Перейти до змісту

Кушнарьова підстрелили


Plum

Рекомендовані повідомлення

Вчора під час полювання підстрелили головного ідеолога партії регіонів. Полювання вже закінчувалось, коли мисливці побачили вовка, вибігли з машин і почали безпорядкову пальбу. Один з соратників Кушнарьова випадково вистрелив йому в спину з Сайги (є неперевірена інформація, що "влучних" пострілів було кілька). ЗМІ повідомили, що у Кушнарьова прострелена печінка.

Проте вчора було зроблено дві операції, в ході яких Кушнарьову видалили 40 см кишечника, а також одну нирку, яка була роздроблена кулею. Інша нирка також важко пошкоджена. Стан головного сепаратиста дуже важкий. Було зроблене пряме переливання крові, проте покращити ситуацію воно не допомогло. Прогнозів про його життя чи здоров'я лікарі не роблять.

P.S. Хоч і кажуть, що чужому горю радіти не можна, але разом з відходом Кушнарьова від справ появляється маленький вогник надії на краще майбутнє для України, для нас всіх! :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видно все ж таки є Бог на землі!!!! Що покарав цього гада, який прийшов до нас із пекла!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво який з його соратників в нього стріляв? Мабуть Шуфрич. Як міністр МЧС подарив Кушнарьову броніжелєт і сам його випробував.

А насправді хоч Кушнарьов і Сцуко, радіти з того що його підстрелили якось не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я как только услышал по ТВ - так и сказал - Бог наказал и все тут!

Больше no comments.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мінімум - нєхрєн на полювання ходити, коли не сезон...

http://pravda.com.ua/news/2007/1/17/53311.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутат Партії регіонів Євген Кушнарьов помер.

Про це "Українській правді" повідомила член Партії регіонів Ганна Герман.

Трохи раніше міністр охорони здоров'я Юрій Поляченко повідомив, що після зупинки серця депутату проводили реанімаційні дії на серці.

Як відомо, у вівторок Кушнарьова було доставлено із вогнепальним пораненням до Ізюмської лікарні Харківської області.

Промазали.

Попали. Не дали померти швидко і безболісно.

Можливо ти не знаєш, але поранення в печінку -- одне з самих болючих, які бувають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка -- Кушнарьову давно було місце на нарах. Він викрутився, думав що всіх обдурив. Але получилось не так як гадалось -- обдурив тільки самого себе. Якби пішов в тюрму, то може хоч пожив би ще. Тим більше, що з такими друзями (не будемо в Януковича пальцями тикати) Кушнарьов в тюрмі був би як вдома.

Яка-не-яка, але є справедливість на світі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жжоте господа. Я чув шо для нього на всякій пожарний тримають спец-літак мнс. Жопа н*х

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка-не-яка, але є справедливість на світі...

Таки есть!

Ушел к чертям в преисподнюю.

Януковича тоже не мешало бы туда же отправить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не помню хто сказав, але "собаці - собача смерть..."

Хотя тваринки тут ні до чого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ющенко соболезнует семье Кушнарева

Президент Виктор Ющенко выражает соболезнования семье депутата Верховной Рады Евгения Кушнарева от фракции Партии регионов, который умер с среду, 17 января, днем после полученного огнестрельного ранения.

Об этом Ющенко сказал сегодня, 17 января, на пресс-конференции.

"Соболезнования семье, и царство небесное", - сказал он.

Евгений Кушнарев, народный депутат и один из лидеров Партии регионов, умер сегодня днем в больнице города Изюм Харьковской области, куда он был доставлен огнестрельным проникающим ранением в печень, которое он получил во время охоты.

55-летний Евгений Кушнарев в нынешнем парламенте занимал должность председателя Комитета по правовой политике, а также заместителя председателя фракции Партии регионов в парламенте.

Корреспондент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Управління Міністерства внутрішніх справ у Харківській області розслідує три версії загибелі члена фракції Партії регіонів Євгена Кушнарьова.

Про це заявив перший заступник начальника обласного управління МВС Валентин Фесюнін, повідомляють "Новости Украина" з посиланням на Українські новини.

За попередніми результатами розслідування, установлені п'ятеро учасників події. Усі вони дали покази.

Фесюнін також уточнив, що людина, яка ранила Кушнарьова з вогнепальної зброї, зараз знаходиться під підпискою про невиїзд.

За його словами, постріл був зроблений з карабіну марки Benelli калібру 7,62 міліметри. Куля і гільза знайдені.

Версії, що розглядає слідство, - убивство через необережність, нещасний випадок і навмисне вбивство.

Кушнарьов помер 17 січня о 13:45 у лікарні міста Ізюм Харківської області в результаті отриманого напередодні на полюванні вогнепального поранення черевної порожнини.

(с) Українська Правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... я з вас в шоці...

да... не думав шо в нас такі люди на формі...

мені жалко його... Це людина яка добилася шось в політиці і тут на ... така смерть...

жалко...

Якщо людина в партії "Регіонів", то це не означає шо він дурак чи незнає своєї справи...

:)

56 років... і так померти.. ше в нього все було впереді... :D

а за такі вислови : "собаці собача смерть" то в мене нема слів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вважаю, що напевне не даром його були посадили і він декілька тижнів сидів у тюрмі!!! А те що його хтось жаліє, це його право, але чомусь Кушнарьов не жалів простих людей, і крав все що можна було!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

De mortius aut bene aut nihil.

Краще тему закрити.

Всі ми бачили його самовпевнені виступи. Знаємо, як він себе поводив. Важко сказати, за яку провину Бог покарав його. Але ще більше таких провин підуть з ним в могилу.

Аби побільше таких провин і їх винуватців послідували туди ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж як треба не любити його щоб із сайги в нижню часть поцілити.

Мабуть щоб навернека. В дробовиків при попаданні в торс 90-95% смертність.

Але справжні причини я думаю не настільки поверхневі і прямі. Це не показуха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насчет нижней части все логично получается. стреляли в волка, Кушнарев случайно оказался на линии огня примерно посередине. если стреляли где-то от груди, то все сходится по характеру повреждений

ps. но мне лично кажется, что вся эта история с волком, сайгой (замененной на Benelli) просто выдумана. ведь сторонних свидетелей не было, а участники вполне могли договориться о показаниях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виновного опять не найдут, как у нас всегда.

Хотя, вполне возможно и такое, что найдут козла отпущения, и даже дадут пару лет для отвода глаз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю. Можливо не варто проводити паралель між політичною діяльністю і життям. Чогось мені його троха жаль.... Безглузда смерть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...