Перейти до змісту

Viasat ?


wwork

Рекомендовані повідомлення

Народ, хто є клієнтом Viasat? Поділіться будь-ласка враженнями.Чи варто підключатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

лично я тоже стою перед выбором, но по-моему Виасат не выгодно

у них дорогая абонплата

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лично я тоже стою перед выбором, но по-моему Виасат не выгодно

у них дорогая абонплата

69 грн.на місяць, якщо абонплата стала на 2 роки (бо договір на 2 роки), то може бути. Головне яка якість. А окрім віасата що ще є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім віасата є "Поверхность ТВ", в них є HD канали і набагато крутіший тюнер, правда і стоїть він більше.

Віасат транслюють в MPEG4, і тюнер в них м'яко кажучи не дуже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився тарифи на підключення та абонплату "Поверхность ТВ" всеж дорогувато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше займався установкою Віасатів. Дійсно, тюнер - не найкращої якості, інколи може глючити без причини (було кілька випадків), але представництво одразу ж замінює - з цим проблем нема. Сигнал іде з Сіріуса, також можна зловити і підключити всі інші бажані супутники (АБС, Амос, Астра, Хотбірд). Якщо абонплата не проплачена - в будь-якому дивитесь безоплатні канали (FTA),не памятаю на рахунок емулятора, кажись нема :rolleyes:

ІМХО: на широкоформатний здоровезний ЛСД чи ТФТ телевізор Віасат я би не брав - якість не вражає (як говорилось вище, транслюють на MPEG4), на плазмі ще куди не йшло.

На рахунок пакету каналів - можна обирати собі бажані канали, що дуже зручно.

Але! Якщо вже є тюнер, що підтримує шарінг, є постійно підключений інтернет - краще шарінг! Це і дешевше, і вибір каналів набагато більший.

П.С. Пора переходити на НD!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тюнер віасата емулятора не має. Не знаю як зараз але раніше був прикол, що після оновлення ПО зі супутника, злітали вручну відскановані і добавлені канали, але то було ще коли вони тіко починали їх толкать, зараз не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене нема ні тюнера ні тарілки. Тому стою перед вибором або підключитись до віасат, або купити обладнання та дивитись, що зловлю. Доречі скільки вартує більш- менш нормальний комплект обладнання? Народ, що порадите віасат чи просто купити тарілку? Формат HD для мене зараз дорогувато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене нема ні тюнера ні тарілки. Тому стою перед вибором або підключитись до віасат, або купити обладнання та дивитись, що зловлю. Доречі скільки вартує більш- менш нормальний комплект обладнання? Народ, що порадите віасат чи просто купити тарілку? Формат HD для мене зараз дорогувато.

Зовсім не дорогувато, щоб дивитись SD+HD достатньо прибдати тюнер Opticum 9500, поставити на звичайну флешку Енігму2. Все це за 150$. Плюс тарілку на 36-й градус за 50$.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ThinkMaster, а канали які будуть? Цікавлять рос. та укр. мовні.

Заходиш на http://www.frocus.net/main.php?lng=ru&rzd=tvkanal вибираєш 36Е, трохи нижче Транспондеры та Показать выбранные.

Дивишся на пакети НТВ, Поверхность, Триколор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи знає хтось програмне забезпечення для решарінгу, або тюнери з його підтримкою.

Тобто використовуючи один акаунт кард-шарінгу дивитись пакети на декількох тюнерах.

Перший тюнер використовує акаунт на пряму, а інші тюнера в мережі використовують як сервер перший тюнер.

bf8b0c6956d5.jpg

DreamBox DM 500S 

Можно общаться с дрим-боксом по сети, как с отдельным компьютером - хоть через Telnet. Впрочем, тут ограничения накладывает только фантазия - можно писать почти любые программные модули, - нет никаких проблем. Вот поэтому и называется дримбокс "Коробочкой Мечты"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розібрався.

Ре-шарінг палиться шарінг-провайдером, оскільки кожен тюнер буде запитувати ключ під свій канал і від ведучого тюнера буде йти не один запит, як це має бути, а декілька. Саме по цьому признаку шарінг-провайдери визначають і блокують такі речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n, ні не розібрався ;) Є шара, де на один логін можна коннектитись хоть 20-ма тюнерами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лінк відправив в приват, а вартісь ~$0.05 за дві години перегляду(оплата тільки за час перегляду)....плати за з'єднанняя немає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n, ні не розібрався ;) Є шара, де на один логін можна коннектитись хоть 20-ма тюнерами...

А можна і мені ссилочку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є шара, де на один логін можна коннектитись хоть 20-ма тюнерами...

Я б теж почитав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...