Перейти до змісту

Репутация в 4.0


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

:D сабж установлен. вроде даже работает :sm110: к сожалению версия несовместима с предыдущей так что у всех репа по 0.

Теперь при получение + или - в ПМ (Моя репутация) падает сообщение. В панели "Моя репутация" можно просмотреть за какое именно сообщение добавлена/сминусована репутация.

Также репутацию можно ставить от себя или анонимно.

P.S. Добавление репутации от админов отныне тоже +1-1 . Так что все честно имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

... анука, все попробовали мне прибавить репутацию, а я скажу работает она или нет :D

...не ... так не прикольно!!! Мне какой-то аноним -1 поставил и даже не обьяснил :sm110: ...

... придлагаю убрать минуса и анонимы ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
... анука, все попробовали мне прибавить репутацию, а я скажу работает она или нет :D

...не ... так не прикольно!!! Мне какой-то аноним -1 поставил и даже не обьяснил :sm110: ...

... придлагаю убрать минуса и анонимы ...

работает, тебе уже сказали -2 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кто его знает почему :sm110:

Пишите почему ставите минуса ... а то как "крысы" (за спиной) ... некрасиво :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нафіга?

Нову репутацію зробили – а ту, що була, не зберегли.

Краще б вже було нічого не ставити.

В мене було 225. Приємно тішило самолюбство, що я не останній на цьому форумі. Тепер починай з нуля.

Адміни собі ріпи наклікають, або втішать своє самолюбство анімашками з буковками ADMIN.

Хозяєвам форуму - моє фе. Я розумію, що код форуму і його опрацювання - ваші, але таким, який цей форум є, його зробили не тільки ви, а інші учасники. І варто було б віднестися до них і до їх надбань на цьому форумі з повагою. А то навіть вибачень за похєрєну ріпу не принесли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Нафіга?

Нову репутацію зробили – а ту, що була, не зберегли.

Краще б вже було нічого не ставити.

В мене було 225. Приємно тішило самолюбство, що я не останній на цьому форумі. Тепер починай з нуля.

Адміни собі ріпи наклікають, або втішать своє самолюбство анімашками з буковками ADMIN.

Хозяєвам форуму - моє фе. Я розумію, що код форуму і його опрацювання - ваші, але таким, цейц форум є, його зробили не тільки ви, а інші учасники. І варто було б віднестися до них і до їх надбань на цьому форумі з повагою. А то навіть вибачень за похєрєну ріпу не принесли.

Уважаемый, даже в прошлом моде админы не могли себе накликать репутацию, в этом тем более нельзя накликать.

P.S. по поводу "похєрену репу" я в первом посте написал что структуры таблиц репутации разные. поэтому перенос был невозможен.

P.P.S. Приносим искренние извенения за невозможность перенесения репутации из прошлой модификации.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемый, даже в прошлом моде админы не могли себе накликать репутацию, в этом тем более нельзя накликать.
Мда? Не мені тобі розказувати про можливість взаємно віддячувати один одному. А зважаючи, що сила «закляття» адміна була 10 пунктів…
P.S. по поводу "похєрену репу" я в первом посте написал что структуры таблиц репутации разные. поэтому перенос был невозможен.
А когось із юзерів це повинно хвилювати? Якщо берешся щось робити - роби нормально.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
А кто его знает почему :sm110:

Пишите почему ставите минуса ... а то как "крысы" (за спиной) ... некрасиво :D

- тебе поставили:

Yurik (-1)

Orfey, Anonymous- (-1)

а посмотреть ты это може в меню Моя репутация / My reputation рядом с Мои настройки

Уважаемый, даже в прошлом моде админы не могли себе накликать репутацию, в этом тем более нельзя накликать.
Мда? Не мені тобі розказувати про можливість взаємно віддячувати один одному. А зважаючи, що сила «закляття» адміна була 10 пунктів…
P.S. по поводу "похєрену репу" я в первом посте написал что структуры таблиц репутации разные. поэтому перенос был невозможен.
А когось із юзерів це повинно хвилювати? Якщо берешся щось робити - роби нормально.

Вот за что я и не люблю массовые услуги...

