Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

До комунальників стосунку не маю, але брехню про відсутність снігоприбиральної техніки таки треба заперечити. Їздять. Інша справа, що мете і сипе - за годину-другу і сліду нема від їх роботи. ...

Комунальщики обісрались конкретно цього разу. Звичайно, снігу випало стііільки, що я не пам'ятаю такого, але й щоб майже не було снігоприбиральної техніки!!! Минулі зими по три машини в ряд одна за одною цілими ночами ганяли, і не тільки по центральних вулицях! Комбайни сніг збирали і машини вивозили! А цього разу?! Де-не-де одна проїде, де-не-де грейдер пройде І ВСЕ!

Ой ну не нада! Того року було теж саме, вся різняця лише в к-сті снігу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно повернулися з Буковеля. Ну що можу сказати? Доїхали :-)

А какая машина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До комунальників стосунку не маю, але брехню про відсутність снігоприбиральної техніки таки треба заперечити. Їздять. Інша справа, що мете і сипе - за годину-другу і сліду нема від їх роботи. ...

Комунальщики обісрались конкретно цього разу. Звичайно, снігу випало стііільки, що я не пам'ятаю такого, але й щоб майже не було снігоприбиральної техніки!!! Минулі зими по три машини в ряд одна за одною цілими ночами ганяли, і не тільки по центральних вулицях! Комбайни сніг збирали і машини вивозили! А цього разу?! Де-не-де одна проїде, де-не-де грейдер пройде І ВСЕ!

Ой ну не нада! Того року було теж саме, вся різняця лише в к-сті снігу.

Справа в тому, що наші комунальники виїжджають вже тоді, коли повна жопа. Наприклад, в Польщі випаде 1-2 см снігу - машини вже його чистять. Їдеш по трасі - на узбіччях кучугури снігу, а ти по асфальту йдеш. Так, за півдня знову нападає - але машини знову почистять. Звісно, коли за три дні навалило стільки, що самі комунальники виїхати на дорогу не можуть - то це форс-мажор, значить, залишилося й далі їм сидіти вдома.

Що заважало почати чистити місто вже в суботу, наприклад? Ні, блін, бачили, що машини на дорогах якось проїжджають самі - значить, все нормально.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от я ж про те й кажу! Ті зими і в вихідні виходили! А тут, схоже, не було кому скерувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Володимир-Волинської частини виїхало на дороги області два таких апарати...

36941-1u.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩО ви всі ниєте і жалієтесь то на комунальників, то на владу, то ще на когось? Справляються як можуть і за це їм низький уклін і велике дякую! Багато з вас працюють по вихідним і вночі? Чи ви хочете, щоб увесь цей сніг розчистили за день? Тоді лопати в руки і вперед на допомогу комунальникам.

Я вчора їздив у Млинів і назад і вважаю, що дорога при такій кількості впавшого снігу ще нормальна.

Змінено користувачем gvdsw
  • +1 4
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩО ви всі ниєте і жалієтесь то на комунальників, то на владу, то ще на когось? Справляються як можуть і за це їм низький уклін і велике дякую! Багато з вас працюють по вихідним і вночі? Чи ви хочете, щоб увесь цей сніг розчистили за день? Тоді лопати в руки і вперед на допомогу комунальникам.

Я вчора їздив у Млинів і назад і вважаю, що дорога при такій кількості впавшого снігу ще нормальна.

Це тому, що ти не їздив нормальними європейськими дорогами, які розчищаються до ідеального стану, незважаючи на снігопади.

Я проти того, щоб людям можна було зкормити будь-яке гавно, і вони його "захавають" - мовляв, не так вже й погано... Варто прагнути до кращого, а не до того, що тобі пропонують за твої ж податки.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩО ви всі ниєте і жалієтесь то на комунальників, то на владу, то ще на когось? Справляються як можуть і за це їм низький уклін і велике дякую!

ага, спасибо партии родной за наше счастливое детство!

Ярчик,випередив, хотіла написати те ж саме, але від обурення на таку зашореність слова не відразу змогла підібрати...

Багато з вас працюють по вихідним і вночі?

Я! Я працюю по вихідним і вночі - і особисто плачу зарплату ще 3 працівникам!

а сьогодні я працюю вдома - тому що на роботу не доїхати!

а з/п однаково платити потрібно...

то кому мені дякувати?!

Змінено користувачем Liberta
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩО ви всі ниєте і жалієтесь то на комунальників, то на владу, то ще на когось? Справляються як можуть і за це їм низький уклін і велике дякую! Багато з вас працюють по вихідним і вночі? Чи ви хочете, щоб увесь цей сніг розчистили за день? Тоді лопати в руки і вперед на допомогу комунальникам...

Це хто тут ниє і жаліється? Справляються як можуть? Низький їм уклін? То може взагалі хай вдома сидять і чекають весни!? А ми їм будемо уклони бити!?

Тепер да! З такою купою снігу за раз не справитись. А де вони були з п'ятниці на суботу? А в суботу що, не видно було, що жопа буде?! Чекали понеділка?!

