Перейти до змісту

Обновление форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 245
  • Створено
  • Остання відповідь

Видать, соскучились по рэповойнам и мыльным флеймосрачам "А хули он первый начал"...

Да! И, кстати, я был инициатором этого, можете влепить мне минус.

Система поддержалов, где лепятся только плюсы, мне не нравится. А принцип "хорошо\плохо" , даже если Yurik в каждом посте плюсует talja - весьма точно характеризует весь портал в общем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так треба було обнулити, а то одні з суперкармою яку один одному намутили а інші замінусовані неадекватами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видать, соскучились по рэповойнам и мыльным флеймосрачам "А хули он первый начал"...

Да! И, кстати, я был инициатором этого, можете влепить мне минус.

Система поддержалов, где лепятся только плюсы, мне не нравится. А принцип "хорошо\плохо" , даже если Yurik в каждом посте плюсует talja - весьма точно характеризует весь портал в общем.

Cкучно стало? :)

А мені так все-одно. Я готова до мінусів, але плюси показують однодумців. Як і раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Да! И, кстати, я был инициатором этого, можете влепить мне минус.

От була у мене чуйка, що це саме ти ініціатор!

 

Система поддержалов, где лепятся только плюсы, мне не нравится. А принцип "хорошо\плохо" , даже если Yurik в каждом посте плюсует talja - весьма точно характеризует весь портал в общем.

Ага. Якщо Юрік мінусує, значить Таля десь воює  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Репа не плохо, если не ставить ее просто так :)

Кста, она будет под аватаркой отражатся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарма вернули +/-. Зараз знову ниття почнеться типу "за шо мені мінус поставили?". Хоча особисто мені пох на мінуси. Хто хоче мене підтримати, той завжди тикне Thank.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені щодо мінусів якось пох, можете навіть за цей пост поставити мінусяку :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарма вернули +/-. Зараз знову ниття почнеться типу "за шо мені мінус поставили?".

за ниття :ban:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На одному з форумів, де я зареєстрований, також ввели репутацію, але там не можна поставити "+" чи "-" просто так. Обов'язково треба написати за що ставиш плюс чи мінус. На перших порах модератори відслідковували, щоб не було зловживань, щоб дійсно люди писали обгрунтовану думку, а не просто +1 чи набір символів. Зараз там ситуація стабільна. Плюсують рідко, мінусують ще рідше. Максимум 92 бали, мінімум -3. Ніхто за репутацією не гониться. Для борди це фантастика? "Кармодрочери" не поймуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Di & laska, а вам яка різниця кому я ставлю "+" чи "-"? Я ж не кажу про те, кому і скільки подяк поставили ви, бо мені на це пофіг. В нас в країні і на форумі демократія, кого хочу -- того і підтримую.

І кількість моїх подяк не так суттєво вплинула на загальну кількість подяк talja, і якщо вже так слідкуєте, то порахуйте у % кількість моїх подяк -- це буде більшим доказом ніж ваші суб'єктивні вислови.

І навіщо тоді кнопка подякувати якщо нею вільно не можна користуватись?

Вона була створена за проханням Di щоб визначити хто їде кататись, а якщо я не катаюсь, то чому я не можу подякувати людині за вірш який мені сподобався?

І взагалі пропоную ввести такий спосіб додавання репутації як на форумі allnokia, де потрібне чітке обгрунтування за що ставиш "+"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обгрунтування то тупо, так як якщо людина зробила посллугу, і за це я хочу подякувати плюсом їй, але не сильно хочу афішувати шото була за послуга... :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо очей не бачив ))

сильно схочеться поставити - включиться фантазія :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо очей не бачив ))

сильно схочеться поставити - включиться фантазія :D

...і очі якщо не побачаться, то якась інша частина тіла...як мінімум привидіться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так ось, тож не буде челавек ставлячи за це + кричати, то за тваю красіву ........ :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да все равно не работает эта фигня. imho, лучше выключить

Крім карми як такої,

деколи цікаво побачити і негативну реакцію на повідомлення.

А то подяки тільки показують плюс, да ще й до того вони публічні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Di, ця ідея була теж на п"яну голову, чи просто скучно стало? Нема чим зайнятися? Рахуєш чужі подяки....Тільки от чого так вибірково. По великому рахунку, тут і небагато людей, які ті подяки ставлять один одному, от і виходить своєрідна взаємопідтримка. В кожного є однодумці. Ця кнопочка спеціально була створена для цього.

"Эй, вы, там, наверху", скучно стало???? Кажуть, що ниття почнеться, так дехто цього і хоче - експериментів. Пофіг, що окремі люди (хоча їх і мало) не доросли до культури спілкування. Їм легше написати в коментар "ти придурок, і т.д. і т.п.". Знов хочете такої атмосфери? Взаємних звинувачень, окремих тем? Хто має протилежну думку, нехай має і сміливість її озвучити вголос. А то неприємно, що знов появляться тупі чурки, яким хтось просто зі злості наставив мінусів, або дійсно неадекватні люди, яким ніхто попереджень давати не буде, просто для того, щоб зробити видовище "нехай чубляться, а ми з цього посміємося".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...