Перейти до змісту

Якась жопа з форумом...


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Енібаді хелп, пліз!

1. Сьогодні якась фігня сталася - при відкритті форуму мене не впізнає, доводиться кожен раз логінитися заново. Стирання кукісів результату не дало. Юзаю Оперу. Раніше нічого подібного не спостурегалося.

2. Крім того, сьогодні як засвітився надпис Моя репутацiя (1 new changes) так і світиться червоним до цього часу, скільки я туди не клацаю і не заходжу в репутацію. Навіть якщо заново логінюсь - все одно трабла зберігається, напис підсвічується.

Оскільки ці дві проблеми виникли одночасно - схильний їх вважати взаємопов'язаними. Підкажіть, будь-ласка, що я можу зробити, щоб все стало на кругі своя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня помню тоже трабл был что форум не узнавал напостой, я очистил кеш, кукис и прочее спомощью одной утылитки, а потом оперу переустановил, все нормально стало :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да тут, вроді, шось похлєщє... Репутацію то не відмічає прочитаною.

Я заходжу в топік "Мясо по французьки", що на головній сторінці в розділі "Кухня" висвітлюється http://board.lutsk.ua/forums/index.php?sho...view=getnewpost , а в отвєт - повідомлення форуму про помилку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это кажись у всех так с "Мясо по французки", тема вроде удалена.

Попробуй для уверености через ИЕ зайди, если уж через него так, то знач с форумом глюки.

Хотя довольно таки часто у меня форум не открывается, выдает страницу с ескьюел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мясо по-французски не удалено, а спрятано на пару дней до решения проблемы со спаммерами. потом снова ее покажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ну допоможіть рішити траблу!

Заіпався кожен раз авторизовуватися... Дішло вже до того, що мені аттачменти не дає скачувати - пише, що тільки для юзерів борди їх дозволено тягнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ну допоможіть рішити траблу!

Заіпався кожен раз авторизовуватися... Дішло вже до того, що мені аттачменти не дає скачувати - пише, що тільки для юзерів борди їх дозволено тягнути.

Думаю проблема с браузером, чето он куки не так обрабатывает. Либо антивирускник-фаервол вые. Повыключай фаерволы, попробуй. Возьми на пробу другой браузер попробуй. Буш знать хоть в чем причина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Антивирусник с файрволом не при чем.

Пробовал, кроме Оперы, Интернет Експлорер. Та же фигня. Не запоминает меня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не пробував. Я не створюю точок для відкату. Живу сьогоднішнім днем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тебе и не надо их создавать, си-ма сама их создает в некоторых случиях, у меня на основных дисках отключеная эта функция, а на C выделил 200мб, хоть полбзуюсь этим редко, зато не задалбывает создавать резервные копии C. Глянь мож всетаки есть точка отката, если ты конечно не отключил эту ф-ю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в том то и дело, что отключил сразу же после инсталла винды.

Может, еще будут какие-то предположения?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробовал. Отключал. Так у меня с ними никогда не было проблем...

Мож софт ставил какой, какието антишпионы или еще другую лабуду. Вспомни что ставил нового на комп. Попробуй вообще залогинится с другой машины если есть возможность. Зайди на форум там кажись есть опция "Удалить cookies форума" и перелогинься, мож поможет мож. файл сессии поврежден или сбой был какой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ничего не ставил. Единственное - это в выходные заходил на форум с КПКшки (через сайт skweezer.net, который сжимает траффик). И с этого момента на рабочем компе начались траблы. Хотя раньше входил много раз - и проблем не было.

Зайди на форум там кажись есть опция "Удалить cookies форума" и перелогинься, мож поможет

Че-то не нахожу такого нигде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Че-то не нахожу такого нигде...

Снизу на главной странице.

Ну а так, msconfig и смотри какая гадость загружается + в сервисах посмотри мож что осталось от skweezer.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Ничего не ставил. Единственное - это в выходные заходил на форум с КПКшки (через сайт skweezer.net, который сжимает траффик). И с этого момента на рабочем компе начались траблы. Хотя раньше входил много раз - и проблем не было.
Зайди на форум там кажись есть опция "Удалить cookies форума" и перелогинься, мож поможет

Че-то не нахожу такого нигде...

Давай я тобі пароль поміняю :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді би все получилося... бо зайшов на форум, залогінився, закрив браузер. Знову відкрив, зайшов на форум - мене впізнало і написало:

"Ваш останній візит: Вчора, 15:38"

Дякую всім, хто відгукнувся!

Діммону - окремий ріспект!

Давай я тобі пароль поміняю

Хочу такий самий, як у тебе... :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ваш останній візит: Вчора, 15:38"

Дякую всім, хто відгукнувся!

Діммону - окремий ріспект!

"Ну ты это, заходи если что" (с)

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще одна трабла

Відкриває час від часу при оновлені форуму в новому вікні інший веб сайт.

Це просто глюк чи наклацування банерів таким чином ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще одна трабла

Відкриває час від часу при оновлені форуму в новому вікні інший веб сайт.

Це просто глюк чи наклацування банерів таким чином ?

У меня ниразу такого небыло, может это какой то плагин для чегото в ИЕ стоит который открывает свой сайтик.

Если пользуеш оперу поставь Tools:Quick Preferences:Block unwanted popup

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuzayu operu. Forum onovlyuyu nagatiem "Lutsk Board - Луцька дошка - [Lutsk Internet Community]" v levom verhnem uglu.

otkrivalo ne chasto 1raz v paru chasov (3-4 moget bolshe) no sayt odin i tot ge bil

sory za translit

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...