвичайно просто і зрозуміло. Ось їдете ви до Києва, гарненько світить сонечко, ніхто не заважає покласти стрілочку на 120, а там одні знаки 50 - 60... На зустріч несуться колеги і ви зауважили, як їхні фари два рази підсвітили собі дорогу...

А з введенням правила про вмикнені фари в денну пору доби підсвічувати собі не треба... І так все видно!

Тепер зі включеними фарами... хто побачить що ти блимкнув? Вісоток таких значно впаде... а значить "карманы у кого то потолстеют".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер зі включеними фарами... хто побачить що ти блимкнув? Вісоток таких значно впаде... а значить "карманы у кого то потолстеют".

Додуматись же до такого треба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер зі включеними фарами... хто побачить що ти блимкнув? Вісоток таких значно впаде... а значить "карманы у кого то потолстеют".

Додуматись же до такого треба...

Не ну а чем ещё мотивировать включённый ближний свет в ослепительно солнечную погоду. Конечно не все деньки солнечные, но я думаю лучше больше уделять время МЕДИЦИНСКОМУ осмотру у ОКУЛИСТА и слепых /которые среди бела дня/ ни хера не видят за руль не подпускать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как выяснила "Сегодня" в департаменте ГАИ МВД, изменения готовятся, но они вступят в силу не с 1 января, а не ранее, чем через 3-4 месяца, ведь для этого надо серьезно менять не только ПДД (делается постановлением Кабмина), но и Админкодекс, на что имеет право только Верховная Рада.

трошки розширеніша інформація:

ЧТО ХОТЯТ МЕНЯТЬ. "Мы не говорим о повышении штрафов за все нарушения, а только за самые опасные. Это пересечение ж/д переездов (штрафы могут поднять в 3-5 раз, до 1700-2000 грн., если водителем создана аварийная обстановка или есть материальный ущерб. - Авт.), управление авто в нетрезвом состоянии, превышение скорости (хотят ввести градацию: чем больше превысил - тем больше заплатил), - сказал нам руководитель пресс-службы ГАИ Евгений Кравец. - Права как изымали, так и будем изымать только за нарушения, которые предусматривают эту процедуру, например, пьянство за рулем, проезд на красный свет. К концу декабря наработки появятся на сайте департамента ГАИ (sai.gov.ua. - Авт.) для обсуждения, надеемся, что к апрелю документ попадет в Верховную Раду".

ЭКСПЕРТЫ. Известный адвокат Вадим Володарский, которого ГАИ привлекла как эксперта для участия в разработке законопроекта, считает нововведения в основном полезными и соответствующими европейским нормам: там за превышение скорости штрафуют намного строже, чем у нас. "А вот введение многотысячных штрафов (до 17 000 грн.) за пьянство за рулем считаю неоправданным - слишком много, учитывая, что средний украинец зарабатывает столько за полгода-год. Это только породит массовое мздоимство, необоснованное привлечение водителя "за запах", чтобы получить с него взятку, - говорит Володарский. - Если уж повышать штрафы за пьянство, то надо вводить возможность альтернативного освидетельствования водителя на трезвость, чего сейчас реально нет".

про порядок обстеження водіїв з т.з. "експертів "Сегодня"" я вже копіпастив тут.

Правозащитник Алексей Святогор напомнил, что лет 10 назад ГАИ уже пыталась заставить водителей круглые сутки ездить с включенными фарами, но толку оказалось немного: "Практика показала, что на безопасность движения свет не влияет. А в Европе днем с фарами ездят далеко не во всех странах". Кравец говорит, что это был эксперимент, который прекратили из-за жалоб водителей: мол, в жигулях и москвичах перегорали лампочки в фарах и разряжались аккумуляторы, потому что многие днем забывали на стоянках отключать свет в авто: "Сейчас ездят на быстроходных иномарках, поэтому надо, чтобы на трассах их было видно издали, значит свет нужен".

Вся стаття, включно з переліком основих нововведень, тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4. Запрет перевозить детей до 12 лет без спецкресла (сейчас школьников можно перевозить без него только на заднем сидении).

Обеспечение безопасности ребенка во время движения.

