Перейти до змісту

КС СКАСУВАВ ПОЛІТРЕФОРМУ 2004 РОКУ


Smith

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Будучи прем'єром він за парламентсько-президентську форму, будучи Президентом за президентсько-парламентську. Класика!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, якщо мені не змінює пам'ять, то у 2007 р. Януковіч казав, що відміна політреформи 2004 р. неможлива. Нічого нема в світі неможливого, якщо ти проФФесор. :dont:

От вже новину найшли.

А бджоляр говорив шо бандити будуть сидіти по тюрмах і шо ті руки нічого не брали. Судячи з ваших переконань, ті ж бандити прийшли до влади. А руки грілися біля РосУкрЕнерго.

А тюлька говорила шо наведе порядок в газовій сфері і наламала газовий контракт, моло того так ще й сама розвязала руки Міллеру.

А Тягнибок говорив шо під страхом смертної казні не візьме гроші в олігархічних груп і пьостренько висить на біг-бордах за "партійні внески".

Це реалії нашого політикуму.

Не з тої сторони копаєте таваріщі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не з тої сторони копаєте таваріщі.

донбасский волк тебе товарищ. :D (ничего личного.шутка) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це реалії нашого політикуму.

Не з тої сторони копаєте таваріщі.

Zeuss, мені здається, що це ти вже в іншу сторону пішов - ми і так знаємо, що наші політики кАзли, которые мешают нам жить. (цитата ВФЯ)

Ми мову ведемо про інше - а що тепер буде, що станеться з нами, Україною, з тими свободами, що нам дав Майдан у 2004 р. Можливо, трохи патетично та "затаскано", але тим не менш. Азаров забороняє в адміністративному режимі знімати та показувати сатиричні ролики на політиків. Маразм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Азаров забороняє в адміністративному режимі знімати та показувати сатиричні ролики на політиків. Маразм.

Від конкурентів позбавляється :)

Його стиль мовлення вже ніхто не перевершить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Ми мову ведемо про інше - а що тепер буде, що станеться з нами, Україною, з тими свободами, що нам дав Майдан у 2004 р. Можливо, трохи патетично та "затаскано", але тим не менш...

Smith, не знаю. Якшо сьогодні найду драгділлєра, то пакуру і пофантазую на ету тєму :_07:

Я ж таким методом до висновків приходжу.

Може патетично, але відповідь буде занадто цинічна. Тому краще поги-ги-кати з моєї писанини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, не знаю. Якшо сьогодні найду драгділлєра, то пакуру і пофантазую на ету тєму :_07:

Я ж таким методом до висновків приходжу.

Може патетично, але відповідь буде занадто цинічна. Тому краще поги-ги-кати з моєї писанини.

Це ти до чого? :blink: Ну-ну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене то відміна політ реформи в такий спосіб - це гон. Але вже якщо так сталося, і плюс багато хто хоче "сильної руки" - то давайте зробим все по чесному і проведем вибори Президента і парламента. Щоб люди знали за що голосують. А то ми зимою вибирали Британську королеву, а получили в результаті царя. Навіть в Росії збільшили строк перебування президента на посаді до 6 років і вказали що в силу все вступає з приходом наступного президнета. Звичайно так ніхто не зробить... і це сумно, що ми розумієм що з нас роблять лохів і нічого не робимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что дальше? Да здравствует Батько Янык? Или отмена передачи Крыма Хрущевым? Там же тоже вроде нарушения были...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опозиція усе, що можна просрала програла - на всіх фронтах. А те що зараз ЮВТ буде кричати: Макіївський маріонетка почав ГКЧП, то все свинячий голос.

