Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Толік, ти думаєш у них є вибір, в тих людей які на колінах? Їм навішали спасіння через ритуали, їх заставили боротись з самими собою не помічаючи зла навколо, а отже і не маючи змоги його виправляти. Їм вдовбли в макітру що фестиваль починається після смерті, а життя слід проживати в самозречені і аскезі. Фактично це викрадання чужого життя, світогляду. І на це мовчати?

Фотки з Луцька. На рахунок УГКЦ, років з 10-15 назад в загальних церквах практично перестали клякати. Є осередки при монастирях, де віруючі ще вважають що якщо зліпити з себе раба то це найкращий шлях спасіння. Але в більшості міських церков рабство викорінюється. Молодій і незаідеологізованій людині ставати на коліна в рабській покорі важко.

Натомість тріпотіння перед попом, постійна зігнутість, зачавленість притаманна МП. В цій ролі комфортно багатьом людям чи то в силу психотипу, чи якихось духовних травм. Вони стають смиренними рабами, відкидаючи себе, свою особистість, натомість отримують спасіння. В ламанні особистості МП конкурує тільки з Свідками Єгови.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дідо, прадіди і прапрадіди були священниками УГКЦ. Він за це був висланий в Хабаровський край зі всією сім'єю і був щирий в вірі до кінця свого життя. Принциповий був чоловік. Я з певним досвідом став займати практично нейтральну позицію в питаннях релігії. І вже якщо мова йде про релігію, то вона не повинна руйнувати мою країну прикриваючись як фіговим листочком розп'ятим Христом.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь в Росії. "Духовність" фото зашкалює.

2984339.jpg

Всі ходимо під одним небом, все десь таки та зарахується...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь в Росії. "Духовність" фото зашкалює.

2984339.jpg

Всі ходимо під одним небом, все десь таки та зарахується...

Бог карает за куски дерева на дороге?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі ходимо під одним небом, все десь таки та зарахується...

Все всім зараховується, і у віруючих немає жодних переваг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я фігєю!!!!!!!

У церквах УПЦ МП районного центру Кілія, що на Одещині роздають листівки із молитвами за колишнього президента України Віктора Януковича.

Про це повідомляє Одеський координаційний центр громадських організацій Майдану, інформує місцевий сайт 048.ua.

На даний момент точно невідомо чи ці "молитви" справа рук священиків, чи активістів засудженого Українською православною Церквою так званого "політичного православ'я". Однак, відомо, що це

далеко не перший випадок.

molytva_abcb7.jpg

Поки невідомо, хто автор цих листівок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

от ще б "губозакатушку" для нардепів придумали

Відносно "губозакатушкі" як варіант піде, але можливий і варіант "Брехометер" :_02: Апарат треба троха вдосконалити, але, ідея, на мою скромну думку, не погана :_02:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може є апарат який показує наскільки дупа злиплася від розкошування за рахунок українців?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Многие вещи нам непонятны не потому, что наши понятия слабы; но потому, что сии вещи не входят в круг наших понятий.

Припливли.За совєтів це перекладалось приблизно так:

"Єслі рассмарівать етот вопрос с точкі зрєнія банальной ерудіціі , то нє каждий індівідуум можєт ігноріровать крітерій суб*єктівного соціалізма " :0144: :0144: :0144: :0144:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Буковине в селах Милиево и Кибаки Вижницкого благочиния состоялось собрание приходских общин, на повестке дня рассматривали один вопрос о переходе под омофор Украинской Православной Церкви Киевского Патриархата. Жители этих сел решили, что в эти трудные для страны времена они должны быть вместе с украинской церковью, поддерживать стремление создание единой поместной церкви. Конечно же, на людей повлияли события на востоке Украины и враждебное отношение российского государства к украинцам.

Приходская община храма Покровы Пресвятой Богородицы в селе Кибаках провела собрание и демократическое голосование, открыто, без тайных ящиков или бюллетеней. За переход в лоно УПЦ КП проголосовали 95% участников собрания.

В соседнем большом селе Милиево не обошлось без противоречий. Собрание прихожан храма Прп. Параскевы Сербской было проведено еще несколько дней назад и результат показал, что 90% людей стремятся перейти под юрисдикцию УПЦ КП. Впрочем, сторонники московского патриархата поставили под сомнение честность голосования и требовали проведения повторного голосования. Еще одно собрание провели 7 сентября. На это собрание пришли более четырехсот православных села Милиево. Голосование также было максимально открытым и демократичным. За переход в УПЦ КП проголосовали 388 человек. Это 90% приходской общины, которая присутствовала на собрании. Сторонники УПЦ МП отказались участвовать в голосовании, потому что видели свое явное меньшинство.

