Перейти до змісту

Гуртки для наших діток


erica

Рекомендовані повідомлення

Ділимось враженнями куди ви водите діток. Кому де подобається? Скільки платите? Дітки задоволені?

І конкретне питання: моє чадо виявило бажання займатися спортом. От мені цікаво де набирають діток з 5-ти років? Танці і басейн нам не підходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Син ходить на кіокушинкай (рік назву вчила :_07: )в "Колосі". Набирають з 5 років. Є і дівчата. Коштує 100 грн. в місяць, 3 заняття в тиждень.

Подобається, що група різновікова і всі рівні в групі, чи то 6 років, чи то 40.

Позитивно вплинуло на здоров'я, (маємо дуже хороший  показник тесту Руф"є, зі слів лікаря). 

Виховує дисциплінованість (хто запізнюється, мусить віджиматися   ;) ), силу волі, витривалість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Син ходить на кіокушинкай в "Колосі".

Дякую. А телефончика їхнього немає? Там довідки якісь треба коли записуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон тренера скину в приват. 

Довідка потрібна, але її можна і згодом донести.

Взагалі, якщо зацікавились, то можна прийти з дитиною на заняття, подивитися, там і з тренером переговорити.

Вівторок - 20.00, четвер- 19.00, субота - 19.00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подобається, що група різновікова і всі рівні в групі, чи то 6 років, чи то 40.

Имхо: Это абсолютно не правильно, потому как, нагрузки абсолютно разнные должны быть, 6-ти летний ребёнок не может делать то же, что делает 40а летний!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

   А я не сказала за нагрузку. Звісно, тренер сам корегує, вони ж там з різними поясами в групі. Я мала на увазі повагу старших до молодших.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу пардона, а образованием тренера, опытом его работы с такими детьми Вы не интересовались, такие детки - это "пластилинчик" с каторым надо работать, чуть ли не индивидуально, и не может !!! ребёнок в таком возрасте заниматься с сорокалетними и т.д. дядьками. Это я Вам говорю из собственного опыта отца пятилетнего ребёнка и тренера (с высшим специальным образованием) и именно с такими детьми от 6 до 10 лет я 8 лет работал и воспитывал, спортсмена с 15 летним опытом.

Простите, может не совсем скромно получилось (о себе), но так оно есть на самом деле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  У виборі тренера довірилась своєму чоловіку, оскільки він і сам кмс з Греко-Римської боротьби, і теж має досвід тренера і спеціалізовану вищу освіту. 

Звісно, професіоналам видніше. Я як споглядач звернула увагу на віковий склад, мені атмосфера в групі дуже сподобалась. Вони вболівають один за одного, коли здають дан, допомагають. Меншим є на кого рівнятись, хоча є хлопчики і дівчатка, що мають вищі пояси ніж в старших дядь  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, якраз за здоров'я і дбаємо, спортивні досягнення поки не на меті :)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім спорт, але якщо хлопчик - може бути цікаво. Картінги тел. 0634487766, звати Сергій Олександрович. Ми самі не ходили, бо в нас в той же час був басейн, але дзвонили і цікавились ще в червні. Три заняття в тиждень було тоді 70 гривень. Діток від п'яти років набирали.

В Глобусі на третьому поверсі було карате, теж малявок брали, телефону не знаю, можливо в довідці скажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми вже ныби визначились з напрямком занять. Вчора ходили в оздоровчу групу на капоейру. Тренер дуже хороший, дуже позитивна людина. До нових діток підхід знаходить за 5 секунд :smile-zachot: Малечі моїй дуже сподобалось, в понеділок ідемо знову.

Заняття 3 рази в тиждень, оплата 130грн\міс. Беруть діток навіть таких яким нема 5, і старших. Коли дитина досягає певного рівня - переводять у спортивну групу. Займаються як хлопчики, так і дівчатка.

Телефон тренера (093) 651-7189, Сергій Валентинович

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Донька (старша) ходила в школу гімнастики "Грація". Покинула, бо було реально важко. Стала скаржитися на погане самопочуття після тренувань.

