Перейти до змісту

Браконьеры


STIHL

Рекомендовані повідомлення

Одного разу зловив на блесну дайвера.... це було щось)))

Дайвера коптив, жарив, вялив? Чи відпустив на виріст? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного разу зловив на блесну дайвера.... це було щось)))

Дайвера коптив, жарив, вялив? Чи відпустив на виріст? :)

Випустив :D Вірніше дав йому можливість сомому мирно відцепитись. Думав що зацеп, потім почали йти бульки, далі побачив ласти - і слова дайвера: Що клюнуло ?

Улов - близько 90 кг ( в мене вага тільки до 20 була) блешня - 24 гр "колєбалка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Улов - близько 90 кг ( в мене вага тільки до 20 була) блешня - 24 гр "колєбалка"

Спс будем пробувать ловити :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
Також цікавить питання до людей, які юридично в даному питанні компетентні, от уявіть ситуацію ( на Волині таких прикладів безліч), тече собі річка, тут знаходиться підприємець, трохи розриває русло, ставить дамбу, і все це вже його ставок за ловлю риби на якому береться плата (момент хабарництва з місцевою владою упускаю). Цікавить питання, якщо всі водні ресурси України належать по закону українцям, яке право вони мають орендувати власність яка вже й так належить комусь (маю наувазі українському народу). Питання таке двояке, але зустрічається на кожному кроці. Я розумію якщо підприємець сам вирив на своєму участку ставка , запустив рибу, ну і звичайно бере плату за ловлю риби. Буду дуже вдячний за розяснення даної ситуації, а також попробую його задати працівникам Волиньдержрибоохорони.

якшо здійсюється водозабір (прокопав канаву до свого ставка) то тут нічього противозаконного немає...

я трошкі не зрозумів як то можна поставити дамбу і перекрити річку? це ж яка територія буде затоплена.....

ну а з браками краще боротися їхніми методами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...