Перейти до змісту

Кліп присвячений любителям пива.


P0HIH

Рекомендовані повідомлення

скільки ж то пива треба випити до такого стану???

Для них, достаточно одной металлической банки 0.33 :) У нас даже после пол литра водки такое не заметишь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки ж то пива треба випити до такого стану???

Для них, достаточно одной металлической банки 0.33 :) У нас даже после пол литра водки такое не заметишь.

питання часу......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жах. Це ж як треба себе не любити.

Пиво це зло. :mdr:

Ладно коли спиваються зрілі люди але який вони показують приклад дітям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В том то и беда, что спиваться начинают с подросткового возраста. Именно молодое поколение в возрасте от 14 до 30 лет интенсивно употребляет пиво, порой дозы намного больше чем те что употребляет старшее поколение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В том то и беда, что спиваться начинают с подросткового возраста. Именно молодое поколение в возрасте от 14 до 30 лет интенсивно употребляет пиво, порой дозы намного больше чем те что употребляет старшее поколение.

згідний на всі 100. пю пиво рідко . в мене 2 дітей (пацани) то стараюсь щоб вони навіть не бачили те що я пю .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

полная деградация.вообще пиво полезное в количестве не больше 0,33 в двое суток.и то качественного а не нашего "живого".

и заметьте-на слабоалкогольных напитках быстрее спиваються.не замечали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, як по стану алкогольного сп'ніння можна визначити напій, який призвів до того самого сп'яніння? По суті усі алкогольні напої в надмірних дозах - зло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В одній із найстаріших пражзських пивній, де пиво і варять і продають, розказували про завсідників, старших людей, котрі щовечера туди приходили на пиво. Перед ними клали листочки перевернуті написами вниз. На них відвідувач відзначав мітками кількість випитих бокалів, але так щоб сусід не бачив (щоб не завідно було). Так от деякі з таких пивоманів випивали по 40 (!) півлітрових бокалів за вечір.

І взагалі, Чехія дуже гарна і культурна країна і п'яних я особливо по дорогах не бачила. А пиво там дозволяють пити навіть вагітним жінкам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отожбо й воно! Пити, зовсім не означає поводитись як свиня і таке подібне!

І взагалі раз оце в місяць не випєш і відразу починає щось боліти, а так все ОК :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

деякі з таких пивоманів випивали по 40 (!) півлітрових бокалів за вечір.

Досить цікавий варіант суіциду.

А я думав, я багато пива пив... :D

А на відео, то скоріше всього шо не після пива такий стан, як мінімум водка, або абсент...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також думаю - 40 бокалів - то я не знаю як можна випити! Це напевне вже справжны гуру своэъ справи? Борцы сумо выдпочивають :)

"Пиво, в малих дозах, корисне в будь-якій кількості."

Ага, і страх тоне на дні бокалу і все - пів життя додається :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и заметьте-на слабоалкогольных напитках быстрее спиваються.не замечали

нє, ми замєчалі, що спиваються на БУДЬ-ЯКИХ спиртних напоях, включаючи брагу і одеколон "Ландыши", було би бажання ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У які ви всі пивоненависники :)

Цікаво як автор ролика визначив, що "герої" впилися саме пивом?

Ще скажіть, що самі пива не вживаєте.

Людина яка не п'є в компанії або хвора, або люто ненавидить зібравшихся, а от скільки пити - чи пригубити чи нажратися так, щоб стати героєм подібного ролика, справа сугубо індивідуальна і постами на форумі цього не виправити, адже героям ролика явно не до інтернету ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене 2 дітей (пацани) то стараюсь щоб вони навіть не бачили те що я пю .

вооот... і тут починаються трабли. бо як твої пацани виростуть і почнуть на вулиці пробувати всяку х*ню (а вони пробувати будуть, патаму шо пацанва інакше не може :) ) то вважатимуть шо пьють шось нормлаьне, бо в сімї татко від никається і не розказує шо мона а шо ні.

Дітей тре вчити змалку. І нічо нема поганого в тому, шо тато вип"є вдома пляшку-дві пива. Головне пояснити дитині, шо є нормлаьні напої, а є шмурдяки всякі і культура вживання мусить бути обов"язково.