Почала ходити на танці. Для себе. Ніби нормально. Танці в ЦНТТУМ (ги-ги) - Станція Науково Технічної Творчості Учнівської Молоді. Юний технік. Вчитель - Інна Богданівна (прізвище не помню).

Дитина задоволена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми вже ныби визначились з напрямком занять. Вчора ходили в оздоровчу групу на капоейру. Тренер дуже хороший, дуже позитивна людина. До нових діток підхід знаходить за 5 секунд :smile-zachot: Малечі моїй дуже сподобалось, в понеділок ідемо знову.

Заняття 3 рази в тиждень, оплата 130грн\міс. Беруть діток навіть таких яким нема 5, і старших. Коли дитина досягає певного рівня - переводять у спортивну групу. Займаються як хлопчики, так і дівчатка.

Телефон тренера (093) 651-7189, Сергій Валентинович

А де саме проходять заняття і о котрій годині?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де саме проходять заняття і о котрій годині?

Заняття проходять в приміщенні Комерційного технікуму що на пр. Волі, 51 \район Київського майдану\. Ходимо в понеділок і середу на 18.30, в п"ятницю - на 18.00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не водить дитину на танці у "Волиняночку"?

Ми вже рік ходимо в маленьку "Радість" (вона ніби вже потім "Волиняночка") на народні танці в Палац учнівської молоді. Донечці дуже подобається, каже, цікаво. Зараз якраз набирають нові групи. Кажуть просто катастрофічно не вистачає хлопчиків. Оплата 60 грн./місяць два або три рази на тиждень, залежно від віку. Кому цікаво-дам контакти керівників-зізвонитесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Малий 6 років ходить на кіокушинкай (кйокусін) до Дмитра Волинця (сенсей 4 дан). Заняття проходять в різних місцях - є групи в кількох садочках і школах, в Підгайцях в школі, ми ходимо в 18 гімназію (понеділок-середа-пятниця 19.00 і 20.30 - старша група, вівторок-четвер-субота 16.30 (субота 14.30) - молодші і початківці). Чесно, я молюся на цього тренера. Атмосфера тренувань, взаємоповага і взаємодопомога... Сенсей - фанат своєї справи, возиться з вихованцями по зборах (Світязь, море), привозить визнаних японських, російських, угорських майстрів для проведення майстер-класів(він очолює Українську федерацію кйокусін-будо карате). Віддала малого на цю секцію, аби побороти вроджену "гнилу інтелігентність" і невміння себе захистити. Інтелігентність залишилась (гнилизна відпала), а бажання ображати малого минулося в оточуючих якось саме по собі. Зявилося щось таке в поставі і очах :) Сам вид спорту доволі жорсткий. Не без філософського підгрунтя... Рекомендую. Телефон сенсея скину в приват усім бажаючим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Уже другий рік ходимо на танці сучасні ансабль"Антарес".У "Естет"на Відродження.

Машуня дуже задоволена.

Відвідуємо 4 рази в тиждень:понеділок,середа,пятниця і субота.Вартість 80 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Хочу підняти темку.

Цікавлять занняття танцями. Малечі 3 рочки. Де беруть таких?

В Олімпію заходили, підем там на пробне заняття.

Для альтернативи шукаю інші гуртки. Хто що підскаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

І я підніму.........малій 4 роки, гнучка, вертка і з шилом в попі. Тому шукаю щось пов'язане зі спортом. Підкажіть, де щось є для таких маленьких діток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гімнастика точно є з 4 років - знайома водила дівчинку. А взагалі часто тренери роблять винятки для молодших діток \набирають основну масу з 5 років, а кількох беруть і з 4\ Виберіть секцію, а тоді порозмовляйте безпосередньо з тренером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в тому то й справа, що не знаю що вибрати і де воно у нас є. А де гімнастика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в тому то й справа, що не знаю що вибрати і де воно у нас є. А де гімнастика?

Художня гімнастика є в "Спартаку" (центральний парк) і ще є осередки в місті

Акробатика лише в ОДЮСШ, що на вул. Шевченка, 3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...