Перейти до змісту

Свято колісниць 22 серпня


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

d022903f8be7c4e6d73734c36eb3cee0.jpg

22 серпня в рамках фестивалю "Поліське літо з фольклором",Дня міста та Дня Незалежності відбудеться Свято колісниць "Ратха-ятра",одне з найдревніших свят ведичної культури.

Кожен бажаючий може прийняти у дійстві участь.

Запрошуємо на Театральний майдан 22 серпня о 18-00.

Программа фестиваля

1. Традиционная музыка Индии в исполнении коллектива «Шакти»

-мриданг

-таблы

-ситар

2. Концертный блок «Сокровища культуры Индии»

-классический танец «Бхарат-натьям»

-стилизованный танец с веерами

-танец с масками

-боевые искусства

-йога

-отрывок из эпоса «Рамаяна»

3. Классический индийский танец в стиле «Катхак»

4. Танцевальный конкурс со зрителями

5. Танец «Дин»

6. Музыкальный конкурс со зрителями

7. Пантомима «Реинкарнация»

8. Йога

9. Конкурс йоги со зрителями

10. Народный танец с палочками

11. Огненное представление

12. Индийский танец

13. Выступление музыкальной этно-группы «Шакти»

14. Концерт рок-группы «Хлопці з перцем»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пишнотєлие дєви будут услаждать наш слух дівним пєнієм а взор ізскуснимі танцамі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свято колісниць "Ратха-ятра",одне з найдревніших свят ведичної культури.

Кожен бажаючий може прийняти у дійстві участь.

в качестве лошади?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки звідти. Досі ця харі в голові дзвенить. Спочатку їздили по театраьлному майдану, де їхні співи зливались з народним фолькльорним, що лунав зі сцени навпроти. Потім їм вздрумалось проїхатись по Волі прямо до сцени, на якій Черешні виступали, благо ті їх переважали по звуку :) Але в паузах між піснями знову в голову лізла ця "харі-мандрахарі". Це все дійство явно не вписувалось у святкування навколо. Гадаю, організаторам варто було переміститись в парк до Росинки та їздити там, нікому не заважаючи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я зрозумів з програми то о 18:00 Поліське літо перериває свою роботу на годину і в цей час возять карету крішнаїти. Дійство з каретою дуже вразило, їхні гіпнотетичні пісні і танці, різнокольороий одяг, розкидання пелюсток квітів і цукерок дійсно було схоже на свято. Також сподобались дійства на сценах біля драмтеатру і ВДУ, учасники молодці, пісні і танці також супер, люди які прийшли подивитися на концерти були на позитиві. Дуже багато красивих дівчат. Я зараз пяний. Доречі на вулиці небачив ні однієї людини з алкоголем, досить чисто як для такого свята.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто свою програму не переривав. Кришнаїти співали спочатку на театральній площі, а потім поїхали до ВДУ. А від їхніх гіпнотетичних танців у мене 2 години боліла голова, хоча я й намагався триматись як найдалі. Та й повторення 3-х фраз я б не наважився назвати піснею. Можливо для учасників дійства це спосіб увійти в якійсь стан ейфорії, але для оточуючих це просто кошмар. Проходив повз торговельні палатки на театральному майдані і від кількох продавців чув "Задовбала ця "харікрішнабрахмапудра".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

супер! було просто неймовірно! треба таке частіше проводити. Я колись десь років 2 тому побачив щось подібне в луцьку біля центрального входу в парк, то тоді аж вразився, на скільки воно може підносити... я вчора зловив чукерочки в кульочку, які розкидали з колісниці. Дуже сподобалася ота пісня, яку співав чувачок, коли тягнули колісницю, словом, дякую за то!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ще знайти іменно ту музику що там іграла, ато в інеті знаходжу інші трошки варіанти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також шукав! трохи не те. мене особливо цікавить, що саме співав чоловік, коли тягнули колісницю навколо пам'ятника Лесі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТУТ дещо є.Цікавить більше,стукайте.

ЗІ: в ютубі по слову RthaYatra можна знайти багато роликів з різних міст світу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пишнотєлие дєви будут услаждать наш слух дівним пєнієм а взор ізскуснимі танцамі

А що ніхто не бачив пишнотєлую дєву на сцені (біля ДК), в червоному платті, канкрєтно піддату? Вийшла на майстер-клас по танцям, але як тільки вмикали індійську музику, ця звізда начинала "еротічєскі ізгібацца", задираючи плаття так, що ведучий змушений був зробити зауваження. Але було вже пізно: її так поперло, що вона зняла туфлі, а за хвилину ПЕРУКУ!!! Вона так і не зробила жодного індійського па, зате розірвала танцюючи своє плаття ззаду, аж до спини. А коли всі розійшлись, вона ще з хвилину вдівала свою перуку прямо на сцені! Це був пісєц, народ падав. Я навіть не шкодую, що пропустив декілька пісень "Мандрів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачив. Навіть на відео трохи засняв. Кому цікаво - Моя ссылка Соррі за якість, фотіком знімав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто свою програму не переривав. Кришнаїти співали спочатку на театральній площі, а потім поїхали до ВДУ. А від їхніх гіпнотетичних танців у мене 2 години боліла голова, хоча я й намагався триматись як найдалі. Та й повторення 3-х фраз я б не наважився назвати піснею. Можливо для учасників дійства це спосіб увійти в якійсь стан ейфорії, але для оточуючих це просто кошмар. Проходив повз торговельні палатки на театральному майдані і від кількох продавців чув "Задовбала ця "харікрішнабрахмапудра".

Шановні,будьмо трохи стриманішими та толерантішими- як-неяк одна з самих древніх релігій і відповідно древніх культур світу.А все інше-справа смаку кожного чи його відсутність...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...