(не побачив раніше, відповім зараз)

Ок, опозиція просрала. А як вона могла не просрати? Відразу після виборів 14и обласними радами оголосити недовіру новообраному президенту? Фізичний відстріл "тушок" і т.п? Як вона могла не просрати? Опозиція робить все що може, хто винуватий що народ дебіли. Ти так говориш наче опозиція це щось окреме від нас, а ми, хохли стоїмо в сторонці і спостерігаємо як нищать силу яка могла захистити нас, наші свободи, культуру кінець с кінцем. Позиція споглядання - типова хохляцька. Проходили не раз. І як на ковбасу маси повелись (потім був голодомор) і все це ми проходили. І вот знов повторюєтся на новому рівні - новий податковий кодекс душить малого підпріємця. Як прийшов яник, я зразу сказав матері, повір він не буде трогати олігархів, вони будуть давити і обдирати простих людей, тому що по своїй натурі це шістьорки, сцикуни, вони не можуть змахнутись на щось велике тіки давити простий люд. Путін порівняно з ними нормальна, своєрідна людина, зі своєю ідеологію а це просто шістьорки парашні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, что это большой удар по авторитету Украины среди других государств. Если каждый став президентом вот так вот будет кроить под себя конституцию и отменять все что сделал предыдущий президент, то с такой страной никто не захочет иметь дела и развивать в ней бизнес.

Ющенко не показал себя истинным лидером и хорошим экономистом, но по крайней мере менял конституцию по волеизъявлению народа, а не потому что ему так захотелось.

А тут бац, на народ наплевать, устраивает их это или нет, конституцию 96 года в студию, потому что так власти больше и удобней намного. Януковичу многое можно простить, но тут он себя ведет как пахан на зоне, пахан сказал, пахан сделал, а быдло спрашивать это не по пахански... Если бы Янукович нормально бы это провел, сделал бы еще один референдум на отмену изменений конституции или там заново сделать президентско-парламентскую республику, то вопросов бы не было... Подтасовал бы нужные голоса, вышел и так официально заявил: "Народ против изменений 2004г.". Я бы посмотрел на это сквозь пальцы с мыслью "народ имеет то правительство, которое его имеет...". Но то что случилось сейчас, это выражение наглости, безнаказанности и самоуправства человека, которого выбрал народ.

Будет в Европе два батьки, через одного из Европы в Россию будут транспортные транзитные пути проходить, через второго из России в Европу будет газ качаться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Політреформа - це був ше той гон. 

Я ніколи не приховував, що за Президентську республіку. Колись давним-давно я про це писавАле Президент має бути обмеженим як мінімум в трьох речах:

1) не призначати Генпрокурора, бо це його злєйший враг, який шукає навіть мінімальні провини Президента, уряду і влади і за це і отримує зарплату власне, як можна призначати свого ворога?

2) не призначати суддів Верховного суду, або як там має називатися інстанція, яка буде приймати рішення щодо звернення Генпрокурора;

3) не призначати Центральну виборчу комісію - щоб не мати впливу на волевиявлення народу і народ міг обрати іншого президента на наступний період і парламент

+ закон про імпічмент, якщо Президент порушив Конституцію

Інакше - це диктатура в чистому вигляді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Політреформа - це був ше той гон.

Я ніколи не приховував, що за Президентську республіку. Колись давним-давно я про це писавАле Президент має бути обмеженим як мінімум в трьох речах:

1) не призначати Генпрокурора, бо це його злєйший враг, який шукає навіть мінімальні провини Президента, уряду і влади і за це і отримує зарплату власне, як можна призначати свого ворога?

2) не призначати суддів Верховного суду, або як там має називатися інстанція, яка буде приймати рішення щодо звернення Генпрокурора;

3) не призначати Центральну виборчу комісію - щоб не мати впливу на волевиявлення народу і народ міг обрати іншого президента на наступний період і парламент

+ закон про імпічмент, якщо Президент порушив Конституцію

Інакше - це диктатура в чистому вигляді

Після нового закону про суддів та судоустрій повноваження Верховного Суду суттєво обмежені, як і склад цього суду. Йшла планомірна підготовка до сьогоднішнього рішення КСУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Європа: реанімація кучмівської Конституції – це не реформа

Єврокомісар з питань розширення та політики сусідства Стефан Фюле наголошує на необхідності проведення конституційної реформи навіть після рішення Конституційного Суду. Про це він сказав на брифінгу в Ялті.

