Перейти до змісту

Браконьеры


STIHL

Рекомендовані повідомлення

І що ти цим хотів сказати? Я в себе на ставку ще і не так можу виловлювати рибу...

Топік "ні про што"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот комментарий одного из очевидцев данного нахального действия.

Сталася зі мною на позаминулих вихідних одна пригода. Цілий тиждень руки не доходили , а ось сьогодні вирішив розповісти шановному панству і створити нову тему, в надії, що тут будуть з`являтись нові повідомлення.

Так от на тих вихідних поїхав я на Стир половити рибку. Цілий день стояла прекрасна майже жарка погода, сонячно, відповідно щука «плювала» на мої потуги . Вимучив я одну невелику, зате налазився по кущам і наобривався … На одній крапочці дигнув невеликий судачок. Часу до вечора ще вистачало, вирішив з`їздити в Крижівку на кар`єр, в надії половити до ночі судачка. Під`їзжаю – а там народу як завжди …, Сидять компаніями на березі з дітьми пікніки пікнічать. Спінінгують на самому кар`єрі, на руслі, човник надувний з двома рибачками під бережком плєває - народ відпочиває. Проїзжаю біля човника… щось не те! Вискочив з машини… очам не вірю – тягнуть сіточку…

-Ви що сітку ставите?!!!

-Ставимо.

-Ви шо зовсім аху..лі серед білого дня сітки ставити!!!

-А шо нам її вночі ставити?

І тут мені штора і впала. Я чоловік запальний і завожусь з пів оберта, та в житті стараюсь стриматись, десь навіть перемовчати, ну а тут був явний акт наплювання на всі мої переконання і моральні устої . Ці «бики» серед білого дня, на очах десятків людей робили те, що робити не можна впринципі, те що я люто ненавиджу . « И тут Остапа понесло» : відкриваю бокову дверку – випускаю свого стафа, дістаю метровий кусок труби , яким відкручую болти на колесах і в бій!

Ненормативну лексику заміню звуком «пі»

-Пі , на пі, пі. пі, секс меншини скручуйте сіточку . Бо я вам зараз пі, пі ,пі…

-Ви шо зовсім страх втратили?! Гриби сюди «гавно зеленое» я тобі покажу …

Бігаю по берегу з куском труби, шукаю чим би в них пожбурити. Дивлюсь – моя бере. Мужички не із сміливих. Той, що на веслах мовчить, а головний ще щось пробує огризатись.

-Тебе довго чекати? Давай сітки збирай пі, пі, пі!

-Та чого ти такий злий?

-Та ти зараз побачиш який я злий, ти ще поговори.

-Та збираю, збираю.

І почали скручувати свої снастюшки. Я вам скажу скручували вони їх добрих пів години. І то грамотно поставили – вздовж брівочки, обсіяли весь кар`єр від входу , до виходу. Але гуманісти – залишили метрів двадцять простору спінінгістам на вході . Я до спінінгістів:

- А ви якого х…на мовчите , язики в дупу запхали?

- Та хто їх там знає , хто вони такі.

- Та яка різниця хто вони!

- Вони не праві, а ви праві!

- Вони злодії, вони бракон`єри!

Тим часом на воді сіткарикам попалось пару плотвичок:

-От ушички би зварили – пробують розжалобити…

-Знімай давай!

Взяв мобілку і почав їх знімати:

-Шукайте свої морди в інтернеті

Докладно розповів де саме шукати.

-Добре, добре, розберемось.

Позгрібали свої сіточки , і погребли вверх по течіїї, льопаючи веслами.

У спінінгістів, які все це бачили я розпитав на якій мащині приїхали ці розумники і сфоткав ще номера «шістки».

Десь за годину вже стемніло, бачу двоє чоловік з спінінгами стоять біля «шістки»Я до них:

- Добрий вечір.

- Добрий.

- А не бачили тут двоє на човнику плавали. Куди вони подались?

- Та вверх во течії попливли.

- А ви знаєте, що вони тут сітки ставили?