После установления результата православные села Милиево с новым настоятелем Николаем Зозулей и по благословению митрополита Даниила отслужили в храме Прп. Параскевы Сербской молебен «За Украину».

http://glavnoe.ua/news/n191171

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Русмір» на Савур-могилі: свято на кістках. ФОТО

1410498226_1.jpg

Мова – це не просто фонетичне кодування певних предметів чи явищ. Це ще й підсвідомий вплив на формування ментальності народу. У Росії не задумуються, чому у них правда – „подноготная”, а разговор – „откровенный”. А це все звідти, з глибини московитського рабства і нелюдських катувань, коімі так славилася завжди земля московська. Знайомі москвичі подивилися псевдоісторичний лубок Лунгіна „Царь” і були шоковані елементами отої лубочної жорстокості на екрані. То режисер явно перегнув, - вирішили вони. Тіпа – митець не може без гротеску. Коли я їм спробував пояснити, що „митець” облагородив і царя, і всю епоху більше всякої міри, зобразивши дитячий мультик а не опричнину, вони напряглися і явно вирішили, що з Києва приїхав злобний русофоб, якого квасом не годуй – дай поклєвєтати на „святую московскую русь”...

А от ще: яка різниця між „праздником” і „святом”? Начебто, одне й те ж, але у Росії для цього поняття базовим є „праздность”, а у нас мусять бути присутні елементи святості.

1410498250_2.jpg

На фото – типовий празднік, влаштований русміром на Савур-могилі. Приїхали місцеві мешканці, з дітьми. Вони – празднують. Там, де тільки декілька днів, як прибрали трупи, ходять мужики з пивасом. Ви собі можете уявити подібне на Інститутській? Я не можу.

Ось як презентує це дійство Наталья Козловская, із мєстних:

„Всем ополченцам благодарность за нашу сегодня безопасность на Саур-Могиле. За очень вкусный кулеш и за обалденный шашлык по очень низкой цене”.

1410498266_3.jpg

Ви розумієте, що відбувається? - Вони там шашлики на природі влаштували! Причому – „по очєнь нізкой ценє”... Хтось може мені пояснити, як ми будемо далі жити в одній країні? От чесно, без істерики? Я не хочу їх постійно ненавидіти. Правда. Я хочу жити в одній країні з українцями, мати спільну мову і цінності. Я хочу, щоби в моїй державі герої УПА славилися на державному рівні, а ідоли совдепії були знищені раз і назавжди. І я більше не маю наміру толерувати будь-які антиукраїнські випади. Не подобається українське? – Ворог. Он туди, з ватою, на шашлики.

Все мусить бути ясно і просто. Компроміси в принципових питаннях, зазвичай, відбуваються за рахунок наших інтересів. Більш ніж двадцять років нам казали – не можна піднімати питання мови, не дратуйте людей! Вони ж наші співгромадяни, їм треба час!.. Скільки? От ті, кому було 20 – зараз за 40. І як результат?

Бандера, який сидів у Заксенхаузені практично до кінця війни, вам не подобається? А чому? Він що, прийшов на ваші русмірські землі і влаштував там парочку голодоморів? Чи може вивозив вас вагонами з Вологди в Казахстан? Ні. Так що вам не подобається? Що ми хочемо жити у своїй хаті за своїми традиціям і принципами? О, то дійсно великий гріх...

А знаєте, є одна цікава особливість: ті кримські татари, з якими мені доводилося спілкуватися, абсолютно не мають ніяких претензій до Степана Бандери. Чому б це? Може тому, що попри всякі негаразди, вони не мали наміру виморити нас голодом і заселити наші міста і села, а нам ніколи не прийшла б в голову нелюдська ідея виселити цей сусідній народ з їхньої батьківщини? Може в цьому причина?

Так ось: я не маю наміру бути толерантним до ворога. А оце бидло, яке влаштувало на могилі шашлики по нізкой ценє, для мене є ворог. Це не значить, що я хочу їх вбивати чи щось подібне – просто я не хочу мати з ними нічого спільного.

Окрім стіни.

П.С. А оте місце, де вони зібралися попразднувати, варто перейменувати на Саур-Мангал. Та й ціну на шашлики вже можна піднімати. Як знам'я пабєди.

Від себе: то напевно в них звичка з часів бою на річці Калці з монголо-татарами, коли переможці влаштували попойку прямо на тілах дружинників.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...