"Рішення КС не є конституційною реформою. Тож широка конституційна реформа в Україні все ще залишається актуальною. Все, що потрібно - побудувати ефективну систему стримувань і противаг між гілками влади", - сказав Фюле.

Єврокомісар не повідомив, якою є реакція президента Віктора Януковича на таку позицію ЄС.

"Я не буду переповідати кожне слово президента. Але ця дискусія була відкритою, щирою і я отримав задоволення від неї", - заявив він

"Президент України запевнив, що будуть вестися переговори з Венеціанською комісією", - зазначив Фюле. При чому, за словами єврокомісара, основою для змін Янукович назвав Конституцію 1996 року.

Як відомо, КС визнав неконституційним закон "Про внесення змін до Конституції України" №2222-IV у зв'язку з порушенням конституційної процедури його розгляду і прийняття.

УП

Старушка-Європа як завжди - обмежиться тільки заявами та деклараціями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітя Ющ, де-факто зробив з Віті Хама преза. От і сьогодні підтримав цей маразм.

Президентська форма правління взагалі-то напевно і краща за парламентську, проте Конституцію ж нетак змінюють. Є чіткі норми виписані в самій Конституції. А це маразм, а не зміни. Повиніі в державі бути хоч які правила, бодай "понятія", а не тупий беспрдеєл. Який Україна ще довго буде "відхаркувати".

Де-факто Янук і так мав всю повноту влади. А фігню всю цю затіяли, бо вибори в Раду скоро - де їм нікуя несвітить. І През би перетворився в "Британську королеву", як і Ющ... А так ще майже на 3 роки більше будуть на пару з олігархами дерибанити Україну. Хоча гадаю і самі олігархи невзахваті від цих змін. Давати всю повноту влади людині з рівнем IQ близькому до нуля, який проживши 2/3 життя в совку навіть не знає хто такий Чехов,(да що там говорити перегляньте тількі тему Янукович Избраноє на борді). це взагалі в голову не вкладається як така людина може бути президентом держави...

Ну що ж маємо те що маємо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Ми скоро ввійдемо в книгу рекордів, як держава з найбільшими правовими абсурдами. 

Ймовірніше, що ми скоро "канем в історію" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Історично ми парламентська республіка. Згадаймо княжі Віче та козацькі ради.

Те що система була не зовсім чіткою, розбіжною і малоефективною це факт. Тепер лише залишилось повалити Яника і Ко і повернутися до парламентаризму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер лише залишилось повалити Яника і Ко і повернутися до парламентаризму.

Опять на майдан?

Проблема в том, что если даже как-то гипотетически батьку Яныка убрать от власти, то нет человека, способного привести Украину наконец к долгожданной демократии и стабильной экономике. Опять Юля полезет со своими "социальными" реформами и газовыми контрактами и т.д. А когда нет человека, с высокими лидерскими качествами и четким планом, что необходимо делать, то к власти лезут не самые умные люди и патриотичные люди... А лезут они потому что их поддерживают денежные мешки, которые как минимум хотят сохранить, то что у них есть, как максимум получить власть. Таким людям не нужны патриотичные лидеры, так как ими нельзя будет манипулировать. Вот и имеем батька Яныка с его монархической демократией.

Его действия вполне обоснованы. Он не лидер, не патриот (только в 2000-х наконец разговаривать по-украински научился)... Хоть и "профессор", но экономику с таким налоговым кодексом не поднимет... Поэтому Янык и те, кто его пропихнул в президенты, понимают, что рано или поздно люди поймут, что такой президент им тоже не нужен. Так вот к этому моменту необходимо построить монархическую демократию, максимально усилив законодательно президентские полномочия.

