Перейти до змісту

MOTOROLLA! Вітаємо тя з призовим місцем!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Поки ще немає офіційних результатів,

а мені піпєц як не терпиться привітати Іринку...

Після квартирника в Житомирі ми зранку зірвалися і памчалісь до Кийова - де 28/11/2010 мало відбутися закриття міжнародної виставки Ukrainian Art Week в Музеї Сучасного Мистецтва, нагородження переможців і інші бомондські заморочки.

Там виставлялась наша MOTOROLLA!Своїх богокотів людству демонструвала...

І що ж видумаєте????

Щуцька Ірина

2-ге місце в номінації "Авангардна графіка"

ТРА ТАТАТАТТААААА!!!!

РОботи переможців у всіх номінаціях навесні 2011-го року порулять або в Петербург, або в БЕрлін, або в Іспанію чи там кудище...на виставку.

Про це буде повідомлено пізніше.

Соррі, не стала чекати офіційних результатів (на сайті ще мовчать, обіцяють тільки з понеділка)..

ВІ_ТА_Є_МО!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

МОЇ категоричні вітанячка.Успіхів у подальшій творчост,натхнення и табун фанатів

...не зазнавайсяpaluszkiem.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доця плаче від щастя ))) ииииииии

ДЯКА!

начинай делать немецкую визу.

ПС-Суперски котэ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ці котэ то і є авангард?

Були номінації: авангардна графіка" та "класична графіка" - то авангардна))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Требуем больше фоток картин..Требуем,требуем....А то видишь ли Житомиряне(или житомерчане) посмотрели,а земляки (среди которых по сути и зародился и возрос сей ТАЛАНТ)остались ни с чем.....а потом говорим что Луцк культурно не развит :rolleyes:

Это ультиматум:КУРУЛЭВА ПОДАВАЙ ФОТКИ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Требуем больше фоток картин..Требуем,требуем....А то видишь ли Житомиряне(или житомерчане) посмотрели,а земляки (среди которых по сути и зародился и возрос сей ТАЛАНТ)остались ни с чем.....а потом говорим что Луцк культурно не развит :rolleyes:

Это ультиматум:КУРУЛЭВА ПОДАВАЙ ФОТКИ

Приходь в суботу на квартирник - побачиш кота, що в Житомир їздив! ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да-да..ці Коте були в КИєві всю дорогу. В Житомир ні ногою лапою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти їх з себе малювала? Я на всіх твоїх творах бачу тебе!

Щоб ця перемога була не остання! І побільше реалізацій у твоїх творчих задумах! І побільше визнання і шани!

Мої найщиріші вітання! Я теж твоя фанатка  :wub:

:sm110::sm110::sm110:  :_35::_35::_35:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух ти! мої вітання і подальшого натхнення та бажання творити.!!!:ok2:

Хоч за чиїсь успіхи возлікуємо, панове, в цю сувору пору людства! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Извините, я в живописи (в любом её проявлении и направлении) вообще полнейший профан, но приятно, что на борде есть такие талантливые люди.Удачных вам выставок, побольше побед и признаний.

Всегда Ваш Getto. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пачіму про мої кулакі на ногах нє упамінаєцца? Я, панімаєш, как раскоряка цілий день ходив, нєйромагнітниє імпульси на Кієв слал!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пачіму про мої кулакі на ногах нє упамінаєцца? Я, панімаєш, как раскоряка цілий день ходив, нєйромагнітниє імпульси на Кієв слал!

Diшечко!!! Без тебе, я б туди і не їхала)))) То ти мене надихав своєю впевненістю в перемогу!!!!!! Імпульси і кулаки скручені додавали снаги)))

:g15:Дякую!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пачіму про мої кулакі на ногах нє упамінаєцца? Я, панімаєш, как раскоряка цілий день ходив, нєйромагнітниє імпульси на Кієв слал!

Папівая срання бердичівськоє свєтлоє в Житомірє ми ачучялє Ваши нєйромагніти і другіє пазітівниє флюїди.

Но я патом спраишвамс: а собсна в какіх ішшо мєстах билі скрючени кулакі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мало того шоб це були постійні перемоги, так шоб вони ше винагороджувались ось так

821997ce551547a5f1d4f2ebb7c6c0b78bf66321.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA, я ужасно рад за тебя! а еще горжусь тем, что увидел и немножко покритиковал твои замечательные "авангардные" картины еще до выхода их на подиум :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA, я ужасно рад за тебя! а еще горжусь тем, что увидел и немножко покритиковал твои замечательные авангардные картины еще до выхода их на подиум :smile3:

Shkoder, тепер ти офіційно будеш, якщо не проти , звичайно, моїм першим критиком!))) В тебе хороша аура))))

мало того шоб це були постійні перемоги, так шоб вони ше винагороджувались ось так

821997ce551547a5f1d4f2ebb7c6c0b78bf66321.jpg

О, Віkykysічка, твої б слова, та богу в вуха)))) Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...