Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

Гіршого інтернету чим білайн взагалі немав!.. Дуже незадоволений, нездумайте переходити на цей інтренет - фігня! Я з наступного місяця міняю його наф! Суть в том що мене влаштувалиб нові тарифи, але з такою "ніякою" якістю інтрнету, та "ніякою" підтримкою я взагалі манав на ньому сидіти...

п.с. Щоб написати в цю тему затратив на загрузку борди і теми 5 хв. через те що інет гірше чим діалап!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Что вчера, что сегодня утром обнаруживаю зависший роутер, гугл рассказал об аналогичных проблемах у людей на бидлайне с L2TP.

Два часа спустя опять повис, раньше этого не было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гіршого інтернету чим білайн взагалі немав!.. Дуже незадоволений, нездумайте переходити на цей інтренет - фігня! Я з наступного місяця міняю його наф! Суть в том що мене влаштувалиб нові тарифи, але з такою "ніякою" якістю інтрнету, та "ніякою" підтримкою я взагалі манав на ньому сидіти...

п.с. Щоб написати в цю тему затратив на загрузку борди і теми 5 хв. через те що інет гірше чим діалап!

Руки в тебе мабуть не з того місця ростуть! Користуюсь 6 місяців - інет супер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про руки не погоджусь з тобою, якщо в мене не було 5 днів взагалі інтернету по причині провайдера до чього тут руки?

Взагалі в кожного своє поняття хороший інтернет, комусь головне щоб бистро закачувало фільми, музику, іншому щоб був хороший пінг, третьому щоб стабільний за будь-яких умов.Легше сказати так що якщо комусь не сподобалось його ніхто не тримає, і він може користуватись тим що йому більш до вподоби чи в більшій мірі задовільняє його потреби!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи по коментарям складається враження що якість інтернету білайн залежить від району міста. Десь нормально підключили, а десь рукі криві/обладнання...

В мене на Конякіна все гуд. Нє, ну буває скаче пінг, за всю історію може разів 3-4 були якісь проблемки, буває не хоче реєструватись в мережі і треба пару раз тикати на підключенні... Але це все дрібниці, в гірших випадках обхожусь проксі, як зараз...  :rolleyes:, бо щось туго відкриваються сторінки... А так ще телебачення і ідеальний провайдер (для мене)

А ОГО, да не спорю такого немає, за що платиш те й отримуєш. Стабільно. Але я після нього ще довго не міг звикнути що не треба залишати комп ввімкненим на ніч щоб скачати якийсь фільм... і це щастя за 100 гривень в місяць було... Adsl для міста це вже вчорашный день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не треба залишати комп ввімкненим на ніч щоб скачати якийсь фільм.

В мене комп і так увімкнений постійно, але шоб скачати фільм треба якихось пів годинки-годину...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але шоб скачати фільм треба якихось пів годинки-годину...

я про ті часи коли за 100 було 1 Mbit/s, тобто перед появою Білайна, весною. Ладно не відхиляємось від теми. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

у билайна по Луцку более 6 тыс. абонентов.

Та шо ви кажете? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи по коментарям складається враження що якість інтернету білайн залежить від району міста.

Добре було б - і тим, хто хвалить і тим, хто ганить - вказувати цей самий район.

Бо в мене тут вдома словесна війна з чоловіком на цю тему. Він хоче перейти на Білайн - я, прочитавши тему, не дозволяю. :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соборності непарна. ПЕрших 2 тижні я радів, якщо вдавалося підключитися. :) Потім придбав роутер. Працювало ще тиждень добре. А потім - стало - ніяк.

Через раз працює. То в торренті віддача 750К, то ледь 128К. Тестив вчора ФТП - вимкнув ВСІ торенти. Навіть клієнт. Хвилин 10-15 було віддіача 128К - потім розчехлилося, і качав чоловік в мене на всю (майже) свою потужність. 4 мбіт (до 650К доходило). І це не стабільно. Плавало від 128 до 450 і до 500.

Чим, скажіть, думав білайн, коли нахаляву підключав стількох людей? щоб кожен, підключився на шв 8-15 Мбіт... яка оптика витримає таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо щось я тих 100 мБ в локалці не бачу, хоча... підкажіть як перевірити локалку?

Та стягніть з берлоги будь - яку популярну роздачу (напр. http://berloga.net/view.php?id=139617)

100 немає  але майже 90 мбіт/с практично завжди

 Zapysaty_800.jpg  

зі: вул. Гулака Артемовського, підключений 02 09, нарікань на послугу немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це якщо з Ipfilter?, якщо я не помиляюсь там використовується тільки внутрішня мережа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

второй день, инета нету ( на сапорте говорили что это типа скорость падает вечером, но сейчас не вечер инет типа работает конечно но иногда даже до 10 кб/с можно по фтп посмотреть, а так даж на гугл нереально зайти, хотя до этого был инте супер уже 2ой день бред

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо в мене тут вдома словесна війна з чоловіком на цю тему. Він хоче перейти на Білайн - я, прочитавши тему, не дозволяю. :huh:

А в чому проблема - підключитись, спробувати... Якщо сподобається користуватись, ні - так не поповнювати рахунок. Виходить підключення безкоштовне + за місяць проплатити. І відключитись так само просто....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо в мене тут вдома словесна війна з чоловіком на цю тему. Він хоче перейти на Білайн - я, прочитавши тему, не дозволяю. :huh:

А в чому проблема - підключитись, спробувати... Якщо сподобається користуватись, ні - так не поповнювати рахунок. Виходить підключення безкоштовне + за місяць проплатити. І відключитись так само просто....

Ми живемо в найманій квартирі, тому треба напрягати власницю. Там включи, там відключи. Треба визначитись і тоді - або робити, або ні. :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живу на Конякіна, біля риббази. Підключений з 22-го квітня. Інтернет працює стабільно, під вечір може трохі швидкість впасти, але то для мене не є суттєво.

А реклама в Києвстара як завжди гарна!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це якщо з Ipfilter?, якщо я не помиляюсь там використовується тільки внутрішня мережа.

nickel цікавився як йому протестувати швидкість в локальній мережі.

качалось з берлоги без піднятого VPN.  Ipfilter увімкнений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Doping, мені жити в тій берлозі? Мене вона харить. Особисто. Школота на школоті.. Мене цікавлять серйозні ресурси. Для прикладу HDBits.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Doping, мені жити в тій берлозі? Мене вона харить. Особисто. Школота на школоті.. Мене цікавлять серйозні ресурси. Для прикладу HDBits.

Качай тоді з http://rutor.org Білайновський ретрекер, релізів завжди купа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тьфу-тьфу в мене білайн атлічно працює, і не пропадає і швидкість хароша. Живу теж на конякіна біля риббази. Повезло? Хоча в мене друзі мають білайн і біля відрожєення і ще десь по місту, ніхто не жалівся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Doping, мені жити в тій берлозі? Мене вона харить. Особисто. Школота на школоті.. Мене цікавлять серйозні ресурси. Для прикладу HDBits.

це твої особисті проблеми

я відповідав користувачу nickel 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пр. Волі) Користуюсь нетом з 8 ранку до 11 вечора. За місяць інет пропадав рази 2 на 10 - 20 хв.

інколи швидкість падає до 5 мегабіт але рідко)

качаю виключно з торентів (бухта, фрі торрент, рутрекер.орг) на берлозі навіть не реєструвався)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...