- Ми нічого не знаємо, ми спінінгісти.

- Так це ж ви їх привезли.А звідки ви?

- З Луцька.

- А ці мужики, ви їх знаєте?

- Та не знаємо.

- Так як не знаєте, якщо ви їх привезли?

- Так вони в Луцьку попросились підвести.

- Що просто стояли і махали руками?

- Не знаємо , ми спінінгісти.

- Ну так знайте – номера вашої машини будуть на рибацьких форумах

- Добре розберемось.

Отака бесіда вийшла : « Я не я і хата не моя».

Я потім розповідав своїм знайомим як ганяв браків в Крижівці. Так почув:

- Та шо ти зробиш ,Гена? Країна така, люди у нас такі , нічого ти їм не зробиш, вбивати треба.

Я рахую, що зробив все правильно. Якщо бракон`єру казати: «Ти брак позорний, ти злодій…»Він почне задумуватись, чи варта та риба такого позору. А якщо ще і поганяти його трохи трубою по березі, то це ще краще закарбується в пам`яті. Можливо я своїми дурнуватими криками спас пару кіль риби, а може добився і чогось більшого… Але я вчинив так, як рахую за потрібне.

Пора від слів переходити до діла. Поки ми самі не почнемо наводити лад у себе на річках, ніхто за нас цього не зробить

Виконую обіцянку дану бракам і попросив Сергія Березу викласти фотки з мобілки (сам не вмію)

Удачі всім.

dd1618957356.jpg

(С)

А вот и фото транспортного средства этих нахалов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що ти цим хотів сказати? Я в себе на ставку ще і не так можу виловлювати рибу...

Топік "ні про што"!

Во первых: мой пост ни коим образом не дает ВАМ права обращаться ко мне на ТЫ.

Во вторых: Все водные объекты Украины принадлежат народу Украины.

ЗЫ Если ВЫ имеете ввиду лужу у ВАС на участке (при условии того что вы её выкопали сами) то для неё должена была быть изготовлена соответствующая документация. Если же у ВАС её нет то ВАША лужа незаконна.

Если же вы арендуете водный объект (ставок), то он ни как не может быть ВАШ.

ВОДНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

Стаття 6. Власність на води (водні об'єкти)

Води (водні об'єкти) є виключно власністю народу України і

надаються тільки у користування.

Народ України здійснює право власності на води (водні

об'єкти) через Верховну Раду України, Верховну Раду Автономної

Республіки Крим і місцеві Ради.

Окремі повноваження щодо розпорядження водами (водними

об'єктами) можуть надаватися відповідним органам державної

виконавчої влади.

ЗЫЫ Перед тем как хамить разберитесь, возможно, не с тем связались и пушок с рыльца опадать начнет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отстрелить парочку таких-и рыбе подкормка и другим не повадно будет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна тема , сам частенько ганяю браків і було б добре якби всі риболови це робили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Показательное выступление в Хренниках

Это только тех кого словили, короче говря нашли "козлов отпущения".

ЗЫ Если б у нас немного больше сознательности было, кто знает может бы и наши дети б ловили трофеи.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль у тестя немає тирнету, він в мене і рибак і браконьєрів постійно ловить - ходить в рейди з рибінспекторами. Він би вам розказав би історій. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во вторых: Все водные объекты Украины принадлежат народу Украины.

ЗЫ Если ВЫ имеете ввиду лужу у ВАС на участке (при условии того что вы её выкопали сами) то для неё должена была быть изготовлена соответствующая документация. Если же у ВАС её нет то ВАША лужа незаконна.

Если же вы арендуете водный объект (ставок), то он ни как не может быть ВАШ.

одразу видно що Ви дуже запальний аж надто.

спочатку викладаєте фотку, де видно що двоє непонятно хто непонятно де ставлять сітку.

коли вам закидають, що в принципі ви неописали ситуацію, і люди може мали право виловлювати рибу сіткою (ставок в оренді, вироблена документація на спеціальне використання водних ресурсів, адже ж чули про таке, ага), то ви начинаєте кіпішувати. може це якраз ви і не мали права там ловити рибу на спінінг?