Ракурс в историю в соседнее государство... Конец 90-х (1999г.), один президент, выступая перед народом, представляет тогда еще никому не известного "разведчика" и добровольно уходит в отставку. Сильного лидера нет и народ голосует, в принципе, за неизвестного им человека. И вот "разведчик" уже президент, он как и Ленин в свое время, не представляет сколько продержится. Люди, стоящие за ним, не из самых бедных и хотят, чтобы их человек был как можно больше у власти, потому что им нравится жить в этом государстве и иммигрировать в процветающий запад они пока еще не хотят. Итак, президент, для того чтобы его власть продолжалась максимально долго, начинает укреплять свои полномочия. Введение цензуры на телевидение и в прессе (назвали как-то красиво, мол борьба с клеветой или как-то так), любимых "кукол" сняли с эфира :( Далее отмена выборов в губернаторы, мэры и т.д., теперь на эти должности только по назначению президента (ну правильно, регионы надо брать под свое крыло, чтобы поменьше неудовольствия). Но вот беда, нельзя по конституции на 3-й срок идти и вертикаль еще не на столько укреплена, чтобы конституцию взять и поменять. Тут дяденьки с деньгами выделили своего человека, человека проверенного, председателя совета директоров их лучшей компании... И договорились они, что один подменит другого на один срок. Договорились, сделали, продолжив укреплять вертикаль... Новые законы укрепляющие вертикаль: запрет на забастовки, массовые сборы и демонстрации (как всегда в монархической демократии есть элемент "демократии", все это можно проводить, если разрешать местные власти, но как написано выше, руководителей местных властей уже назначает президент, а такие люди без указки сами ничего не сделают). Под этот закон хорошо разгонялись дубинками все митинги несогласных, после чего "несогласных" стало значительно меньше... И вот, на 2011г. запланирована реформа МВД, где помимо смены названия самой структуры сотрудникам разрешается проникновение в любое помещение без суда и ордера (конечно как водится в монархической демократии описали случаи когда разрешается такое проникновение, указав при этом десятка два случаев, чтобы не дай бог потом нельзя было такое проникновение подписать ни под один из таких случаев).

На Украине начинается что-то похожее, только начало истории другое, но идет все к этому же - дяденьки с деньгами хотят чтобы их денежки росли и размножались и хотят власти... Вот только уж как-то грубо они это делают, я бы сказал слишком нагло, чувствуют свою безнаказанность. Неужели думают, что Украинский народ уже настолько опущенный, что на такую наглость будет смотреть сквозь пальцы??? В соседнем то государстве и то аккуратней эту политику проводили, к примеру, налоговый кодекс там намного мягче... да и нефтедоллары есть, которые можно давать народу небольшими порциями на откуп, чтоб уж народ совсем не голодал и не выражал активно свое неудовольствие... да и предпринимательскому классу их налоговый кодекс пока позволяет работать, а пока есть возможность малому и среднему бизнесу работать, то недовольных будет меньше.

Почему же на Украине всегда перенимают от других только крайности? Если демократия, то такая, что один вякнет и все нужные реформы встанут, если "сильная рука", то такое наглое и наплевательское поведение по отношению к народу.

З.Ы. Что-то я тут расписался... Как бы я не был возмущен таким беспределом, а работу надо работать, эх :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цмтати з форуму ПеДеРеСів :

Я щетаю вы товарищ думаете в правильном направлении.

Только маленько недодумали.

Но это бывает после трёх то бутылок.

Вам нужно было пойти дальше в своих логических рассуждениях.

Почему вы остановились на Кучме?

Нужно вернуть Конституцию СССР и Великого Сталина.

...

Вот тогда мы и заживём, товарищи.

Тогда и до коммунизма подать рукой!

Также с горем должна признать, что и Виктуар Теодорович пока не может считаться президентом Малороссии, т.к. в своё время он принял присягу на незаконной Конституции. В связи с упомянутым, а также учитывая самозванство американского ставленника Ющенко, единственно легитимныи и законно избранным президентом на данный момент является товарищ Кучма Леонид Данилович.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...