Перейти до змісту

Мер Луцька знову потрапив в аварію


Basil

Рекомендовані повідомлення

Мер Луцька знову потрапив в аварію

proUA / 07.02.2007 13:34

Луцький міський голова Богдан Шиба знову став учасником дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилася неподалік від Луцька, повідомляє ЗІК.

«Дійсно, днів десять тому я їхав із Києва, і на слизькій дорозі наше авто злетіло з дороги. Був вечір, за кермом перебував водій. Побили бампер. А оскільки це «Ланд Ровер», модель рідкісна, то тепер не можемо знайти того бампера для заміни. Хоча це коштує якихось декілька сотень гривень, інших ремонтних робіт авто не потребує», – пояснив Богдан Шиба.

Міський голова зауважив, що не став би робити з цього багато шуму, бо в той вечір, коли вони їхали з Києва, вони були не першими і не останніми, хто зазнав подібної оказії.

Нагадаємо, 12 липня минулого року мер Луцька теж потрапив в аварію , внаслідок якої загинуло чотири особи.

http://ua.proua.com/news/2007/02/07/133420.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба меру від імені борди закатати на болванку і дати подивитися "Пункт назначения"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...А оскільки це «Ланд Ровер», модель рідкісна, то тепер не можемо знайти того бампера для заміни. Хоча це коштує якихось декілька сотень гривень...
Цікаво, де це наш мер бере такі рідкісні ленд-ровери, бампери до яких коштують декілька сотень гривень (напевно репортер був глухуюватий і почув слово "гривень", в той час, коли мер казав "євро")??? :blink: Дайте і мені такого ленд-ровера! :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...А оскільки це «Ланд Ровер», модель рідкісна, то тепер не можемо знайти того бампера для заміни. Хоча це коштує якихось декілька сотень гривень...
Цікаво, де це наш мер бере такі рідкісні ленд-ровери, бампери до яких коштують декілька сотень гривень (напевно репортер був глухуватий і почув слово "гривень", в той час, коли мер казав "євро")??? :D Дайте і мені такого ленд-ровера! ^_^

+1

Ох и нехило наш брат устроился! Не знаю, какой там у него Land Rover, но джипы такого класса возят королевскую семью Великобритании и стоят в среднем 150 000 евро... А за бампер "декілька сотень гривень" - мэр либо не знает, о чем говорит, либо действительно репортеры не расслышали (хотя на кой тогда им диктофоны? :D )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба меру від імені борди закатати на болванку і дати подивитися "Пункт назначения"...

:mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох и нехило наш брат устроился! Не знаю, какой там у него Land Rover, но джипы такого класса возят королевскую семью Великобритании и стоят в среднем 150 000 евро... А за бампер "декілька сотень гривень" - мэр либо не знает, о чем говорит, либо действительно репортеры не расслышали (хотя на кой тогда им диктофоны? :mdr: )

За бампер згоден, але це Range Rover (хоча випускає його компанія Land Rover) коштує досить дорого, і 150 тис це самі дорогі версії, в 100 можна вкластися. І взагалі Range Rover в Луцьку я скільки їжджу бачив тільки 1, такий шо постійно в Луцьку є, а не проїздом, і за кермом там завжди дівчина, причому номера вроді німецькі, наскільки я знаю в мера є не Land Rover, а Land Cruiser. Мож вони понапутували шось або він недавно нову машину придбав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стопудово, Range Rover, перепутал маленько :)

Но даже если у него Land Rover, машинка ооооочень недешевая... И за чьи деньги, интересно? Делаете дэу - будьте добры ездить на дэу! :)

Вот чехи делают шкоды - так у них почти все правительство ездит на Superb, даже президент. Но для международных дипломатических встреч все же юзают мерсы. А у нас вообще с жиру бесятся. За наш с вами счет, между прочим. Этот Land Rover заработан НАШИМИ кровью и потом, и я ничуть не утрирую. :mdr:

ЗЫ: И лечатся потом в больничках после аварий тоже за НАШ счет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б класно ше якби наші депутати іздили на део :mdr:. Вони ж так "боряться" за захист вітчизняного виробника, який ше напевно років з 20 нічого толкового робити не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, з деу і велосипедами це ви перегнули. Таврія -- ось авто для наших парламентарів! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, з деу і велосипедами це ви перегнули. Таврія -- ось авто для наших парламентарів! ;)

Тарія пікап і вони в ній бабло будуть возити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарія пікап і вони в ній бабло будуть возити

Бабло вони й так непогано возять. А дати їм ще Тарію пікап так вони взагалі все вивезуть і нам нічого не залишать :):);)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

висновок - для депутатів та йнших тваринок - маршрут №11. хай зарядкою хоч іноді займаються. а то ходити декому важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та після виборів скільки вони вже машин перебили, то капєц...

Ну само сабой Опель Вектра, та що в Рівненській області...

Немам"ятаю який, але був в гаражі ще один Ровер, сєдан, то ж вбили, там ваще йому труба повна, походу навіть ремонту не підлягає...

Водії декякі машини добивають, та вот і ще цей Ровер думаю тоже вб"ють! Походу РАФу там капец прийшов, да і Фіат Дукато вже своє доживає...

Дев"ятка там була ще одна, гнила вся... В салоні доскі лежали замість підлоги...

Ну то блін капєц просто! При Кривицькому не боло такого, це точно! Пацани дивилися за машинами, латали їх.... а тепер? Ну Шиба дає... Ото приклад показав! Цікаво як з дорогами буде цього року???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...