Перейти до змісту

Прогноз погоди...


solnishko

Рекомендовані повідомлення

http://www.rbc.ua/rus/digests/show/gidromettsentr-zhara-prodlitsya-do-20-avgusta-09082010180000

16 августа практически вся территория западных областей попадет в режим температуры 35 градусов и выше

:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

А чого так не весело - я навпаки радий! справжнє літо, а то все дощові і дощові! радіти потрібно! накінець то - літо як літо, а зима з тріскучими морозами, а не хляпа якась (бррррр)!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто народ не привык еще. раньше-то жили при 12-14 градусах +10 (летом) -10 (зимой) :smile3: хорошо, что хотя бы климат меняется к лучшему :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто народ не привык еще. раньше-то жили при 12-14 градусах +10 (летом) -10 (зимой) :smile3: хорошо, что хотя бы климат меняется к лучшему :ok2:

взагалі то все як раз міняється не на краще, принаймні так вважають вчені! нам на протязі 100 років прогнозують замість полісся, себто лісів - степ, а в криму взагалі пустелю! Причому вважають що точку поверненнями вже пропустили і нічого змінити не можна!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хорошо, что хотя бы климат меняется к лучшему

мене ці зміни якось не радують, взимку чекаєш того тепла а воно б"є тебе по голові 35-ти градусною спекою та ще й при нашій вологості.

і як показує досвід східних областей та РФ, в наших широтах це все ж таки аномалія і ні до чого доброго не веде..

імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в наших широтах це все ж таки аномалія і ні до чого доброго не веде...

Всего лишь перераспределение климатических поясов ;) А сколько крику... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого так не весело - я навпаки радий!

Ну, так посиди в офісі без кондиціонера, на ринку в контейнері, вулицю попідмітай, відчуй радість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На городах все вигоряє і висушується. В меліоративних каналах води на дні, зрошення толком не відбувається. Зате після справжньої тріскучої і сніжної зими весняні паводки скрізь. Підтоплює все, що можна. Одним словом, на городах з такими розкладами ніфіга нічо не виросте! Що їсти будемо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всего лишь перераспределение климатических поясов

коли буде перерозподіл води в світовому океані, буде тільки бульк :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На городах все вигоряє і висушується. В меліоративних каналах води на дні, зрошення толком не відбувається. Зате після справжньої тріскучої і сніжної зими весняні паводки скрізь. Підтоплює все, що можна. Одним словом, на городах з такими розкладами ніфіга нічо не виросте! Що їсти будемо?

Китайців - їх багато! На всіх вистачить! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это на Волыни-то бульк? столько воды не бывает, да и землетрясения нам в принципе не грозят, так что мы тут неплохо устроились :smile3: а кушать будем то, что хорошо растет в субтропиках. лично мне рис и овес нравится намного больше, чем пшеница и рожь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это на Волыни-то бульк? столько воды не бывает, да и землетрясения нам в принципе не грозят, так что мы тут неплохо устроились...

Саме на Волині! Старі меліоративні системи сильно заболочені і не відводять воду толком. Минулого року десь прорвало шлюз Шацьких каналів, то затопило половину Ратнівського р-ну, позаторік дощів було стільки, що часом сіно можна було сітками в канавах виловлювати, потім те сіно почало там же загниватись - враження, що прорвало каналізацію.

Цього року весняна вода довго сходила, пізно садили все...і тут посуха - на городах щось росте, але дуже мало! Свиню/корову/зграю птиці тримати не вигідно - своє не виросло, а привозне зерно дорожчає з новим урожаєм :sq_ye:.

Китайці? Краще вже їх істи, чим їхню с/г продукцію!

Нижче на фото - по дорозі біля смт.Заболоття Ратнівського р-ну. Після Пасхи. На цьому місці ніколи не було води, територія з людськими угіддями. Далеко видніється селище. Так, воно також на половину було у воді, вода під самими порогами була, до хат проблема була добиратись. Справа ледве можна розгледіти місций цвинтар. Деякі могили були повністю у воді. Підземні і поверхневі води від могил через оз.Турське надходять до р.Припять.

Так що погодка міняється не в нашу користь!

post-1350-1281387851,3_thumb.jpg

post-1350-1281387866,22_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китайці? Краще вже їх істи, чим їхню с/г продукцію!

а ведь замечательная идея! :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китайський рис із тушкованим м'ясом із тих же китайців, що його вирощують? Гм.. Це вже цікаво. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китайський рис із тушкованим м'ясом із тих же китайців, що його вирощують?

Ага, из тех самых китайцев :) А что - тогда неплохо решается проблема перенасыщения Китая остатками неперваренной пищи, да и третьи страны тоже будут довольны ферментированным продуктом :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китай - то ще так сказати суші без ГМО, а от індусів їсти точно не буду!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 августа практически вся территория западных областей попадет в режим температуры 35 градусов и выше

:(

Просто чудове літо,тепло,сонце і дощів в міру,ще й останнім чапсом переважно вночі йдуть.Казка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І багато ми з наших огородів їмо? Хотілось би почути конкретні дані...

