Перейти до змісту

Нове авто


snight

Рекомендовані повідомлення

Таке питання до форумчан.

Знайомий хоче взяти машину. Приблизно в такому ціновому діапазоні. І хоче брати б/у. PEUGEOT 307. Наїздила вона 30 тис. 4 роки машині, десь на сайті в Києві найшов. Я йому не рекомендую її брати тому шо він взагалі не знає власника і як на ній їздили і чого реально продають і багато чого тим більше потім шось доказувати в Києві нереально. Я йому пропоную докласти ше десь пару тисяч і взяти або само просту октавію або опель астру. Хто має опеля скажіть шось про нього. Чи взагалі краще взяти пежо, які будуть рекомендації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще нову Астру Н вона ще поки в Німеччині збираеться і з гарантією проблем нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 snight:

у меня опель астра предыдущего модельного ряда, тот который сейчас продается как Classic. 1.6, 16v, хетчбек, 2003 года, пробег чуть больше 50 тык. регулярно используется для городской езды, изредка - чуть дальше. так что задавай вопросы - я отвечу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от саме і хочу рекомендувати йому цю машину.

1. Опель автохаус закрили, але обслуговувати є де?

2. Реальні витрати палива, ато в мене в паспорті 11 а їсть 15.

3 Кажуть шо підвістка жосткувата.

4 Як на рахунок поломок, шось серйозне міняв.

5 і твої висновки на разунок машини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С такой суммой беушку строго фтоппку.

Ввіду того, що за 13-16 т. можна позволить собі не так уж і мало, я би порився тут:

http://www.autoconsulting.com.ua/autoforum...wforum.php?f=13

Культовое место! :D

Но часом заглядаючи і сюди:

http://www.autonews.com.ua/compare.php - тупо порівняння характеристик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Snight

ВолиньАвто зараз обслуговує Опелі в Луцьку.

Реальні витрати палива залежать від маси факторів -- стиль їзди (основний фактор), вологість і температура повітря, якість пального, кондиціонер (вкл/викл), каталізатор (його стан), тип і розмірність і гуми і тиск в колесах, якість дорожнього покриття, кількість пасажирів, напрямок вітру :D і багато іншого.

Коли мій батько їздить на його BMW 735, то вона бере біля 12 літрів на сотню. А коли я -- до 18 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[qoute]Я от саме і хочу рекомендувати йому цю машину.

1. Опель автохаус закрили, але обслуговувати є де?

кто тебе такое сказал? я у них "переобувался" месяц назад. открыт и работает. в крайнем случае никто не мешает воспользоваться альтернативными сервисами, машина же не залочена на автохаус. вопрос только в гарантии.

2. Реальні витрати палива, ато в мене в паспорті 11 а їсть 15.
расход зависит только от манеры езды. если просто ездить без спортивных наклонностей, то в городе максимум 10, на трассе 7. если сознательно экономить, то примерно 9/6
3 Кажуть шо підвістка жосткувата.

да, есть такое дело. если сравнивать с моими предыдущими машинами, то жеще был только passat b2. ford scorpio, audi 100, мерс 124 были мягче, но и более валкие. по маневренности астра даст им всем 10 очков вперед и в не в последнюю очередь засчет жесткой подвески.

4 Як на рахунок поломок, шось серйозне міняв.
по причине поломки был заменен клапан в системе рециркуляции выхлопных газов, потом еще несколько раз регулировался. связано с низким качеством нашего бензина. по собственной инициативе заменил термостат на более "теплый". свечи заменил до гарантийного термина по причине того же дерьмового бензина. вот и все. и это на 50 тысяч! в некоторых машинах успевают пол-машины за это время заменить
5 і твої висновки на разунок машини

если кратко, то я доволен приобретением отличной городской машины. для долгих поездок она тоже подходит, но нет того комфорта, как в скорпе или мерсе - в астре очень четкое и резкое рулевое, что является отличным преимуществом в тесном городском потоке, но на трассе чуть утомляет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на Астрі і по місту немало накатав, і в Києві кілька разів був, і на море їздив. З моря 11 годин за кермом практично без зупинок (заправка і пересцикі не рахуються :) ) майже не стомили, тільки праве коліно трохи боліло від довгого перебування в одному положенні, алн від машини це не залежить -- від BMW 5- і 7-series в мене такий самий ефект. Єдиний мінус -- мені після Nissan Almera в ній не вистачало підлокотника між передніми сидіннями і підігріву сидінь (є тільки в версії з шкіряним салоном). А взагалі -- машина просто супер! Якби зараз мені був потрібен невеликий міський автомобіль за таку суму -- дивився б саме на Астру. Ну можливо тільки турбо-дизель взяв би замість 1.6і, але це вже питання смаку і відстаней, які наїжджаєш кожен день :D

Нарахунок того що вона жорстка -- ну а що ж ти хотів від маленької легкої машинки? Але принаймні за Nissan Almera вона м'якша і разів в 10000 краща по якості інадійності. Порівняння цільком об'єктивне, поскільки обидві машини купував нові з салону і деякий час (близько двох місяців) мав змогу їздити на обох по черзі.

P.S. Один нюанс -- моя Астра була зібрана на ЗАЗі крупноагрегатно. Тобто в готовий кузов всунули готовий двигун і прикрутили готову підвіску. А зараз їх повністю роблять на ЗАЗі, включаючи зварювання кузова. По словах техніків якість істотно відрізняється.

2Scorpio:

розкажи про записку з привітом біля відключеного динаміка :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо тепер робити з якістю? Навряд шо оригінальну зборку тут найдеш, дійсно і на Промтехсервісі казали шо октавії зара не такі пішли, не дивлячись на те шо вони там де збиоалися там і збираються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

главное не бери "нашемарку" типа заз-дэу.. они недорогие, почти как "тазы", но сыплются аналогично последним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...