Ви сказали що то за водойма спочатку? ні. ви описали ситуацію? ні.

так що не треба тепер тут слюною бризкати в різні сторони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одразу видно що Ви дуже запальний аж надто.

спочатку викладаєте фотку, де видно що двоє непонятно хто непонятно де ставлять сітку.

коли вам закидають, що в принципі ви неописали ситуацію, і люди може мали право виловлювати рибу сіткою (ставок в оренді, вироблена документація на спеціальне використання водних ресурсів, адже ж чули про таке, ага), то ви начинаєте кіпішувати. може це якраз ви і не мали права там ловити рибу на спінінг?

Ви сказали що то за водойма спочатку? ні. ви описали ситуацію? ні.

так що не треба тепер тут слюною бризкати в різні сторони

одне питання: ти рибак?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну напевне не такий запальний як ви. тому для мене крім незрозумілої фотки і вислову "вони какашки" потрібне пояснення, чому саме так

давайте я викладу фотку де мій друг, орендар рибного господарства, виловлює рибу сітками (і має на те повне право, бо він її промислово розводить, на що має всі відповідні дозволи). і що тоді? теж казати "браконьєр"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vampirich

Тема не зря называется Браконьеры, неужели Вы думаете что смыслом темы есть обвинить в браконьерстве честных рыбаков?

так що не треба тепер тут слюною бризкати в різні сторони

Не тот возраст, и человек я не конфликтный, но ещё раз повторюсь тема про БРАКОНЬЕРОВ НА ВОЛЫНИ (И как по мне совершенно не важно какие фото в 1-м посте). Если есть инфа про браков или ещё лучше того их фото, то это сюда, если же так пофлудить и воздух погонять, то извините Вам в другую тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну напевне не такий запальний як ви. тому для мене крім незрозумілої фотки і вислову "вони какашки" потрібне пояснення, чому саме так

давайте я викладу фотку де мій друг, орендар рибного господарства, виловлює рибу сітками (і має на те повне право, бо він її промислово розводить, на що має всі відповідні дозволи). і що тоді? теж казати "браконьєр"?

Я взагалі не рибак, але мені вистачає клепки зрозуміти, що двоє чоловіків в одномісному човні не можуть займатися промисловим виловом риби ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі не рибак, але мені вистачає клепки зрозуміти, що двоє чоловіків в одномісному човні не можуть займатися промисловим виловом риби ;)

вам зрозуміло, мені - ні! я в човнах геть не розбираюся, бо крім надувного круга в дитинстві іншими плавзасобами не користувався. тому і хотілося пояснень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам зрозуміло, мені - ні! я в човнах геть не розбираюся, бо крім надувного круга в дитинстві іншими плавзасобами не користувався. тому і хотілося пояснень

ну то може спочатку САМ би розібрався, а тоді висував би свої звинувачення. Чи ти думаєш, що якби вони мали всі дозвільні доки, то так тихенько би пішли звідти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а форум для того щоб писнути що-небудь а всі інші мають САМІ розбиратися що топікстартер мав на увазі?

всі непорозуміння відносилися до першого поста, в якому особисто мені не було ніц зрозуміло що топікстартеру не сподобалося.

коли ж він пояснив - все стало на свої місця. до того і велося - невже так важко одразу все пояснити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а форум для того щоб писнути що-небудь а всі інші мають САМІ розбиратися що топікстартер мав на увазі?

всі непорозуміння відносилися до першого поста, в якому особисто мені не було ніц зрозуміло що топікстартеру не сподобалося.

коли ж він пояснив - все стало на свої місця. до того і велося - невже так важко одразу все пояснити?

Ти за інших не розписуйся, поки що тільки тобі не зрозуміло, а всім іншим зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перечитай тему. подумай. може помітиш шо не тільки мені не зрозуміло було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемые форумчани, давайте прейдём от флуда к реальной проблеме и методам борьбы с ней.

