Перейти до змісту

Сніг і дощ. Знов нема шо взути!


Annalutsk

Рекомендовані повідомлення

Нєєєєєє, дресс код на роботі і мої особисті вподобання проти таких ееее....чобіт:D

ну начальство всегда может пересмотреть свою политику дресс кода :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Два роки вже в таких Columbia Andover ходжу:

409.jpg?ssitoken_1291064557648_

Хоча і замша місцями, але абсолютно не промокають і легко чистяться. Шкода, що для сильних морозів вони не підійдуть, мінімум до -10.

А взагалі -- Columbia рулить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, здесь проскальзывала некая ирония по поводу валенок и галош, так вот, напрасно вы это...

Естественно речь не идёт про ту обувь, в которой зимой в колхозе навоз выбрасывают.Но мне приходилось наблюдать очень даже симпатичные и стильные женские валеночки с неимение прикольными галошами.Выглядят даже покруче многих там дорогущих сапожек, да и сами стоят достаточно недёшево. А про практичность в условиях суровой зимы и мокрой осени и говорить не приходится. Всё дело в подходе и фантазии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в ECCO. Поки що сухо, комфортно, зручно і тепло. Як стане холодніше, перейду на зимові Badura.

Але що б там хто не казав, ECCO найкомфортніше і напевне найякісніше взуття, яке мені доводилось носити.Ще подобається Dr.Martenz кілька моделей, але в нашому селі ніхто ними не торгує, на жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От дивлюсь, я тут на борді більш-менш народ має що взути! А вийшла на вулиці мати рідна! Дівчаточка в кросівках по снігокочугурам чеберяють, ніяк не розумію, ну невже геть нема за шо валянок купити, чи то по-модному так- штанці в обліпку, правда з матнею, курточка аля ліф і благенькі кросівочки? :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

валянки-галоші?

он модниці таскають галошики розмальовані або кольорові, і щасливі при цьому ляпають по калюжах))))

так що скоро можна очікувати на валянки від гуччі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

он модниці таскають галошики розмальовані або кольорові, і щасливі при цьому ляпають по калюжах))))

Модно і практично?

так що скоро можна очікувати на валянки від гуччі)

Типу цих. І майже задарма :D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну як там сітуация сьогоднішня??? Ніхто ще не впав?)

...ізоленту до підошви не клеїте? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сапог кожаный:

Palmer_10.jpg

старомодно, зато удобно

---------------------

во прикольные ботинки нагуглил, не могу не поделиться =)

Foot-Fashion--19031.jpg

Snow-Shoes--19055.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От дивлюсь, я тут на борді більш-менш народ має що взути! А вийшла на вулиці мати рідна! Дівчаточка в кросівках по снігокочугурам чеберяють, ніяк не розумію, ну невже геть нема за шо валянок купити, чи то по-модному так- штанці в обліпку, правда з матнею, курточка аля ліф і благенькі кросівочки? :g05:

Не повіриш - нема(

С:0028:ко, замовила зимові мешти в інеті - другий місяць ідуть(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От дивлюсь, я тут на борді більш-менш народ має що взути! А вийшла на вулиці мати рідна! Дівчаточка в кросівках по снігокочугурам чеберяють, ніяк не розумію, ну невже геть нема за шо валянок купити, чи то по-модному так- штанці в обліпку, правда з матнею, курточка аля ліф і благенькі кросівочки? :g05:

Не повіриш - нема(

С:0028:ко, замовила зимові мешти в інеті - другий місяць ідуть(((

своим ходом наверное идут)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

своим ходом наверное идут)

Zerotul, тобі гОСТРОуміє череп не тре?:blush:))) (без образ, плз)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

своим ходом наверное идут)

Zerotul, тобі гОСТРОуміє череп не тре?:blush:))) (без образ, плз)))

Ну все ,вычислю айпи и дам таких....гарних та файних картин,шоб перерисавать,а то я рисую как пьяный страус стоя на голове. :rolleyes:

:0005:

ПС забыл наставить смайлов

smile.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тємко актуальне)))) This topic has been visited by 213 user(s) [ Collapse ] Сам ледь добіг до будинку при -22 :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От дивлюсь, я тут на борді більш-менш народ має що взути! А вийшла на вулиці мати рідна! Дівчаточка в кросівках по снігокочугурам чеберяють, ніяк не розумію, ну невже геть нема за шо валянок купити, чи то по-модному так- штанці в обліпку, правда з матнею, курточка аля ліф і благенькі кросівочки? :g05:

То вони ще маленькі і дурні, і думають що так вони привабливіше виглядають. А потім собі всю "красу" повідморожують і по лікарях бігають.