А літечко нормальне. Не розумію, якого фіга всі раптом почали боятись жари. То платять дурні гроші, щоб пожаритись під таким сонцем за бугром, то ниють, що жарко.

Памятаю, як у дитинстві допомагав заготовляти сіно. Стоїш у клуні на горі сіна під стріхою. Тобі туди подають, а ти розкладаєш, втоптуєш. Спека пекельна, ваші 35 і поряд не валялись: надворі жара, а тут активно працюєш і дуже маленький простір фактично без вентиляції. У футболці взагалі неможливо - вона через дві хвилини абсолютно мокра і все рівно жарко, без неї сіно колеться (хоча, з нею теж колеться). Потім після такої лазні і сеансу голкотерапії немає більшого кайфу, пірнути у водойму або хоча б навіть вилити на себе відро води щойно з колодязя, бо водойма далекувато у нас там, до неї ще домаслати треба на Україні, яка в двічі старша за мене.) І здоровий, і щасливий.

А тут офіси без кондиціонера, вулицю підмітати. Ппц, балувані ви, шокапєц. Діти прогресу.) З таким підходом ідеальний варіант існування - матріцо, як в Т. Андерсона: екологічно чисте існування без шкідливого впливу навколишнього середовища і потреби щось робити, ідеальне збалансоване харчування.)

І, до речі. Я сиджу у офісі без кондиціонера. Хочете про це поговорити? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І багато ми з наших огородів їмо? Хотілось би почути конкретні дані.

даааа....якщо ти не садиш щось на городі, чи не маєш його, то не означає, що інші його не мають

на базар ходиш? бульбу їсиш?

агроном? хочеш про це поговорити?

Ппц, балувані ви, шокапєц.

ага, так і є..мало прикола ходити,вибачаюся, в мокрих трусах (і далеко не від задоволення) і перебігати на вулиці від тінька до тінька, бо язик на спині як в бобіка і відхекуєшся по магазинам з кондішеном. Добре, що тут деякі спеку нормально переносять, а в дітей від потнічки температура 40, бо перегріваються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даа, також цілком задоволений погодою, але справді варто багатого кого зрозуміти, тут цілком згоден з solnishko! От хочу ще додати до вищенаведеного списку вагітних жінок - їм то точно зараз не легко!!!

А на рахунок китайців, то я так розумію моя ідея прийшлась всім до душі! Залишимось одне - "самовнушение" - тобто сідаємо і повторюємо:Ти не китаєць - ти сало, Ти не китаєць - ти сало" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І багато ми з наших огородів їмо? Хотілось би почути конкретні дані...

хо-хо! а типу ні? більшість тільки городи й кормлять. свого часу нас город рятував, коли після розвалу союзу сиділи в глибокій дупі без копійки грошей. на буханку хлібу не вистачало.

і до чого тут "балувані"? одна справа у спеку бути десь у селі, взагалі десь на природі, а інша у місті, коли все задимлене, закопчене від машин, асфальт як масло, дихати неможливо, бо від надмірної вологості парить як в сауні.

літо може і нормальне - жарке, сонячне, але різкі зміни погоди, перепади тиску - це не дуже нормально. такого раніше не було. "швидкі" вже як маршрутки їздять, бо народ не витримує. раніше одна за день проїде в сторону міської лікарні і то вже подія. тепер з добрий десяток за день. так шо я готовий посперечатись на рахунок "нормальності" нинішньої погоди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Памятаю, як у дитинстві допомагав заготовляти сіно. Стоїш у клуні на горі сіна під стріхою. Тобі туди подають, а ти розкладаєш, втоптуєш. Спека пекельна, ваші 35 і поряд не валялись: надворі жара, а тут активно працюєш і дуже маленький простір фактично без вентиляції. У футболці взагалі неможливо - вона через дві хвилини абсолютно мокра і все рівно жарко, без неї сіно колеться (хоча, з нею теж колеться). Потім після такої лазні і сеансу голкотерапії немає більшого кайфу, пірнути у водойму або хоча б навіть вилити на себе відро води щойно з колодязя, бо водойма далекувато у нас там, до неї ще домаслати треба на Україні, яка в двічі старша за мене.) І здоровий, і щасливий.

Пробував на нинішній жарі вдень щось позгібати вручну? :wacko: В дитинстві тебе не навантажували сильно, а хочеш зараз добряче попрацювати хоча б біля сіна? :0152: В селі окрім цього є ще багато що робити, можу організувати! :ok: Я також памятаю, як колись в дитинстві мало працювати в селі доводилось, не то що зараз. :_38:

Минулі роки було, що пожарить тиждень, всі загоріли і задоволені. На курорти за гроші також не на три-чотири місяці їздять... Ми, кажись, не негри на жарі весь час бути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...