Перейти до змісту

бібікання на переході


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

я розумію що більше проблем відгребе водій авто, чим вц якого зіб'ють

поржав

одному нервотрьопка і штраф (і то не завжди) а другому лікарняна койка і шмат здоров"я. Бідненькі наші водії...

а також условка, а може й тюрма....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 511
  • Створено
  • Остання відповідь

поржав

одному нервотрьопка і штраф (і то не завжди) а другому лікарняна койка і шмат здоров"я. Бідненькі наші водії...

а також условка, а може й тюрма....

Ага! Только в 2-х последних случаях пешеходу будет уже вообще всё равно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смотрю, вот, фильмы, "омериканские", к примеру, - машину имеют и безработные, и даже бездомные. По моему, только у нас машина - не средство передвижения, а - имба, знак статуса. Человека, заимевшего машину, начинает распирать такая гордость, будто он Нобелевскую премию заработал. А тот, кто без машины, комплексует по этому поводу. От того и такие срачи сплошь и рядом.

Не согласен! Срачи - от того что покупает машину все кому надо и не надо. Машина должна быть статусом или необходимостью, средство зароботка. Например когда последние портки продал и купил - чтобы на ней зарабатывать. Не забывай что машину ещё нужно СОДЕРЖАТЬ, масло, фильтра, мойка, стоянка, колёса, мойка - тянет не на малую сумму в год.. А щас мы имеем американский вариант - купил корчь за 1000гривень на польских номерах, купил права за 3000гр. - ездить не умеем. 90% шоферов и только 10% водителей.

ЗЫ. По-теме ---- Панове!!! Когда перестанем Пиз...ть по телефону переходя дорогу? Это знаете как в театре, для вас стараются играют, вы орёте на весь зал обсуждая курс валюты. Стараются - пытаются вас уважать (знаете? когда жмёшь на тормоз машина нос опускает - кланяется вам --- проходи мол), а вам пох - вы можете даже ещё приостановиться услышав что Маня купила себе новое платье, а Вениамин шкары со стразиками.

з першим я незгідний вкрай, машина це не статус, машина в нашому світі це машина й тут немає чого говорити я хочу що ми жили не як в СССР, де авто роскіш, а як наприклад в Німеччині коли авто є в кожного й змінюють його раз 5 років

З приводу телефонів, то я рахую так що пішоходів треба штрафувати, тоді буде в нас аля Європа, бо як вище сказали, що вже пішоходи більше бидлячать чим водії, як на мене то водій повинен пропустити пішохода на переході, але й їм потрібно розуміти, що по 1 ходити це вже наглість хоча б в кучку по 3 "рила"))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"рила" ну то загнув))

В мене така робота, що можу говорити і на переході, але по сторонам дивлюся, бо вже раз був під колесами. Не треба ото товаріщі всіх під одне дишло рівнять 8)

ще й мінусанули)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купил машину стал на порядок выше

ти серйозно? =)

Dream, Одного разу йшов по переходу драмтеатр - готель "Україна" з дівчиною, теж не швидко (не бігли) і отево "бидло" за кермом почало захльобуватись в кабіні і сігналити. Дружина була вагітна, не могла йти "тарпєдай", був 3-4 місяць.

якщо в тебе є важливі аргументи чому "пускай вєсь мір подождьот", то хай оббібікається ))

Коли вже пішоходи почнуть користуватися правилом 3Д.

боюсь що більшість пішоходів його не знають.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ок бро, я тебя спасу :) Что за робота такая ? Помню раз завтыкал с телефоном, переходил через зебру сам а водитель не пропустил

"рила" ну то загнув))

В мене така робота, що можу говорити і на переході, але по сторонам дивлюся, бо вже раз був під колесами. Не треба ото товаріщі всіх під одне дишло рівнять 8)

ще й мінусанули)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ. По-теме ---- Панове!!! Когда перестанем Пиз...ть по телефону переходя дорогу?

Панове водії, пішоходу не заборонено розмовляти по мобільному телефону, на відміну від водіїв.

Так ось, зустрічне питання: Панове, водії, коли перестанемо Пи..діти по телефону за кермом? А?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

starOFF, возможно, тебе уже говорили, но я спрошу, ты на самом деле не замечаешь нечто нетипичное в твоих постах? Ставь в логичном порядке цитаты и коменты к ним.

Или это твоя фишка? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ. По-теме ---- Панове!!! Когда перестанем Пиз...ть по телефону переходя дорогу?

Панове водії, пішоходу не заборонено розмовляти по мобільному телефону, на відміну від водіїв.

Так ось, зустрічне питання: Панове, водії, коли перестанемо Пи..діти по телефону за кермом? А?

А вот для Вас любезнийший как раз мой ответ на вопрос этой темы :) Я любителям по пиз..ть по-телефону на переходе СИГНАЛЮ так что он один хер ничего в трубке не услышит....

Мой ответ ДА , но не всем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, водії, коли перестанемо Пи..діти по телефону за кермом? А?

