Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Так покажіть їм що є інші провайдери, які до речі також новим клієнтам дають хороші ціни на перші 4-12 місяців, а потім можна знову вибрати постачальника з кращим тарифом. Це і є вільний ринок!

Зі. З власного досвіду: якщо подаєш заявку на розірвання то часто оператори пропонують знижку.

Змінено користувачем IropS
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та воно-то так, але як то кажуть "добра від добра не шукають" ....  Тобто поки в мене все добре зі зв'язком то ризикувати не хочеться щоб потім не кусати лікті коли почнуться проблеми. По-перше кабель в мене в квартиру заведений один і зовсім немає бажання проводити свердлити новий. А значить треба домовлятись щоб новий провайдер перепідключав мій існуючий кабель до свого свіча, а це значить ще плюс одна скрутка. А раптом якість нового не порадує і вирішу вернутись назад до старого, а на той момент вже мій колишній "нормальний" порт на свічі буде зайнятий і мене підключать до якогось глючного коротящого, який почне виносити мені мозок по 3 рази на тиждень... ? Так звичайно це все придумки і теорія, але спостерігаючи окремі скарги користувачів, то розумієш, що це цілком можливо, і якось стрьомно ризикувати шукати собі лишній геморой.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, gene74 сказано:

З 4ої ранку сиджу без інета,ТП мовчать

Ги, а ви не пробували спати по ночах ? :D  Кажуть корисно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, SergLutsk сказал:

Ги, а ви не пробували спати по ночах ? :D  Кажуть корисно

ранок починається тоді,коли ти встав,не я це придумав...хоча до проблеми стосунку і не має...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, gene74 сказал:

З 4ої ранку сиджу без інета,ТП мовчать

номер договору

 

11 минут назад, SergLutsk сказал:

Та воно-то так, але як то кажуть "добра від добра не шукають" ....  Тобто поки в мене все добре зі зв'язком то ризикувати не хочеться щоб потім не кусати лікті коли почнуться проблеми. По-перше кабель в мене в квартиру заведений один і зовсім немає бажання проводити свердлити новий. А значить треба домовлятись щоб новий провайдер перепідключав мій існуючий кабель до свого свіча, а це значить ще плюс одна скрутка. А раптом якість нового не порадує і вирішу вернутись назад до старого, а на той момент вже мій колишній "нормальний" порт на свічі буде зайнятий і мене підключать до якогось глючного коротящого, який почне виносити мені мозок по 3 рази на тиждень... ? Так звичайно це все придумки і теорія, але спостерігаючи окремі скарги користувачів, то розумієш, що це цілком можливо, і якось стрьомно ризикувати шукати собі лишній геморой.

 

якщо уже нормальні порти закінчаться то заміним свіч на новий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, gene74 сказал:

З 4ої ранку сиджу без інета,ТП мовчать

 

не треба я уже знайшов

Кабель перевірте та чи цілий конектор в квартирі і чи підключений в комп/роутер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sanbOK сказал:

 

не треба я уже знайшов

Кабель перевірте та чи цілий конектор в квартирі і чи підключений в комп/роутер

в 2 ноута кабель вставляв ,крім роутера...візуально кабель цілий...але ж чомусь в особистому кабінеті статус "Активний" і "Онлайн"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Zhеny@ сказал:

Ставите на коридорі над дверима невелику коробочку якусь таку https://ivoltinvest.com.ua/imt35092.html а в тій коробочці езернет розетку типу такої https://axiomplus.com.ua/rozetki-i-vyklyuchateli/product-68237/ Розрізаєте кабель і той кінець що йде у квартиру підключаєте до розетки, а провайдерський кінець кабеля обжимаєте штекером і втикаєте в розетку. Якщо треба включити кабель іншого провайдера то один виймаєте а інший кабель вставляєте в розетку. Швидко і ніяких скруток.

