Перейти до змісту

Все про панків, готів і т.д і т.п.


lu4nik

Рекомендовані повідомлення

Зараз усе частіше в нашому місті зустрічаються купки так званих "нєфорів" (особливо біля драми :) ). Але багато хто з них ніякого відношення до неформальних рухів не мають. Особливо це стосується молодих ( ака ще школярів ). (ІМХО косуху навіть гоп нацепити може...)

Хто що і до чого, а також звідки все починалось... Плюс інфа про деякі групи.

Ну читайте іншими словами.

info.rar

Викладаю в архіві тому що багато його там :)

Викладав як було, нічого не змінював. На рахунок скінів з автором не згідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не люблю емосів, готів і всяку цю нечість.........а нарахунок панків це не панкі панкі років вже десь з років 15 назад вимерли а цих що біля драми тусуються і називають себе панками це взагалі це малі недорозвинуті діти які навіть не розуміють хто ціпанки та їх ідеологію ! останім часом їх стало дуже багато а зараз пішла мода на "ЕМО" (їх треба стріляти) це повні му@дакі які пішли начебто від готів тільки вони всі кончені, мені задається що взагалі ті що тусуються біля брами вони ще не зрозуміли для чого вони живуть і хто вони, там я знаю є буквально декілька чюваків які нормальні........

одним словом ПАРК ГОРЬКОГО РУЛИТЬ ............!!!!!!!!!!!!! :):):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гнати готів в шию :) . Дивився якось їх фільм -"Cradle of fear". Цей брєд настільки брєдовий, шо навіть найбредятініша бредятіна відпочиває перед ним. Сам ніякого відношення до нєфорів не маю (див. хвотку) хіба 1 футболка з написом "Металіка" залишилась як данина молодості, та волосся сантиметрів на 15 довше від стандарту :) .

По-моєму головне - це те що ти думаєш, а не те як ти виглядаєш і що говориш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гнати готів в шию :) . Дивився якось їх фільм -"Cradle of fear". Цей брєд настільки брєдовий, шо навіть найбредятініша бредятіна відпочиває перед ним. Сам ніякого відношення до нєфорів не маю (див. хвотку) хіба 1 футболка з написом "Металіка" залишилась як данина молодості, та волосся сантиметрів на 15 довше від стандарту :) .

По-моєму головне - це те що ти думаєш, а не те як ти виглядаєш і що говориш.

Точно готи мудакі повні, але ти напевно ще не знайомий з емосами, ти як взнаєш що це за тварі то зрозумієш і ще більше будеш на них матюжитися..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гнати готів в шию :) . Дивився якось їх фільм -"Cradle of fear". Цей брєд настільки брєдовий, шо навіть найбредятініша бредятіна відпочиває перед ним. Сам ніякого відношення до нєфорів не маю (див. хвотку) хіба 1 футболка з написом "Металіка" залишилась як данина молодості, та волосся сантиметрів на 15 довше від стандарту :) .

По-моєму головне - це те що ти думаєш, а не те як ти виглядаєш і що говориш.

А шо в твому розумінні стандарт??? ІМХО, зві, але кожен самостверджується так як може і хоче... Ну і шмотки носить так само... Чи ти пропонуєш всіх вишикувати в шеренгу і форматнуть під одну лінійку??? Готи - теж люди, такі самі як і всі інші... І ніхто з нас не має права їх засуджувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іще один фільм згадав - " Ночь живых придурков". О там готи! :)

Нікого форматувати не збираюсь. ( хай вінти форматують :

dd if=/dev/zero of=/dev/null - тупо нагружає систему, якщо тицьнути

ctrl-c, каже, скільки террабайт перекатало :)

dd if=/dev/zero of=/dev/hda - вбиває хард :). Методично забиває його

нулями :) :) )

Норма - як для кого. На 15 см довше - значить таке, що кожен доколупується - мол іди підстрижись :)

Будь-яку субкультуру накшталт готів не розумію, ну звичайно не мені їх судити, але я сказав що думав і від своєї думки не відмовляюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я Завжди путав Гопів і Готів - одне те саме!!! Тільки ті чорні(я про готів), а інші в КЕПКАХ і СПАРТІВНИХ штанах! :(

ЗІ: Хоча деяким готкам дуже навіть і нічого в чорних тонах дивиться... Тьфу сплюну! а то тему в Еротоманію перенесуть! :(

І ващє! ПАНКІ рулять! :blink:

ЗІІ: Доречі це моє соте повідомлення! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не люблю емосів, готів і всяку цю нечість.........а нарахунок панків це не панкі панкі років вже десь з років 15 назад вимерли а цих що біля драми тусуються і називають себе панками це взагалі це малі недорозвинуті діти які навіть не розуміють хто ціпанки та їх ідеологію ! останім часом їх стало дуже багато а зараз пішла мода на "ЕМО" (їх треба стріляти) це повні му@дакі які пішли начебто від готів тільки вони всі кончені, мені задається що взагалі ті що тусуються біля брами вони ще не зрозуміли для чого вони живуть і хто вони, там я знаю є буквально декілька чюваків які нормальні........

одним словом ПАРК ГОРЬКОГО РУЛИТЬ ............!!!!!!!!!!!!! :blink::(:(:D

to @6PU}{@H Постарайся ставити розділові знаки. Дуже важко читати.