Як казав мій батько раніше - краще ти при мені випий 20грам нормальної горілки, ніж будесь десь никатись і пити непонятно шо.

І нічо... виріс я адекватним, нормлаьним і не алкаш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если пиво так полезно, почему детям не дают пить пиво? Может младенцам на ночь давать как лекарство или перед едой? Все же знают, что проблема в алкоголе и хмеле. Доза алкоголя выше 4-6 г на кг живого веса ведет к смерти. Это водку пьешь и сразу все чувствуешь, а с пивом и слабоалкоголками все не так. Пьешь и ничего не чувствуешь, а потом БАХ! и уже пьяный, но на этом дело не заканчивается, опьянение продолжает нарастать ну в общем все остальное видно на видео. Дети в отличии от взрослых не знают когда надо остановится. Организм молодой и здоровый свалит алкоголем его не так просто. Подумайте, стоит ли приучать детей пить, может лучше рассказать им о том почему делать этого нельзя и подать пример?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если пиво так полезно, почему детям не дают пить пиво?

йопта, кто не дает? Нестле???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если пиво так полезно, почему детям не дают пить пиво?

йопта, кто не дает? Нестле???

Ну родители конечно или я чего-то не знаю? Неужто есть "благоразумные" родители, которые своих отпрысков дошкольного возраста потчуют пивом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так краще ж в моїй присутності спробує, аніж по підворотням юуде пити всяку шнягу. Ну я потчую, час від часу. Пивом. Дочку. 3,5 роки. Ну а якщо в неї дике бажання скуштувати пивка просинається, не буду ж я її відмовляти. Нехай сама спробує.  :rolleyes: Буває таке рідко, але буває. І проявів пивної залежності в ній не помічаю. Пиво п"є тільки тоді, коли хоче, а не тоді, коли п"ю я. 

І тут зараз піде мова про прививання любові до пива з маленького віку самими батьками... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я потчую, час від часу. Пивом. Дочку. 3,5 роки. Ну а якщо в неї дике бажання скуштувати пивка просинається

Ну а чего ж пивом только, может сразу водочки ей налить? Это уже тревожный симптом. Как у ребенка в 3,5 года может быть тяга к пиву? Откуда?

А все от того, что родители не сумели себя ограничить в спиртном до зачатия ребенка. Не хочу сказать, что ваша жена употребляла алкоголь, но бывали случаи когда будущие(кормящие) мамы пьют шампанское, пиво и слабоалкоголки в малых дозах, как они говорят, но ведь и малые дозы алкоголя это губительно для ребенка.

Родители опомнитесь!!! Что вы делаете?! Ведь достаточно 4-6 г спирта на 1 кг живого веса и все - смерть! Даже если концентрация спирта не достигает смертельно опасной отметки, то его действие пагубно сказывается на организме в том числе очень сильно страдает мозг. Неужели кто-то хочет чтоб его ребенок из живого, подвижного, любознательного превратился в вялое и скучное нечто, которому ничего не интересно кроме пары бутылочек пива? Думаю, что нет. Но это сейчас происходит на наших глазах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[troling]Шоколад та і взагалі солодке викликає психологічну залежність покручє любого пива, придлагаю запрітіть :ok2:

А ще секс, 100% правильне рішеніє :smile-zachot: , розвели б**тства на вулицях, цілуються гади [/troling]

А по темі - показали якіхось незграб - які на рівному місці падають, приплели до назви пиво - і вуаля, як сказали б на лурці - "годный вброс говна на вентилятор"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как у ребенка в 3,5 года может быть тяга к пиву? Откуда?

Понимаешь, вот, а как кошка знает, шо ей нужно травки какой-то там погрызть? Инстинктивно.

В пиве много полезных веществ и в малых дозах никакого вреда оно не приносит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100%

Якщо пиво нормальне, то й чому б ні. Ковток пива не зашкодить. Це краще, аніж плитка теперішнього шоколаду, чи там соку аля ОКЗДХ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...