Перейти до змісту

В районе Луческа замечен вертолет.


Рекомендовані повідомлення

За Луческом, в районе гаражей сегодня летал синенький нехилый частный вертолет, интересно чей, частный или в аренду будут сдавать, уточню самый натуральный, не игрушечный. =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То є власники "Стир-Агро" (цей гелікоптер був на аграрній виставці), в них ще Бентлі по Луцьку рассікає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне интересно-куда смотрит российское ПВО

вертоліт рухається на відносно низькій висоті і його важко засікти... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

P.S. Гелікоптери, що рухаються на висоті 10-30 метрів над поверхнею землі практично невидимі для більшості засобів ПВО...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да это я за пивом слетал, просто не трезвым за руль нельзя, а вертолеты даишники не останавливают )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanabee, тут девченки спрашивают, как познакомиться. Ну .... я обещал, что познакомлю (уже очередь человек 600!) Ну и за занкомство, конечно 50 баксов на подругу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanabee, тут девченки спрашивают, как познакомиться. Ну .... я обещал, что познакомлю (уже очередь человек 600!) Ну и за занкомство, конечно 50 баксов на подругу.

И бутылка Старопрамена!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро будет веротолет такси, для тех кто на работу не успевает. =) только работу нужно такую что б зарплата позволяла такси такое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гы, не... на работу у нас ездят на маршрутках, автомобилях или на великах. На вертолете-такси будут студенты-мажоры на пары летать по утрам.:0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в Москві серйозно планують зробити вертольот-таксі, щоб кортежі мажорних людей не збільшувли пробки на дорогах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

тему можно закрывать, если тут не принято так, простите. =) что хотел - уяснил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тему можно закрывать, если тут не принято так, простите. =) что хотел - уяснил.

Ніасіліл.

Хотів своє фото в вертіку побачити чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий верт вроді продавався навесні в Сафрона,десь біля 20 тис.дол.

щось дешево... собі прикупив би :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

вертолеты вообще-то от пол лимона грина.

этот б.у и сделан китайцами в наших подвалах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Сафрона стояв вже куплений вертоліт (2-х місний), а не на продажу. Вартість десь в районі 1-1,5 млн грн. В області мінімум 2 таких, почали їх купувати, бо дозволили літати з меньшим числом узгоджень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись взнава за вертольоти, то в усьому світі в містах можна літати лише на вертольотах з 2-ма двигунами, а вони коштують нормально.

Не думаю що за 1 млн грн, він їде з 2-ма, хоча може в нас і з одним можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...