Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

Як побачите на горищі засрані голубами Compex`и значить ви на території мега-провайдера c-r-x, aka "Зіміч, бл**ь, де Інтернет?!" ;)

Народ білайну в тих краях буде радий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Так:

потрібен Wi-Fi роутер для Пчолайну. Із 2-4 LAN портами та Wi-Fi n-технологією.

Візьму в оренду для тестів із подальшим викупом.

В мене грабля наступного характеру. (Вчора з'явилася)

Хотів було роздати по Вай-Фаю білайн-інет. І ніц не вийшло. Чи то грабля із ОС (Він 7) чи то ще якась фігня ще.

Пише, що не може запустити файл пов'яаний із ICS. Служби працюють. Інет від УТК через Фай-ФАй працює.

СОфт скачаний (той, що переключає карту із клієнта в точку доступу)

Гратися із програмними роутами не хотілося вже. 2 година ночі була. Порадьте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить питання,щодо безпровідникового інтернету,від "Beeline". Де можна глянути,які тарифи,та детальну інформацію?

Потрібен безпровідниковий інтернет,можливо хтось користується - порадьте,що буде краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно звонили мені з Білайну, питали, чи працює інет. Сказали, що в мене великі мінуси в рахунку.

Інет працює, гроші на рахунку є, перевірив... До чого цей дзвінок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот все бегом рванули на халяву-нет чтоб обождать пока пчелкины обживутся,проработают проблемы,создадут норм улей(читай сеть),клиентскую базу -потом уж подключатся.Так нет-все клюнули на 20грн-вот теперь терпите, товарищи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот все бегом рванули на халяву-нет чтоб обождать пока пчелкины обживутся,проработают проблемы,создадут норм улей(читай сеть),клиентскую базу -потом уж подключатся.Так нет-все клюнули на 20грн-вот теперь терпите, товарищи.

20 грн., какой большой проблем... :rolleyes:

я подключил его, в качестве резервного канала к телекому - хоть один да и будет работать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласен с Georg. Не така больша проблема заплатить лишних 20-50-100грн. Вот как токо ко мне на киевскую дотянуццо, так тоже возьму резервным каналом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно зорнили мені з Білайну, питали, чи працює інет. Сказали, що в мене великі мінуси в рахунку.

Інет працює, гроші на рахунку є, перевірив... До чого цей дзвінок?

А ти впевнений що телефонували з білайну?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти впевнений що телефонували з білайну?)))

Так вони представились. Як я можу бути впевненим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене днс що на хрюсі толково не працювала, що на він7. Раніше допомагала зміна днс на гугла, а тепер раз в годину вилітає тупо весь інет на 3-10 хв. :( Одним словом інтернет - фігня!!! Підтримка ніяка!!! Я вже бля місяць дозвонююсь, прошу щоб шось зробили... Як завжди, щось там зроблять - один день щось схоже на інтернет... Через 3 дні знов лажа, втрати на лінії, вісняки! Моя порада, Не ведіться на цей інтернет як основний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

херня - білайн краще всіх! почитайте перші пости в темі. Все остальне - це соплі чайників :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене днс що на хрюсі толково не працювала, що на він7. Раніше допомагала зміна днс на гугла, а тепер раз в годину вилітає тупо весь інет на 3-10 хв. :( Одним словом інтернет - фігня!!! Підтримка ніяка!!! Я вже бля місяць дозвонююсь, прошу щоб шось зробили... Як завжди, щось там зроблять - один день щось схоже на інтернет... Через 3 дні знов лажа, втрати на лінії, вісняки! Моя порада, Не ведіться на цей інтернет як основний!

Користуюсь інетом від Білайна практично від самого початку - від квітня. За весь цей час інет пропадав лише 3-4 рази, і то лише на 2-3 години. Так що не все і не у всіх так поганоsmile.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

херня - білайн краще всіх! почитайте перші пости в темі. Все остальне - це соплі чайників :)

Ну а ти не можеш, щоб не під'є.... еммм... підколоти когось :smile3:

Не знаю як в когось, а в мене і-нет працює без проблем :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримаю хлопців , інтернет працює добре , порівнянно з іншими провайдерами. Так,я був користувачем ДГ більше 2х років - нарікань не було,але ціни,сервіс - не дуже. Та,і технології АДСЛ,це не FTTB. Що качати по 5 мб,за яких ти платиш,і не дивлячись,ФТП це чи локальні ресурси,чи качати по 100 мб,заплативши лише за 5 мб)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вони представились. Як я можу бути впевненим?