Щодо теми: якщо хочете побачити 100%-но готичний фільм, подивіться "Ворон". Тільки першу чатину. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не люблю емосів, готів і всяку цю нечість.........а нарахунок панків це не панкі панкі років вже десь з років 15 назад вимерли а цих що біля драми тусуються і називають себе панками це взагалі це малі недорозвинуті діти які навіть не розуміють хто ціпанки та їх ідеологію ! останім часом їх стало дуже багато а зараз пішла мода на "ЕМО" (їх треба стріляти) це повні му@дакі які пішли начебто від готів тільки вони всі кончені, мені задається що взагалі ті що тусуються біля брами вони ще не зрозуміли для чого вони живуть і хто вони, там я знаю є буквально декілька чюваків які нормальні........

одним словом ПАРК ГОРЬКОГО РУЛИТЬ ............!!!!!!!!!!!!! :(:D:D:D

to @6PU}{@H Постарайся ставити розділові знаки. Дуже важко читати.

Щодо теми: якщо хочете побачити 100%-но готичний фільм, подивіться "Ворон". Тільки першу чатину. :)

Не люблю розділові знаки ставити в форумах, але прийдеться.......... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю в тему ли но прикольно:

Сидят на скамеечке два гопника, пьют пиво, жуют семечки.

Первый:

- Вчера на дискотеке подхожу к одному васе и говорю: "Вася, ты откуда?", а он мне: "Не твоё дело!".

Я думаю рамсы попутал, парниша, говорю: "Нунифига себе! Пошли выйдем."

Вышли, я ему там таких навешал, что он там уже неделю лежит.

Второй:

- Да, не люблю пацанов, что за базар не отвечают. Помнишь три дня назад я одному на улице 3 зуба за 40 копеек выбил?

- Ну-ну.

- Вчера заявляется он и его три дружка. И говорит: "Ну ты попал!". Яговорю: "Вася, ты уверен?". Он: "Отвечаю!". Ну я ему по хллюбилу, все остальные сразу разбежались. А я взял ещё у него всю мелочь из карманов вытрусил.

- Гы-гы.

Мимо них проходит чувак.

- Эй, макдаки, сигарета есть?

- Не курим, молодой человек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

счас сюда заглянет [quark] и фсе атветят за бОзар! :) :) :)

Куда сюда ?????? там немає не якого лінка

ВЫДЫХАЙ, БАБЬОР!!! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги, хто хоче попробувати себе в ролі гопа - ігруха супер :lol:gopnik.exe.rar

екшн-файтінг з елементами рпг і велетеньським ігровим світом. Повна свобода дій. Можливість покращувати свого персонажа.

Діалоги відсутні в силу реалістичності ( ну які діалогі з гопом... про класичну музику, літературу? :))

Плюс можливість вибрати з 4 класві персонажа. Кожен клас має свої переваги...

Графіка як і звук відсутні... ну кароч рульна ірграшка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Yagun

Поробуй объяснить мнее, чем это панки рулят? И кто вообще в твоём понимании панки? Те придурки, что обдолбавшись травой или нафигачившись пива выбривают ирокез, прутся на какой-нить концерт, бегают там под сценой, прыгают, а на следующий день сбривают всё нафиг и становятся похожими на призывников? :)

Какой смысл в панке сегодня? Он уже давно не актуален. А все новоявленные панки типа Green Day, Bad Religion, The Offspring - это всего-лишь поп-музыка, причём далеко не высшего качества. И с каждым новым альбомом уходят всё дальше и дальше от первоисточников. Неважно куда - или в поп, или в метал, но всё дальше...

На примере The Offspring - первый одноимённный альбом создаёт впечатление "сырого", вполне в духе панка, а уже следующие - довольно хорошо сделанная музыка, щедро разбавленная стандартными поп-ходами.

Да что там говорить, если даже The Exploited (монстры в своё время) с классического альбома Punk's Not Dead постепенно утяжелялись и дошли до какого-то то ли трэша, то ли спид-харкора в The Massacre и Beat The Bastards. Звук стал мощный, красивый - но ведь это ни фига не панк!

Панк сам себя съедает изнутри. Мне кажется, есть всего два пути:

1. Отупеть (в музыкальном развитии), зациклиться на 3-4 аккордах и однотипных мелодиях, однотипных текстах. Классический пример - тот же (или та же) Гр.Об. Да, сначала было интересно, но когда из года в год повторяются те же мелодии, те же соло, да и слова зачастую практически не меняются - скучно.

2. Перерасти период панкования и уйти в другую музыкальную нишу. Т.е приобрести некий опыт владения инструментами и развиваться.

Одевать рваньё, втыкать в уши булавки, орать по ночам, блевать посреди улицы, расписывать краской стены - это всё детство. И надолго оставаться в нём во-первых опасно, а во-вторых - просто глупо.

А если сильно хочется выделяться из толпы - можно и нужно выбрать другой путь.

Punk is Dead, как это ни печально. Окончательно и бесповоротно. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як це не прикро, але панки realy already dead :lol: . Цікавий був рух. Багато хороших ідей. Але панк дійсно вже неактуальний.

Але як би там не було Грін Дей я поважаю за їх останній (ніби останній, давно не слідкував) альбом Амерікан Ідіот.

От КіШ кричать що вони панки, але то такі панки, як я розробник ядра лінукса.

Так само і всі інші.

Панки не рулять, вони рулили. Мені подобається їх світогляд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну дик, панк (пяні ірокези) і неопанк (мєлкашня під драмом влітку) це "Две бальшиє разніци". Сам я взагалі думер (по-doom-ати люблю). причому тільки ті хто мене знає знають що я люблю слухати. здибаєш мене на вулиці - кампутерщик кампутерщиком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...