Мультики в дитинстві не дивилися. "У нас в деревне в кедах зимой даже студенты не ходят." (почтальон Печкин)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буксував в стілах. ніякого дискомфорту окрім ваги :)

Місять то вони добре, але коли на вулиці болото, то в стілах, мартінсах, берці і тп. воно й на штанах((( При морозі ноги мерзнуть.

Бадура - відходив 3 роки, ще досі є, тримаються купи на 5, але все інше на 1(промокають, при легкому морозі пальці мерзнуть...)

Ось недавно купив трекінгове взуття ECCO TERRA VG (GORE-TEX, шкіра...) http://www.google.com.ua/imgres?imgurl=http://sklep.sizeer.com/files/picture/30/95/84-3/buty,turystyka,ecco_terra_vg,1140073-big.jpg&imgrefurl=http://sklep.sizeer.com/marka-ecco,EC/obuwie,B/ecco_terra_vg,1140073.bhtml&usg=__QJCwDLa2YPU-VJrgimh3Rrpgwpo=&h=600&w=600&sz=53&hl=uk&start=52&zoom=1&tbnid=Qanyh2CCiN1acM:&tbnh=161&tbnw=156&prev=/images%3Fq%3Decco%2Bterra%2Bvg%26um%3D1%26hl%3Duk%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:uk:official%26biw%3D1440%26bih%3D685%26tbs%3Disch:10%2C1254&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=134&vpy=354&dur=1532&hovh=225&hovw=225&tx=115&ty=147&ei=qez5TND_LIvBswbDj5zDAw&oei=lOz5TP3oLIOb8QO7-bnsBg&esq=3&page=3&ndsp=21&ved=1t:429,r:14,s:52&biw=1440&bih=685

http://www.google.com.ua/imgres?imgurl=http://sklep.sizeer.com/files/picture/30/95/84-3/buty,turystyka,ecco_terra_vg,1140073-big.jpg&imgrefurl=http://sklep.sizeer.com/marka-ecco,EC/obuwie,B/ecco_terra_vg,1140073.bhtml&usg=__QJCwDLa2YPU-VJrgimh3Rrpgwpo=&h=600&w=600&sz=53&hl=uk&start=52&zoom=1&tbnid=Qanyh2CCiN1acM:&tbnh=161&tbnw=156&prev=/images%3Fq%3Decco%2Bterra%2Bvg%26um%3D1%26hl%3Duk%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:uk:official%26biw%3D1440%26bih%3D685%26tbs%3Disch:10%2C1254&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=134&vpy=354&dur=1532&hovh=225&hovw=225&tx=115&ty=147&ei=qez5TND_LIvBswbDj5zDAw&oei=lOz5TP3oLIOb8QO7-bnsBg&esq=3&page=3&ndsp=21&ved=1t:429,r:14,s:52&biw=1440&bih=685- не можу натішитись, і сніг місяць, і воду не пропускають, і нога не запотіває, при нещодавньому морозі -16 чекав маршрутку 30хв. люди собі місця не знаходили від холоду, а в мене "маямі" в ногах! Раджу всім!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось з лучан бачив недророгі утеплені гумові чоботи (треба мамі), але не в цвіточек, і не чорні болотоміси. Поділіться, де купити? А ще питаннячко: а чоловічі такі бувають, щоб і на роботу, наприклад не соромно дійти :blush:

А то після вчорашньої погодки тільки в мене і дитини ноги сухі, а всі інші "підмокли" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...