з якого номера дзвонили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене днс що на хрюсі толково не працювала, що на він7. Раніше допомагала зміна днс на гугла, а тепер раз в годину вилітає тупо весь інет на 3-10 хв. :( Одним словом інтернет - фігня!!! Підтримка ніяка!!! Я вже бля місяць дозвонююсь, прошу щоб шось зробили... Як завжди, щось там зроблять - один день щось схоже на інтернет... Через 3 дні знов лажа, втрати на лінії, вісняки! Моя порада, Не ведіться на цей інтернет як основний!

подай заявку на ремонт, вимкни кабель з мережевоїі скажи що пише - сетевой кабель не подключен, адміни перевірять і напишуть наряд на ремонт. прийде рем бригада і їй ве поясни.

ЗЫ немає нічого неможливого , буває мало бажання.

До відома користовачів:

На проспекті волі і в районі готелю Лучеськ, переварюють оптику для підключення нових будинків, можливе тимчасове пропадання інтернету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, хто бажає підключитись до білайн якомога скоріше - звертайтеся до мене! І вас підключать на протязі 1-2 дні.

Бажаю, звертаюся :) .

Подав заявку по телефону 093 4846579, ще в неділю. Обіцяли до кінця тижня підключити. Сьогодні п'ятниця, ніхто навіть не передзвонює, а так хотілось на вихідних посидіти в неті з компа, а не так як завжди - з телехвона :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, хто бажає підключитись до білайн якомога скоріше - звертайтеся до мене! І вас підключать на протязі 1-2 дні.

Бажаю, звертаюся :) .

Подав заявку по телефону 093 4846579, ще в неділю. Обіцяли до кінця тижня підключити. Сьогодні п'ятниця, ніхто навіть не передзвонює, а так хотілось на вихідних посидіти в неті з компа, а не так як завжди - з телехвона :)

Все на ремонтных работах-все 2 человека

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось помогти з настройкою getnet gr-534w під білайн! Хтось мав діло з таким?! З мене пиво!) :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, хто бажає підключитись до білайн якомога скоріше - звертайтеся до мене! І вас підключать на протязі 1-2 дні.

Бажаю, звертаюся :) .

Подав заявку по телефону 093 4846579, ще в неділю. Обіцяли до кінця тижня підключити. Сьогодні п'ятниця, ніхто навіть не передзвонює, а так хотілось на вихідних посидіти в неті з компа, а не так як завжди - з телехвона :)

кхм.

П'ятниця минулого тижня. Звернувся до 4iter-а з проханням підключити в суботу інтернет. Через годинку набрали мене на мобільний, спитали чи буду в понеділок - кажу буду.

Субота минулого тижня. Дзвонять о 9 ранку і кажуть що будуть об 11. 11,30 - прийшли хлопці, підключили, настроїли, підписався на паперах.

Ще питання?

P.S. Для вирішення вищеописаний мною проблем із нетом, був замовлений роутер (маршрутизатор) TP-Link TL-WR941ND. Ввечері тестуватиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кхм.

П'ятниця минулого тижня. Звернувся до 4iter-а з проханням підключити в суботу інтернет. Через годинку набрали мене на мобільний, спитали чи буду в понеділок - кажу буду.

Субота минулого тижня. Дзвонять о 9 ранку і кажуть що будуть об 11. 11,30 - прийшли хлопці, підключили, настроїли, підписався на паперах.

Ще питання?

Та я тому і пишу в темі, а не в приват, тому що знаю, що крім Юріка89, тут ще є білайнівці Чітер, Алєксбілайн, можливо ще хтось. Хто зможе допомогти, відгукнеться, а хто не може, то проси не проси - нічого не допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я тому і пишу в темі, а не в приват, тому що знаю, що крім Юріка89, тут ще є білайнівці Чітер, Алєксбілайн, можливо ще хтось. Хто зможе допомогти, відгукнеться, а хто не може, то проси не проси - нічого не допоможе.

Яка вулиця чи адреса?

кхм.

П'ятниця минулого тижня. Звернувся до 4iter-а з проханням підключити в суботу інтернет. Через годинку набрали мене на мобільний, спитали чи буду в понеділок - кажу буду.

Субота минулого тижня. Дзвонять о 9 ранку і кажуть що будуть об 11. 11,30 - прийшли хлопці, підключили, настроїли, підписався на паперах.

Та да, попросили підключити пошвидше от ми і прийшли в суботу)) :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю своїх 5 копійок :rolleyes:

Заявку залишав через інтернет на сайті beeline.ua, передзвонили через дві години :blink: Чесно сказати, удівився :D

На наступний день прийшли хлопці підключили (кинули кабель, перекрутили розетки, бо електрик трошки не правильно забив пари), 5 днів користуюсь, все стабільно працює :smile-zachot:

Вчора дзвонили з Приватного номера питали чи все працює, чи задоволений сервісом :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...