Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

Питання:

кабель, що йде по фасаду теліпається як гівно на вітрі (прастітє, але так і є).

Чи передбачено це згідно існтрукції монтажника, чи він профілонив? І чи вплине той вітрюган надворі вплине на якість нету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Питання:

кабель, що йде по фасаду теліпається як гівно на вітрі (прастітє, але так і є).

Чи передбачено це згідно існтрукції монтажника, чи він профілонив? І чи вплине той вітрюган надворі вплине на якість нету.

Да воно так у всіх теліпається...має йти всередині а вони його ззовні ведуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання:

кабель, що йде по фасаду теліпається як гівно на вітрі (прастітє, але так і є).

Чи передбачено це згідно існтрукції монтажника, чи він профілонив? І чи вплине той вітрюган надворі вплине на якість нету.

Да воно так у всіх теліпається...має йти всередині а вони його ззовні ведуть

Коли мені проводили, то мене, по телефону і завчасно, попросили відкрити всі щитки в під'їзді і люк на горище, або попередили що кинуть по фасаду. Я сумлінно обійшов всі поверхи, взнав у кого ключі. В результаті - кабель прокладений в під'їзді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання:

кабель, що йде по фасаду теліпається як гівно на вітрі (прастітє, але так і є).

Чи передбачено це згідно існтрукції монтажника, чи він профілонив? І чи вплине той вітрюган надворі вплине на якість нету.

Да воно так у всіх теліпається...має йти всередині а вони його ззовні ведуть

Коли мені проводили, то мене, по телефону і завчасно, попросили відкрити всі щитки в під'їзді і люк на горище, або попередили що кинуть по фасаду. Я сумлінно обійшов всі поверхи, взнав у кого ключі. В результаті - кабель прокладений в під'їзді.

Зашибісь.

Мене не попереджали і навіть таку опцію не дали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання:

кабель, що йде по фасаду теліпається як гівно на вітрі (прастітє, але так і є).

Чи передбачено це згідно існтрукції монтажника, чи він профілонив? І чи вплине той вітрюган надворі вплине на якість нету.

Да воно так у всіх теліпається...має йти всередині а вони його ззовні ведуть

Коли мені проводили, то мене, по телефону і завчасно, попросили відкрити всі щитки в під'їзді і люк на горище, або попередили що кинуть по фасаду. Я сумлінно обійшов всі поверхи, взнав у кого ключі. В результаті - кабель прокладений в під'їзді.

То тобі мабуть недавно проводили...бо я питав в них зразу...вони відповіли що ми можемо тільки по фасаду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...вони відповіли що ми можемо тільки по фасаду

Аналогічно. Також запитував. Відповідь була: "можливо у майбутньому, у віддаленій перспективі... А поки що тільки по фасаду."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно. Також запитував. Відповідь була: "можливо у майбутньому, у віддаленій перспективі... А поки що тільки по фасаду."

Розвели!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ііі...тут ще треба подумати хто кого розвів...при пошкодженні кабелю або якщо його свіснуть...вони повинні замінити його на новий...так що це в їхніх інтересах було вести його не по фасаду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при пошкодженні кабелю або якщо його свіснуть...вони повинні замінити його на новий...

Ага, як тільки рветься кабель, прилітає супермен в костюмі від Білайн і начинає кабель міняти. Ну це так...

Поки прийдуть техніки - то людина буде без і-нету. Так кому вигідно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також вечором швидкість падає до 2 мбіт/с (тариф 100 мбіт)

а найбільший отжих - пришла смс від білайна - де вони каються що в них канал слабкий і як тільки то зразу куплять обладнання і роширять :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання:

кабель, що йде по фасаду теліпається як гівно на вітрі (прастітє, але так і є).

Чи передбачено це згідно існтрукції монтажника, чи він профілонив? І чи вплине той вітрюган надворі вплине на якість нету.

А таке бачили:

тепер думайте хто буде відповідати!

post-5408-0-90411900-1288977145_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вперше з 15 червня непрацює інет, помилка 691, локалка працює, 33 квартал, гроші на рахунку є. В чому причина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я думаю магнітні бурі пов"язані з спалахами на сонці, але ти краще передзвони і дізнайся в оператора техпідтримки :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[1018515743.png

перший раз такі показники, мабуть ще не всі в курсі що запрацював інет :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А таке бачили:

тепер думайте хто буде відповідати!

Адекватна людина, після прочитання такого папірця, не стала б погоджуватись на фасадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для фасаду потрібно відповідний кабель а саме екранований і бажано з тросиком, звісно ж якщо дозволяють кошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без правильної гальванічної розв'язки (заземлення) на стороні провайдерського обладнення і обладнення клієнта - екранування кабелю/коннекторів принесе дуже мало користі.

Доречі, правильно зроблена прокладка по фасаду знімає зайву статику, що є плюсом, але варто наголосити - правильна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин, стабильно вечером падает скорость, щас чуть больше 1-го мегабита, а должна быть 10-ка :angry:

Я за 2 месяца использовал 40 гиг трафика всего, я не отношусь к тем маньякам которые хотят скачать весь интернет, мне надо стабильную высокую скорость! Хочу тариф "100 пудовый 15-20 мегабитный инет за 100 грн на 20 гиг трафика в месяц")))

на :)

http://www.domtele.com/ru/tariffs/price_inet/Ethernet_Lutsk/

Игромания, 100 грн, 30 Мбит/с, 150 гиг, дальше анлим на 2 мбит/с

спасибо!) Правда вроде Датагрупа нету на Коновальца(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спасибо!)

Дуже 'змістовне' повідомлення.

Для подяки є біля кожного повідомлення кнопочка Thanks.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так папірець показують тільки після підключення, на зворотній стороні акту про винані роботи!

Але якщо ви його й непідпишете (після підключення) кабель знімати не будуть (власний досвід), бо папірець ви вже всеодно підписали, байдуже з якого боку. Тай правова сторона тих монтажників мало цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...