 

Якщо кабель 4-х парний то можна по двох парах підключити один провайдер, а по інших 2-х парах інший і тоді буде дох№я інтернетів

 

З.І. Правильна скрутка працює роками. Не варто заморочуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, sanbOK сказано:

Якщо кабель 4-х парний то можна по двох парах підключити один провайдер, а по інших 2-х парах інший і тоді буде дох№я інтернетів

але тільки 100 Мбіт

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, sanbOK сказано:

З.І. Правильна скрутка працює роками. Не варто заморочуватись

угу, в самого так ДГ приходить в квартиру ..... :ohmy:

(робили СОМ ДГ під персональним наглядом думав потім на розетку перейду - але вже 10ть років лінуюся..... :()

 

але якщо завести за правило не робити скруток і лінків довших ніж 100м - жити спокійніше

Змінено користувачем Zevs_Isver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zevs_Isver сказал:

але якщо завести за правило не робити скруток і лінків довших ніж 100м - жити спокійніше

 

це залежить від кабеля, якщо китайська вита пара то там на 80м добитись 100мб проблемно і сипеться вона на пару років. Одеса кабель в цьому плані рулить бо є декілька місць де 120м норм працює роками. Зазвичай при будівництві вибирається місце так щоб лінки були до 100м

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть особистого кабінету на датагруп телебачення немає  ?? хочу глянути що і скільки плачу чи потрібно платити. Бо для інтернету є, а от на тв не можу знайти ?? Є друкована роззсилка яка приходить у вигляді конверта на пошту. Але там вказані цифри разом з необовязковим авансом на перед, що трохи не зручно розібратись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Chyvak сказал:

Скажіть особистого кабінету на датагруп телебачення немає  ?? хочу глянути що і скільки плачу чи потрібно платити. Бо для інтернету є, а от на тв не можу знайти ?? Є друкована роззсилка яка приходить у вигляді конверта на пошту. Але там вказані цифри разом з необовязковим авансом на перед, що трохи не зручно розібратись.

 

Нема. По питаннях оплати ТВ 780032 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.11.2018 в 14:46, Zhеny@ сказал:

Знайомий який має від ДГ лише ТВ зареєструвався у кабінеті використовуючи надані йому на папері особистий рахунок і номер договору і в нього тепер є особистий кабінет на телебачення, спробуйте https://my.datagroup.ua/restore_pass

 Дуже дякую вам. Метод дієвий і спрацював на всі 100 %. Звертався ще в підтримку через особистий кабінт по інтрернет строрінці від дата груп. На пошту прийшла відповідь, що такої можливості немає . Та був телефонний дзвінок від тої ж підтрики в якому сказали, що така можливість є, методом так як ви вище написали.:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Перевірте будь ласка договір # 25024 в  годині 16-00 зник і поки не з'являвся.. Доступу до особистого кабінету теж немає. Дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Ridec7 сказал:

Доброго дня. Перевірте будь ласка договір # 25024 в  годині 16-00 зник і поки не з'являвся.. Доступу до особистого кабінету теж немає. Дякую)

 

Походу свіч завис. Наряд уже є зранку поїде чергова бригада для відновлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Ridec7 сказал:

Доброго дня. Перевірте будь ласка договір # 25024 в  годині 16-00 зник і поки не з'являвся.. Доступу до особистого кабінету теж немає. Дякую)

 

Перегрузили має працювати

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, romarker сказано:

Вчора, район 33-40 у всіх зникав ввечері після 21.00 інтернет на 10-20 хв?

 

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, romarker сказал:

Вчора, район 33-40 у всіх зникав ввечері після 21.00 інтернет на 10-20 хв?

 

6 минут назад, dimmon сказал:

 

+1

 

 

Проблеми з електроживленням. Уже пофіксили

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Спойлер

 

Зранку пішов з дому інтернет був... Приходжу в обід нічого ЗНОВУ немає!!! Що у вас там робиться?  199576

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, noob_tm сказано:

Зранку пішов з дому інтернет був... Приходжу в обід нічого ЗНОВУ немає!!! Що у вас там робиться?  199576

 

 

та нічого не робиться. все працює. у Вас бо зараз я бачу активну сесію і трафік з 15:38:38, а до того система паркувала за несплату .... сьогодні 1 число єслі чо)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...