Если в семье три или четыре ребёнка - машиной вообще пользоваться нельзя?

Идиотизм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще танка. На ньому по нашим дорогам їздити безпечніше. В разі чого мажна під'їхати куди треба і пальунти зо два рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Сейчас ездят на быстроходных иномарках, поэтому надо, чтобы на трассах их было видно издали, значит свет нужен".

ага, :lol: - щоб наші доблесні охоронці доріг могли бачити хто перевищує швидкість :jeer::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу два слова на рахунок гуми.

я проти того, щоб взимку їздити лише на зимовій. обгрунтую, в мене стоїть всесезонка Росава, і на мій подив, вона себе веде взимку дуже достойно, я навіть передумав зимову купляти. а ще читав порівняльні тести літньої, всесезонної і зимової гуми, так от, в зимових умовах різниця між зимовою і всесезонною гумою не більше ніж 10%, а між зимовою і літньою 50%, тобто зимою зимова найкраща, всесезонка ненабагато гірша, ну а літня ітак зрозуміло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі проти обязаловки. Рекомендувати - так, але робити все обов'язковим і відразу штрафувати за невиконання вимог, то це є неправильно. До використання зимової гуми люди вже потрохи доросли, а от до дитячих крісел ще не готові. Бувально лише кілька разів в нас бачив, щоб дітей возили в таких кріслах. І то переважно маленьких діток. Ніразу не бачив дитину 10-11 років в такому кріслі.

Взагалі за останні кільки років помітив, що люди більш активно стали використовувати світло фар в умовах недостатньої видимості. Раніше часто було їдеш, вже майже темно, а ще без світла чимало їздить. Зараз з цим справи поліпшилися. Люди самі свідомо доросли до того, що починають дбати за власну безпеку, прагнуть позначити себе на дорозі. І це є добре. А от вимога щодо цілодобово включеного ближнього світла фар, як на мене, сумнівна. Я не бачу користі від ближнього світла в літній сонячний день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну насчет скорости особенно в городе согласен. Ближний свет тоже, по трассе всегда еду с ближним. А вот как своего племяша которому 10 лет и ростом он огого, я 1.96 и он у нас тож высокий садить в кресло это просто бред. На зиму даже дочку (4 года) вожу без кресла, просто пристегнута ремнями обычными взади т.к. зимой с ее кучей одежки просо не влазит в кресло ) которое нормальное для лета. Одного не пойму родителей у которых голова ребенка просто торчит возле лобовухи на переднем сидении. А и кстати еще бы приняли свои дебильные внештатные ксеноны чтобы поснимали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і я за те. Навіть змін в ПДР не треба вносити, щоб боротися з "колхозним ксеноном". Діючими правилами і так це заборонено.

Так само й з дітьми на передньому сидінні. Невже батьки не розуміють, на яку небезпеку наражають власні чада? Це ж навіть аварії не треба. Досить різко тормознути чи об'їхати перешкоду, яких на наших дорогах вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А и кстати еще бы приняли свои дебильные внештатные ксеноны чтобы поснимали.

Все давно принято, ви просто незнали:

31.4. Забороняється експлуатація транспортних засобів згідно із законодавством за наявності таких технічних несправностей і невідповідності таким вимогам:

...

31.4.3. Зовнішні світлові прилади:

а) кількість, тип, колір, розміщення і режим роботи зовнішніх світлових приладів не відповідають вимогам конструкції транспортного засобу;

б) порушено регулювання фар;

в) не горить лампа лівої фари в режимі ближнього світла;

г) на світлових приладах немає розсіювачів або використовуються розсіювачі і лампи, що не відповідають типу даного світлового приладу;

