Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

У ціні бензину акциз становить близько 20%, або 2,2 грн/л (за середньої вартості літра 11 грн), у дизпальному — приблизно 50 коп./л. Відповідно є й певна логіка — що більше їздиш, то більше платиш державі за дороги. Тільки в нашому випадку вийшло якось негоже: пальне купили, податки сплатили, а доріг немає. Куди пішли сплачені автомобілістами мільярди гривень?

ЗМІ: Бензин в Україні може подорожчати на 7 гривень

Мінінфраструктури знову лобіює підвищення акцизів на бензин і дизпаливо - пропозиція про поетапне зростання ставок уже подана в Кабмін. Акциз на нафтопродукти був введений в 2011 році Як повідомляє Коммерсант-Україна, Міністерство інфраструктури подало в Кабмін пропозицію про підвищення акцизного збору на світлі нафтопродукти, заявив міністр Володимир Козак. Мова йде про поетапне збільшення акцизів до рівня мінімальних середньоєвропейських ставок - в нашій країні найнижчі збори на паливо в порівнянні з іншими країнами Європи, заявив міністр. Якщо в Україні ставка акцизу за тонну бензину становить 198 євро (для дизельного палива - 46-98 євро), то в ЄС в середньому - 466 євро за тонну (і 375 євро за тонну дизпалива). До прикладу, в Німеччині акцизна ставка за тонну бензину складає 851 євро, а за тонну дизпалива - 534 євро, в Польщі - 494 і 375 євро відповідно. "Зрозуміло, що у нас і зарплати нижче, але тим не менше розглянути питання підвищення акцизу необхідно", - підкреслив міністр. Акцизний збір слід підвищити для того, щоб збільшити надходження коштів до дорожнього фонду для будівництва і ремонту автомобільних доріг, основна дохідна частина якого формується саме за рахунок акцизного збору і ввізного мита з імпортованих на територію України транспортних засобів, шин і нафтопродуктів. За словами пана Козака, в міністерстві розраховують таким чином поліпшити якість доріг, що позитивно відіб'ється на рівні безпеки руху. Акциз на нафтопродукти був введений в 2011 році, до цього діяв транспортний збір з кожного автовласника. У березні прем'єр-міністр Микола Азаров заявляв, що кожен автовласник сплачує в рік 992 грн акцизного податку, за які можна здійснити ямковий ремонт приблизно 5 кв. м дороги, капітальний ремонт приблизно 1,5 кв. м, або ж побудувати приблизно 2,5 см дороги першої категорії. У прес-службі "Лукойла" відзначають, що підвищення акцизу в три рази призведе до подорожчання бензину на 6-7 грн. "Це знизить попит на бензин і скоротить обсяги продажів", - вважають в компанії.

http://www.unian.ua/news/564445-zmi-benzin-v-ukrajini-moje-podorojchati-na-7-griven.html

Тільки німці платять захмарні акцизи за вже готові дороги, а українці муситимуть платити за повітря в незалатаних дірках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був приємно здивований тим, що третину порізаних квадратів по Рівненський вже вклали асфальтом, чи надовго запалу грошей вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж був здивований тим ,що на перехресті Молоді , Соборності, просто закидали ями щебенем , фракції приблизно 40-60..Виглядало досить дивно, Ремонтувати мабуть не збираються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене от цікавить така штука - дороги вже попідсихали трохи і з"явилась інша проблема, на проїжджій частині назбирались тонни відсіву, піску, пилу і тепер це все здіймається машинами в шлейфи немаленьких хмар. Як власникам машин, так і пішоходам і людям, що очікують на зупинках це радості не добавляє. Так от, коли комунальники думають прибирати вулиці? Є ж спецмашини з щітками, які підмітають по вечорах. Але мабуть буде як завжди - або палива нема, або ще весь сніг не зійшов, або будемо чекати, поки дороги поремонтують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене от цікавить така штука - дороги вже попідсихали трохи і з"явилась інша проблема, на проїжджій частині назбирались тонни відсіву, піску, пилу і тепер це все здіймається машинами в шлейфи немаленьких хмар. Як власникам машин, так і пішоходам і людям, що очікують на зупинках це радості не добавляє. Так от, коли комунальники думають прибирати вулиці? Є ж спецмашини з щітками, які підмітають по вечорах. Але мабуть буде як завжди - або палива нема, або ще весь сніг не зійшов, або будемо чекати, поки дороги поремонтують.

