Перейти до змісту

Мачете / Machete (2010)


BIKTOP1970

Рекомендовані повідомлення

Автор отримує попередження за не добросовісне оформлення теми

а в чому недобросовісність? :ohmy:

невже не можна вставити нормально фото? Всі прекрасно знають, де на торентах шукати фільми. Для чого давати посилання туди? Копіпастити вміють всі. А з розумом - не всі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офігєнний філм!

І враження після перегляду незабутні.

Здається дивишся 15-ть хв і думаєш, що більшої маячні вже не буде, але наступні 15-ть хв. переконують в зворотному і так по наростаючій з самого початку до кінця фільму.

Я був кращої думки за деякіх акторів і не думав, що вони знімуться в такому гуані.

З.І. Не дивіться цю маячню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З третього разу додивився...

МАЧЄТЕ вєрнєца в фільмах: МАЧЄТЕ МАЧІЛАВА і МАЧЄТЕ МАЧІЛАВА 2 :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УВАГА! ФІЛЬМ МАЄ "ЗАТОЧКУ" КАРТИНКИ ПІД СТАРОВИНУ, АЛЯ 60-і. 

а в чому проявляється "заточка" (?), а то мені дісталася копія з іншого джерела, з поміткою ДВД-Ріп, а враження таке, що САТ-Ріп - картинка час від часу скаче так, що стелю кінотеатру видно (хоча звук якісний, дві мови, і т.д.). Це так задумано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УВАГА! ФІЛЬМ МАЄ "ЗАТОЧКУ" КАРТИНКИ ПІД СТАРОВИНУ, АЛЯ 60-і. 

а в чому проявляється "заточка" (?),

стелю кінотеатру видно

Це так задумано?

НІ :D

Типу дивишся фільм з старої затертої плівки: чорні плями, риски - шумИ

Перших кілька хвилин. Потім все гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З третього разу додивився...

МАЧЄТЕ вєрнєца в фільмах: МАЧЄТЕ МАЧІЛАВА і МАЧЄТЕ МАЧІЛАВА 2 :D :D :D

А ти трушний чєл, раз заставив себе це 3-й раз починати дивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З третього разу додивився...

МАЧЄТЕ вєрнєца в фільмах: МАЧЄТЕ МАЧІЛАВА і МАЧЄТЕ МАЧІЛАВА 2 :D :D :D

А ти трушний чєл, раз заставив себе це 3-й раз починати дивитися.

Я й сам не знаю нашо його додивлювався, фільмів ніяких не було, а тут ше дехто розхвалив його, дай думаю додивлюсь, може там шось цікавіше буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Нарешті випала нагода передивитися фільм.

Родрігезу, як зараз стало модно говорити, респект і уважуха!

Весь фільм - це стьоб. :jeer:

Стьоб практично над всім і всіма, навіть над собою.

Вся суть в деталях. Таких, наприклад, як Альпачіно ду-у-у-ууже нагадує Буша молодшого. Спеціально міміка в першому виступі копіюєця, а його смерть - це типу передбачення для Буша :0001:

Або як Мачете підбирають на роботу на мерсі чемодані, а виходить він із цешки.

А Сігал красава, стібанувся над собою :D Японська тематика, а потім і сепуку сам собі :D

Наприклад ще як показ, уповільнено, пострілу в сенатора - і візуальний ряд: сенатор на мітингу - у нього стріляють - натовп патріотів - американський прапор Це ж стьоб над всім ГоліWoodoo :D

Та взагалі, там що не кадр, то якісь змістові паралелі і стьоб із підтексту яким просто так засмітили людям голову майстри НЛП із зомбоящика, що доводиться вдавати як всі, і говорити - фільм гуано! ато скажуть, що ви там курите???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альпачіно ду-у-у-ууже нагадує Буша молодшого

То не Аль Пачіно )))

А загалом все вірно. Не тре шукати скритий смисл там, де його нема. Іноді тре просто розслабитись і отримувати задоволення )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альпачіно ду-у-у-ууже нагадує Буша молодшого

То не Аль Пачіно )))

А загалом все вірно. Не тре шукати скритий смисл там, де його нема. Іноді тре просто розслабитись і отримувати задоволення )

Та я в акторах не сильно того... :rolleyes:

Розслабитись можна дивлячись "Тєорію бальшова взрива" або "Как я встрєтіл вашу маму" - там точно все на поверхні.

А в Родрігоса зовсім не то пальто))) В тому і прикол, що там стьоб на скритий смисл, а не скритий смисл. Січеш? ;)

І напрягатись тож не треба :ok2: Це точно не "Матриця" :lol:

Якщо конкретно про НеАльпачіно і Буша, то звичайно це суто моя версія, і я не переконую що це так. Просто для мене це уже факт.

Колись бачив двійника Буша, так показували його - ну трохи схожий, а як зіщуриться єхидно - 1 в 1. Так в цьому моменті - та сама міміка, і те що НеАльпачино це зробив випадково... я не думаю :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не Аль Пачіно - звати Роберт де Ніро.

А е, що стьоб над усім, над чим можна поржати - 1000%

Від класичних бойовиків 80-х, до теперішніх заполітизованих ток-шоу.

Це можливість акторам розслабитися, відпочити. Отримати задоволення від не надмірно потужних вимог гри акторів. Зіграти тих, кого вони ніколи не грали. Сігал - СГЗ. Де Ніро - брудний політик. Трехо - Д*артань*ян, а не злочинець та убивця. Там лише Тарантіно бракувало :lol:

Щось із рідні Expendables. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 shalldone

А ти класно підмітив, що відсутність будь якої логіки і сенсу можна назвати, як зараз стало модно говорити - стьобом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 shalldone

А ти класно підмітив, що відсутність будь якої логіки і сенсу можна назвати, як зараз стало модно говорити - стьобом :)

Те що ти не бачиш атомів і електронів, ще не означає що це маячня ;)

Так само і з сенсом і логікою :D

Є фільми пародії на фільми - типу "Гарячі голови". Там одразу видно на який фільм пародія в кожному епізоді.

А "Мачете" це пародія на Голівуд, як фабрику цінностей, які впарюють людям разом із фільмами. Це коротко кажучи, бо це тільки частина від цілого комплексу приколів цього фільму. Взяти ж навіть кінець фільму, де анонс Мачете 2 і 3 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Мачете не СМСит, Мачете добывает улики" :lol:

Ти ще скажи, що Мачете кручє Чака Норіса :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Мачете не СМСит, Мачете добывает улики" :lol:

Ти ще скажи, що Мачете кручє Чака Норіса :)

Це фраза з фільму ,до чого тут Чак Норіс і хто кручє ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

фільм і справді справжній ШЛАК! як і більшість фільмів 2010-ого року

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...