ґ) на розсіювачах світлових приладів нанесено тонування або покриття, що зменшує їх прозорість чи світлопропускання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в тому то й діло, що не треба дурью маятися і правила міняти. Скільки можна хєрню всяку видумувати? Досить вже тих змін. Треба привила ВИКОНУВАТИ, а не міняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ксенон рулить ) Додупи мені їхні вимоги, в очі нікому не свічу, а для мене набагато кращий обзор, що додає безпеки мені, пішоходам та іншим учасникам руху. А в кого там жаба давить за ксеноном то хай давить далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То всьо класно, але краще б ще ТО забрали.. Не чути там про нього в цих правилах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б розібралися з любителями світла, які навішують ксенонових протитуманок і додаткових фар і катаються. Їм то класно, а іншим водіям серйозно сліпить. Наскільки я знаю, в Європі за таке наказують серйозно. Тобто є ближнє світло фар і дальне світло. протитуманки лише в ТУМАН!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок протитуманок і додаткових фар, то я б камні кидав цим дибілам в лобове скло, в яких вони світять на дерева або в небо, і крім "краси " більше нічого не дають а сліплять ще краще за дальнє світло!

А вот ксенон, хоч і колхозний, я підтримую але за умови що він буде настроєний правильно. Сам собі недавно поставив, настроїв фари і за 2 місяці мені ніхто ніразу не моргнув. Треба знати, що ставити його можна тільки на фари з прозорим склом. Мене особисто частіше сліплять не ксенони, а жигулі чи старі іномарки де про настройку фар чули років десять назад, або унікали які спеціально попіднімали фари щоб краще видно було а на всіх інших пох...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для ксенону має бути спеціально розрахована оптика, а всі ці заспокоювання на рахунок того що поставив ксенон налаштував і нікого не сліплю це все бред сивої кобили. Я думаю вам варто повірить мені, я в свій час продав і поставив більше ста комплектів ксенону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ксенон рулить ) Додупи мені їхні вимоги, в очі нікому не свічу, а для мене набагато кращий обзор, що додає безпеки мені, пішоходам та іншим учасникам руху. А в кого там жаба давить за ксеноном то хай давить далі.

Какая жаба? У меня например ксенон штатный с датчиком крена машины и омывателем фар обязательно. А то что ставят и говорят что он не слепит это бред, 2 человека посадил ззади машина накренилась и уже навстречу невозможно ехать (для этого и есть датчик крена у меня, а у вас что?) + ксенон это такая лампа если твоя фара чуть грязная то свет очень сильно рассеивается и опять таки слепит (для этого и омыватель фар у меня, а у вас?). Это может додае беспеки вам, но не пешеходу, велосепедисту, и автомобилисту которых вы можете заслепить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу поки толку мало тратити сили на обговорення не знаючи реально самих нововведень.

з того що озвучено з теліка і на сайтах

не однозначно ставлюся до постійного світла фар. Потужне світло в світлу пору більше заважає ніж допомагає. При поганій видимості - однозначно треба вмикати.

Обмеження швидкості - це не панацея від ДТП, краще б дороги полатали, знаки повісили щоб їх було видно, а не потрібні познімали, зробили нормальну розмітку в яку не потрібно вдивлятися щоб помітити, яка б інформувала і допомагала орієнтуватися на дорозі...

Краще б ввели відповдальність дайців за неправомірні дії, незнання законів, необгрунтовані штрафи, і карати їх треба гривнею, або тюрмою. Закони для всіх лише на папері.

Руки на кермо - це що, в очах кожного водія дайці стали бачити маньяка, вбивцю. Може ще й комплект наручників з собою возити, щоб по першій "законній вимозі" приковувати себе шоб навірняка.

Автокрісло - воно без необхдності займає місце в автомобілі. Якщо я не планую брати з собою дитину, а потім мене просять підвезти будь кого з дитиною, мені що змотатися додому по автокрісло? А взагалі думаю що для власної безпеки воно необхідне, напевне.

ЗА ПЯНКУ хочуть підняти штраф до 15000 грн вроді. Вроді і правильно карати гривнею за таке, але з ін сторони в наших людей ЗП не по 1500 $ чи євро, а в гривнях. А якщо їх не досконалий тест покаже в нормального водія алкоголь в крові, а в нього всього лиш гнилий зуб, тоді як.

Взагалі суми штрафів європейські, ціни на розтаможку космічні, а рівень життя і інфраструктура,як в піщерних людей.

Іншими словами кожен нормальний водій і так не стане порушувати ПДР, а дайці на дорозі лише для поповнення бюджету і власних карманів. Все що нове хороше на словах, лажа на ділі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...