Бачив сьогодні таку ситуацію. Якраз така спец-машина і їхали, вірніш намагалась їхати, тобто стрибала на кільці біля Фуршету від ямищ які там знаходяться. Ефективність тієї машини була мінімальна.

Хоча згоден, хто не по траекторії їде то куряву піднімає ще ту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тех, кто ещё не в курсе. На этот момент дорога на Винниченка со стороны кольца возле Проминя заблокированна двумя гайцами. Всех разворачивают на Перемоги.Пробка нехилая вокруг всего кольца. Маршрутички ругаются, особенно те, кто едет на ГПЗ, ведь надо обьезжать кусок трассы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ремонтують проспект Волі біля Податкової. Пробка із вул. Зої Космодем"янської величезна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так зрозумів, що авто транзитом через азс їхало? тоді - правильно, ніззя так робить )

Чому? Якщо АЗС має наскрізний проїзд вона не вважатиметься прилеглою територією. Завжди проїзжаю заправку коли повертаю з Карпенка Карого на Дубнівську).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене от цікавить така штука - дороги вже попідсихали трохи і з"явилась інша проблема, на проїжджій частині назбирались тонни відсіву, піску, пилу і тепер це все здіймається машинами в шлейфи немаленьких хмар. Як власникам машин, так і пішоходам і людям, що очікують на зупинках це радості не добавляє. Так от, коли комунальники думають прибирати вулиці? Є ж спецмашини з щітками, які підмітають по вечорах. Але мабуть буде як завжди - або палива нема, або ще весь сніг не зійшов, або будемо чекати, поки дороги поремонтують.

Сьогодні бачив цей щіткоапарат, шкрябав узбіччя в напрямку від Глобуса...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заї.... га-шники, цілий день дороги перекриті, а в кінці дня біля світлофорів збирали *порушення*

Змінено користувачем Onil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав сьогодні вперше по Рівненській, після минулої п'ятниці. Щось я не так собі уявляв відремонтовану дорогу. Якось воно кривенько, не по фен-шую короче. Це якось не надійно виглядає. На сезон. Думаю на наступний рік, при такій же зимі, буде ще гірший стан. Але вдячний і на тому що є. По кривому асфальту, все ж, їхати приємніше ніж по канавах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив сьогодні таку ситуацію. Якраз така спец-машина і їхали, вірніш намагалась їхати, тобто стрибала на кільці біля Фуршету від ямищ які там знаходяться. Ефективність тієї машини була мінімальна.

Хоча згоден, хто не по траекторії їде то куряву піднімає ще ту.

пздц, це тільки в нас їздять не по смугах, а по траєкторіях) не по дорогах, а по напрямках)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почали ремонт Ковельської траси. Зробили ділянку, що в c.Брище біля АЗС "ВОГ" (хто їздив, той знає, що там творилося).

Але мене дивує - ремонтники латають ями якось вибірково, певна їх кількість все одно залишається. Цікаво, хто відповідає за відбір ям, які залишаться після "ремонту", а які потребують реагування. Бо в певних місцях залишили досить глибокі вибоїни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Волині, незважаючи на навики керування, всі АСи!

декілька років тому бачив "Ленд Крузера" з номером "АС"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, в яку тему закинути. Можливо, комусь стане у пригоді

Київ і Севастополь забули.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, комусь стане у пригоді

На Волині, незважаючи на навики керування, всі АСи! :)

ага, а рівненчани - Великі Керівники. :0146:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може комусь стане у пригоді, якщо треба їхати ділянку Житомир - Бердичів -

не їдьте «напрямком» Е 583, шукайте об’їзд!

Відстань – 40 км

Час у дорозі – 1,5 години

Причина – відсутність дороги!

Я думав, що я бачив плохі дороги і ями, але коли я проїхав цю ділянку, мій світогляд змінився.

Їхав відразу після першокласної ділянки дороги (Рівне Житомир)

Мене, громадянина, держава грабує при купівлі кожного літра бензину...

Змінено користувачем Prot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бліііін. На дорогах курява стоїть... :_17: Сьогодні топав до дому, то по Перемоги від Променя до історичного машини здіймають стовби куряви наче піщана буря... :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...