Перейти до змісту

Робота!


adebt

Рекомендовані повідомлення

Молода дизайн-студія шукає дизайнерів для попроектної співпраці. Напрямок роботи: веб-дизайн, рекламна продукція, фірмовий стиль, дизайн інтер"єру/екстер"єру. Знання Flash є безумовним плюсом. Монстрів 3D - графіки чекаємо з відкритими обіймами. Для 2дешників досвід не сильно суттєвий. Навчимо. Всі питання по телефону 8 097 9883196 або на емеіл [email protected].

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б подумав над пропозицією. уява вроді непогана. в 2д працювати вмію трохи, хтмл знаю, колись трохи вчив Яву. зато Flash не знаю зовсім. а в чому все заключається. обясни детальніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в мене талановитий дизайнер-друг. Але працювати зможе лише дистанційно.

Добре знає флеш, корел, фотошоп, а головне - завжди має купу ідей.

Якщо умова дистанції задовільняє - напишемо на мейл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 legolas_soi читай уважніше мій пост. Нам потрібні дизайнери. Там ні слова не було про хтмл, джаву чи ще щось (лише флеш), програмери і верстаки в нас є.

2 atoller дистанційна робота мене задовільняє повністю...

напиши мені в приват.

2 all вакансія все ще актуальна. Дизайнер потрібен не один.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

noven :) ми з тобою вже говорили на цю тему...

а навчання від Дєніса тільки за окрему плату на наш рахунок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу... ну багацько шо можу, навіть дядьком Максом не брезгую, зараз якраз готуюсь відеоролик моделювати, в Корелах з Фотошопами сижу восьмий рік, якшо буде потрібно то кину свої напрацюнки.

Тілько є один великий проблем: не зможу виконувати сьогодні на вчора, природа так постановила шо разочок в сутки треба людині поспати, а теперішня робота займає скаженно багато часу, якщо у вас нема завалів по термінах (а такого вроді не існує в природі) то може й я вам колись в пригоді став би. Мей бі...

Для подачі заявки тре маякнути на емейл? уже зробив.

На форум в приват чур не писати, я за ним геть не слідкую, і побачу приватний лист через пів-року.

ПС: интим не предлагать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПС: интим не предлагать!

ти собі льстиш...

на лист відповів... стукайся в аську: 196776406

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З аською проблема, заборонена як страшне зло... да і сам не стримився ставити, бо тоді не буду працювати, не буде проблемою милом контактувати, або ж перейти на телефон, то ж не закордон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

adebt

Можу надавати послуги в 3Д візуалізації екстерерів і інтерерів(та іншого) в реальному часі (зможете побігати по вашим проектам як в кваці, якість хороша, під кожний проект пишеться прога та трохи міняеться дизайн (оскільки з вашими багатополігіональніми моделями загнеться всяка машина :) ) )!

Основнне занняття програмування 2Д та 3Д графіки та ігр (специфічних), також іншого програмного забезпечення на Delphi,C++.

Доречі співпрацюю з 1 напарником Пирога :):)

Ася - 222-457-188

[email protected] - мило

Якщо когось зацікавило звертайтесь! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...