Перейти до змісту

Сніг і дощ. Знов нема шо взути!


Annalutsk

Рекомендовані повідомлення

От знову мокро і сніжно. І знову всі замшеві черевички, уггі, чобітки зі світлої шкіри, красиві текстильні та ін. мештики відпадають...

Залишаються лише міцні утеплені гумаки :0123: , бо доводиться трошки ходити нашими вулицями.

Цікаво, а ваші ноги сьогодні сухі?

Розповідайте, що ж ви таке гарненьке і тепленьке взули!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

трохи підмок сьогодні так як взув кросівки, вечером порию шефу на предмет тогорічних чоботів :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, це таки проблемка. Коли купуєш дорогущі гарненькі чобітки, якось не задумуєшся, яке болото доведеться ними місити. А гумаки до одягу не завжди пасують. Зазвичай в таку погоду ношу чоботи на невеликій платформі. Не промокають, та й в ноги тепліше. А на роботі обов'язково перевзуваюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сандалики из шкуры мамонта согреют вас не только в холодный ,но и в ледниковый период

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буксував в стілах. ніякого дискомфорту окрім ваги :)

vampirich ти кращий я ось думаю як на байку виїхати чи в протектор цвяхів набити щоб не ковзати, а то я на байку ще взимку не катався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня замшевые ботинки))

Стараюзь не лезть в большие лужи и все норм ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкіряні черевики від "Українське взуття", напівспортивного покрою з високою підошвою аля "гімнодави" на мені і Debica Frigo на автомобілі. Обидвоє спокійно тулимо по калюжам і заметам. Нам сухо і тепло. :0139:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чё там рссказывать ? фоты в студию!!

я сейчас обут в такие, сухо, тепло, удобно.

i-2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ось думаю як на байку виїхати чи в протектор цвяхів набити щоб не ковзати, а то я на байку ще взимку не катався

десь бачив по ТВ маунтбайкінг зимою в горах, то чуваки в протектор накручували шурупів шляпкою всередину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взутий в берци, воєні, хоть по коліна можу в воду заходити. Шутка, але по калюжам ходити легко можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 за берці. Вже другий рік взуваю на таку погоду Magnum полегшений варіант. Дівчата - забийте на моду, ви нам треба здорові, а не стильно одягнуті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о да, з взутішєм сьодні була проблємка в багатьох, думаю...

швидше б той мороз прийшов :g15:

...але тоді виникне інша тема - " Сніг і лід. Знов нема шо взути! а ваше взуття таке ж слизьке? " :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На всяке міжсезоння - Adidas Superstar :smile-zachot:

300px-Adidas_Superstar_shoes_pair.jpg

Провіренні часом - сама неубіваєма модель, звичайно якщо не Кітай-строй.

На холода польські ботінкі "Badura"

А берці взагалі поза конкуренцією з кірзачами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене на таку погоду немає нічого кращого, ніж мембранні Adidas. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я свої ботиночки брав осінню в ліс на гриби, і десь вдома так заникав шо не знайшов, так шо сьогодні ноги були весь день мокрі. Ввечері всеж таки знайшов. Підошва гумова, далі йде 2 см. матерії що не пропускає воду - в результаті 4см є досягнуті водою, талі шось під замш, в середині якісь мєх мо і штучний, але тепло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох, а я сьогодні була в Гостинці, у взуттєвому магазині в Глобусі, в ЦУМі і декількох магазинах на пр.Волі. Думаєте, купила собі чоботи? Одне розстройство:angry2:. Або нема на що глянути, або нема розміру, бо вже, за словами продавців, кінець сезону. Оця фраза мене особливо бісила! Який кінець сезону? 29 листопада? А якщо у мене серед зими полетіли чоботу, то переходити на туфлі, бо купити нічого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На холода польські ботінкі "Badura"

БАДУРА рулит - третий сезон ношу, до сих пор выглядят супер. Сегодня влез в лужу почти по щиколотку - ноги сухие.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може настав час вводити в моду галоші?Найкращого,як бачу,ще нічого не придумали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може настав час вводити в моду галоші?Найкращого,як бачу,ще нічого не придумали.

Так вони вже практично в моді - сьогодні неодноразово бачила такі собі валяночки, вкриті знизу гумою - аля галоші. Але ж і коштують не менше класичних чобітків. Патаму как новий тренд:g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1291060560' post='1052256871']

то значить нє? всьо такі галоші?

нє нє нє)

это адназначна лучьше) :smile-zachot: и лужи по колено не страшны :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd], хех))

Ну давай, якщо на вулиці появляться паняночкі в такіх чобітках, то багато хто полюбить таку погоду :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1291061323' post='1052256889']

нє нє нє)

это адназначна лучьше) :smile-zachot: и лужи по колено не страшны :rolleyes:

та це я блін Олесю ніяк допитатися німагу :(

Нєєєєєє, дресс код на роботі і мої особисті вподобання проти таких ееее....чобіт:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...