Пост №1 и пост №4 в полноте раскрывают тему.

Прозьба в данном топике описывать факты браконьерства, а также описывать места где браки орудуют.

Чем больше такой информации будет тем больший резонанс приобретёт сама проблема и тем самым "важные мужи" не смогут закрыть глаза.

Дело в том что водоёмов много, а работников рыбохраны мало. И нашим общественным долгом является донесение до них фактов про нарушение законов.

ЗЫ Данный топик появился тут не просто так.

ЗЫЫ Я не рыбохрана, а сознательный гражданин (рыбак):)

На заметку: Сознательные граждане поделились телефоном дежурного рыбинспектора 067-360-78-40

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прозьба в данном топике описывать факты браконьерства, а также описывать места где браки орудуют.

Чем больше такой информации будет тем больший резонанс приобретёт сама проблема и тем самым "важные мужи" не смогут закрыть глаза.

Ділянка річки Стир між мостами по Ковельськькій і Данила Галицького. Регулярно ставляться сітки вночі з човнів, особливо в холодну пору року, коли немає зілля (весна - риба збирається в зграї на нерест, осінь - збирається в зграї на зимівлю). Рибінспекція думаю в курсі цього, дехто точно... Човни постійно припарковані в кущах на руслі і на заплаві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с.Чаруків -так званий мешканцями "Дикий став", літом регулярно (кожен день) стоять сіті, я нераз чіплявся спінінгом "Коли ходжу на щуку" за них-навіть пару тройку раз на берег витаскував сіті уже з мертвою рибою, яка починала розлягатися "В основному плотва" і рвав їх на шматки, в ночі током гатять.. І все сходить з рук.. (Один раз я розмовляв з реальним браконєром він з лотки знімав сіті зі ставка, розмова була така: "Я"-майте совість,виловите все щой навіть в помінє не лишиться тої щуки.. "ВІН"- та мені пох*,що ти там кажеш,хто ти такий,в мене закази.. І т.д. і т.п. "Промишляють- су*и"-вибачте не-стримався

Та відстрілювати треба таких.. :mdr: :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Во вторых: Все водные объекты Украины принадлежат народу Украины.

ЗЫ Если ВЫ имеете ввиду лужу у ВАС на участке (при условии того что вы её выкопали сами) то для неё должена была быть изготовлена соответствующая документация. Если же у ВАС её нет то ВАША лужа незаконна.

Если же вы арендуете водный объект (ставок), то он ни как не может быть ВАШ.

одразу видно що Ви дуже запальний аж надто.

спочатку викладаєте фотку, де видно що двоє непонятно хто непонятно де ставлять сітку.

коли вам закидають, що в принципі ви неописали ситуацію, і люди може мали право виловлювати рибу сіткою (ставок в оренді, вироблена документація на спеціальне використання водних ресурсів, адже ж чули про таке, ага), то ви начинаєте кіпішувати. може це якраз ви і не мали права там ловити рибу на спінінг?

Ви сказали що то за водойма спочатку? ні. ви описали ситуацію? ні.

так що не треба тепер тут слюною бризкати в різні сторони

Чув дзвін та незнає де він..)) окрім водного кодексу який доречі регулює загальні положення на всіх типах водних обєктів загальнодержавного значення, є ще дуже-дуже багато різного роду положень та правил по любительському спортивному та промисловому рибальству.. А ставок дійсно не наш, але знаходиться у довгостроковому платному користуванні(оренді), і правила використання водних живих ресурсів на ньому та перебування сторонніх осіб чи автомобілів в прибережній захисній смузі встановлюються користувачем, в деяких випадках при погодженні рибінспекції.чи отриманні дозволу на спеціальне використання ВЖР., тощо..

Вітьок респект!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світязь - кожного року виловлюю там сітки спінінгом ( ставлять вони їх по ямах ) Інколи попадаються і прогнівші з дохлою рибою. Одного разу зловив на блесну дайвера.... це було щось)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...