Мой ответ ДА

На все вопросы рассмеюсь я тихо...(с)

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевне для того й купив машину щоб постійно поспішати плюючи

Цікаво, це тільки дле мене машина не швидкість пересування, а комфорт і зручність?

А взагалі розмова йде не вте русло. Пропустити пішохода, який чемно стоїть ОДНІЄЮ НОГОЮ НА ЗЕБРІ не проблема. Бо водії не нострадамуси і вгадати дії пішохода не завжди можливо. Просто переважна більшість пішоходів просто "кидається" під колеса, або гуляє по зебрі як по кухні "нехай весь світ почекає".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, це тільки дле мене машина не швидкість пересування, а комфорт і зручність?

нє. Є ще ЖІГУЛІ! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насправді все залежить від тог ж самого водія і пішохода. І ті мудили є і ті))) Якщо культурна, вихована людина то по ній видно, не зважаючи на те чи то пішохід чи водій. Я,наприклад, за те щоб навчити наших пішоходів не бути стадом баранів!!! Вони як телята соваються через дорогу!!! Особливо хто їздить зранку по відродження, де поворот на молоді і далі дорога до кільця!!!Навпроти Дитячої лікарні є зупинка, там люди взагалі соваються хто як хоче! їдеш кілометрів 50 а він впритул лізе!!!!!

Якби ДАІшник штрафанув парочку разів - охота пропала б!!!

Я особисто водій, пішохід (деколи) та велосипедист(деколи). Коли я не водій завжди намагаюсь підлаштуватись під водіїв, їм надаю більшу перевагу. Тому що знаю як це крутити баранку. А ті хто лізуть під колеса, переходять дорогу з дитиною, тягнучи її на перехід, не дивлячись на автомобіль - РОЗСТРІЛ!!!!Я не розумію таких людей і вважаю їх довбнями!

Ось власне моя думка про Луцьких, рідних наших тих і тих)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

starOFF, Працюю в банку, багато викликів та консультацій щодо техніки та роботи банкоматів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій відволікається розмовляючи по телефону і справді може не помітити пішохода на переході.
А пішоходу голова на плечах мабуть для того щоб в неї їсти? Чому водій має пішохода помічати а пішохід не зобов'язаний помітити автобус бо він на зебрі?
Ну на рахунок переходу по три чоловіка і більше - ще знову відчувається зверхність водіїв. Бо їм все-одно що я буду хоч пів години чекати ще тих двох, та взагалі за правилами дорожнього руху пішоходи не зобовязані цього робити.
Ні, не зобовязані, але ходячи гуськом ви пішоходи затримуєте самі себе таких же в маршрутках.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пішоходу голова на плечах мабуть для того щоб в неї їсти? Чому водій має пішохода помічати а пішохід не зобов'язаний бо він на зебрі?

Тому що водій ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ пропустити пішохода на зебрах.

Чомусь водії не запитують чому я маю пропустити "памєху справа" а стають - і пропускають, бо ЗОБОВ'ЯЗАНІ, з пішоходами що не так? Вони не на машині... нижчий клас

Всі добре знають свої права, але обов'язки ніхто чомусь знати не хоче. Це стосуїться всіх і водіїв, бухгалтерів, директорів, і тд.

Ось тому і немає порядку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВСе питання потихеньку збирається в одну віповідь:

ВІДПОВІДЬ:

Менталітет

Коментарі:

- у кожного свій (водій, пішохід)

- не може бути змінений (принанні до штрафу, або двох..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що водій ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ пропустити пішохода на зебрах.

на нерегульованій - НЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄ!!!!! Йди правила читай.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що водій ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ пропустити пішохода на зебрах. Чомусь водії не запитують чому я маю пропустити "памєху справа" а стають - і пропускають, бо ЗОБОВ'ЯЗАНІ, з пішоходами що не так? Вони не на машині... нижчий клас
Про перепону з права не тому що зобов'язані, а тому що учасники руху на авто мають право і очікують виконання ПРД від інших учасників руху ;) а пішоходам не зайвим було б перечитувати розділ 4 ПДР.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В переддень зими присвячую "мамашам" з санями:

http://www.gorodkirov.ru/article_view?a_id=24106

Подібне треба "боянити" на кожній сторінці топіку до березня місяця включно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПДР звичайно треба перечитувати. Але і людьми треба бути. Не завжди ж ми поспішаємо, і можемо зачекати 2-3 хвилинки на переході, правда? Щоб там хто не казав, але пішоходу легше зупинитись, ніж автомобілю.

ЗІ: Дякую дуже чемному водію Лексуса на переході біля магазину Знання вчора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не завжди ж ми поспішаємо, і можемо зачекати 2-3 хвилинки на переході, правда?
Можна зачекати секунд 10-20, головне щоб водій помітив намір пішохода перейти дорогу (ступити на зебру біля бордюру), я більш як впевнений що 80% водіїв поступляться вам дорогою.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...