Вменяемые люди будут просто работать, а долбоебы орать по любому поводу. В результате складывается впечатление, что кругом одни придурки.

А кого это из админов должно волновать? как хотим так и делаем. Принесли в конце концов извинения и что-то все еще не нравится. Будущие ответы от тебя по этому вопросу будут расцениваться как наезд на администрацию. Будут приняты меры.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это я уже понял ... а ты скажи почему?

Пускай был бы 0 а не -2 :sm110:

Предлагаю чтоб меньше 0 не могло быть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Это я уже понял ... а ты скажи почему?

Пускай был бы 0 а не -2 :sm110:

Предлагаю чтоб меньше 0 не могло быть...

нет. минус так минус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вменяемые люди будут просто работать
Якби я знав, як можна руцями перенести репутацію всіх юзерів з минулого списку в новий – взявся б тобі допомогти. Навчиш?
а долбоебы орать по любому поводу. В результате складывается впечатление, что кругом одни придурки.
Якщо «долбоеби» і «придурки» - це на мою адресу – то в світлі
Будущие ответы от тебя по этому вопросу будут расцениваться как наезд на администрацию. Будут приняты меры.
можеш приймати які хоч міри, вплоть до фізичного знищення мого ніка. Якщо висловлювання своєї думки (яку багато хто підтримує) на форумі є наїздом на адміністрацію – Бог їй суддя.

Все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Вменяемые люди будут просто работать
Якби я знав, як можна руцями перенести репутацію всіх юзерів з минулого списку в новий – взявся б тобі допомогти. Навчиш?
а долбоебы орать по любому поводу. В результате складывается впечатление, что кругом одни придурки.
Якщо «долбоеби» і «придурки» - це на мою адресу – то в світлі
Будущие ответы от тебя по этому вопросу будут расцениваться как наезд на администрацию. Будут приняты меры.
можеш приймати які хоч міри, вплоть до фізичного знищення мого ніка. Якщо висловлювання своєї думки (яку багато хто підтримує) на форумі є наїздом на адміністрацію – Бог їй суддя.

Все.

Тебе объяснить в каком виде был "список" репы?

SQL знаешь?

так вот я тебе скажу, в списке не было записей вида:

Репа Васи = 100

Репа Пети = 200

Репа Лехи = 300

а колбасить таблицу в 3000 записей и времени нет, ни особого желания. Тем более тратить свое личное время, которое и так трачу на поддержку/развитие борды. Напомню что борда держится на голом энтузиазме администрации и некоторых участников которым не безразлична судьба сайта. А завывания пользователей были, есть и всегда будут, по поводу и без повода.

P.S. Репутация для того и репутация что ты её зарабытваешь делом/постами/фильмами/советами, а не "ты мне, я тебе".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D

Нафіга?

Нову репутацію зробили – а ту, що була, не зберегли.

Краще б вже було нічого не ставити.

В мене було 225. Приємно тішило самолюбство, що я не останній на цьому форумі. Тепер починай з нуля...

А можна подумати що всі ці 225 плюсів тобі поставили юзери за твої "заслуги перед бордою"??! В мене було 254, ну а з них максимум 100, так би мовити, "чесно" зароблені, інші ж - "просто так" (типу: ти постав мені, а я поставлю тобі)! І я впевнений, що так робили більшісь! Ти виключення з них? :lol: Якщо так, то беру свої слова назад! А в іншому випадку нема чого репетувати, і на когось наїжджати! Якщо раніше було 225, то й зараз буде не менше! :lol:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
неплохая репка, но старая мне больше нравилась :D

старая глючная была

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І пропав пункт "Мої листи" (чи як він там раніше називався...). Зараз є

" Мій Профіль · Нові повідомлення · Мій помічник · · Моя репутация"

Я так розумію, що Ще бажано "репутацию" українською мовою зробити, а то попередні теж українською написані. А "мої листи" десь випав між помічником і репутацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда...але ви всі гонітє...

адмін старається для вас... та н*х йому та рєпа нова впала... убрав би зовсім і ФСЬО...

той кричить чого -2 ? бо заслужив мабуть...

кароч... адімнам РЕСПЕКТ за репу ! :) ну і особливо торіку... (як бачу він тут розпинається)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...