Ці служби для того й створені, що справлятись з такими явищами! І ніхто їм не заважав НЕ ДОПУСТИТИ такого стану речей! А раз не справляються зі своїми обов'язками - значить знаходяться не на своєму місці, займають не свої посади.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так. Наш мер лише вміє бігати на зустрічі, де Палиця присутній і кафешки "з душком" відкривати

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по Кравчука взагалі ніхто снігу не чистив, їдеш як танк в багні, майже машина на пузі повзе. Зате скільки соляри спишуть і хтось на цьому наживеться добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17.12.2012 10:45

Через заметілі ДАІ перекрила рух по автомагістралях у 8 областях: деталі

Управління ДАІ тимчасово обмежило рух на деяких трасах Західної та Центральної України у зв’язку зі складними погодними умовами. Водіїв просять без необхідності утриматися від поїздок на власному транспорті

Як повідомили в Управлінні Державтоінспекції, в Україні діють тимчасові обмеження руху на таких ділянках автомобільних доріг:

Львівська область:

- М-06 «Київ – Чоп», км 439 – км 450 – для всіх видів транспорту;

- Н-02 «Львів – Тернопіль» – для всіх видів транспорту;

- Н-17 «Львів – Радехів – Луцьк» км 59 – км 61 – для всіх видів транспорту;

- Р-39 «Броди – Тернопіль» км 16 – км 22, км 23 – км 28 – для всіх видів транспорту;

Івано-Франківська область:

- М-12 «Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка» км 44+230-76+302 для вантажного транспорту;

- Н-09 «Мукачево – Львів» км 209+403 – 388+396 для вантажного транспорту;

- Н-10 «Стрий-Чернівці – Мамалига» км 18+330 – 206+402 для вантажного транспорту;

- Н-18 «Івано-Франківськ – Тернопіль» км 0+000 – 30+740, для вантажного транспорту;

- Р-20 «Снятин-Тязів» км 0+000-73 +400, для вантажного транспорту;

- Р-24 «Татарів-Кам’янець-Подільський» км 136+623-172+191 для вантажного транспорту;

Вінницька область:

по всіх дорогах загального користування – для вантажного і пасажирського транспорту;

Рівненська область:

- Р-26 «Остріг-Кременець-Почаїв-Радивилів» в рамках Острозького (км 4 – 9) та Радивилівського районів (км 111 – 118) – для всіх видів транспорту;

Через снігові замети ускладнено, а в окремих випадках обмежено рух транспорту місцевими автомобільними дорогами в межах Березнівського, Гощанського, Дубровицького, Дубенського, Демидівського, Зарічненського, Млинівського, Острозького та Рокитнівського районів.

Чернівецька область:

М-19 Доманове – (на Брест-Ковель-Чернівці-Тереблече) км 448-542 для вантажного транспорту;

Н-03 «Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига» км 206-290 – для вантажного транспорту;

Н-03 «Житомир – Чернівці» км 303-350 для вантажного транспорту;

Р-63 від Н-03 – Данківці-Вартиківці-КПП Сокиряни для всіх видів транспорту;

Тернопільська область:

- М-12 «Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка», км 116-125, 163-164 – для всіх видів транспорту;

- М-19 «Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече», км 309-312 – для всіх видів транспорту;

- Н-18 «Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль», км 80-95 – для всіх видів транспорту;

- Р-39 «Броди-Тернопіль», км 40-55 – для всіх видів транспорту;

- Р-41 «Обхід м.Тернопіль», км 20-27 для всіх видів транспорту;

- Р-43 «Тернопіль (від М-19)-Ланівці-до Р-32», км 25-30 для всіх видів транспорту

- Р-32 «Кременець-Б.Церква-Ржищів», км 2-16 для всіх видів транспорту

Волинська область:

- Н17 «Львів-Радехів-Луцьк» км114 – км115 для вантажного транспорту;

- Р14 «Луцьк-Любешів-Дольськ» км 5 – км 6, км 27-28, км42-43 для вантажного транспорту;

- М19 «Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече» км154 – 156 для вантажного транспорту;

- Т03-03 «Луцьк-Радомишель-Демидівка на Дубно» з км 8 по 18 для вантажного транспорту.

Також частково обмежено рух для вантажного транспорту на місцевих дорогах.

Хмельницька область:

- М-12 Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка, км 191+400 + 332 +050 – для вантажного транспорту;

- Н-03 Житомир – Чернівці, км 95+804 + 302+960- для вантажного транспорту;

- Р-48 Кам’янець-Подільський – Сатанів – Війтівці – Білогір’я, км 0+094 – 158+264 – для вантажного транспорту;

- Т-23-08 Гуків – Дунаївці – Могилів-Подільський, км 0+000 – 108+500 з 11:20 – для вантажного транспорту.

Як повідомлялося, 16 грудня в холодному сніговому полоні у Львівській області були заблоковані сотні машин, у тому числі автобуси з дітьми. На ділянці дороги Буськ-Броди на трасі Київ-Чоп утворився затор з машин, фур, автобусів довжиною 40 км. У ДАІ попередили, що рух на цій ділянці дороги Київ-Чоп тимчасово неможливий. Міністр оборони України Дмитро Саламатін повідомив, що до ліквідації наслідків погодних умов вже притягнуто 350 військовослужбовців та 30 одиниць важкої інженерної техніки ЗСУ.

фінанс.юа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинські дорожники зробили помилку, що з самого ранку неділі, 16 грудня, не залучили до очищення доріг від снігу важку техніку, - вважає голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук.

Але всі, кому належало народити, народили. Слава Богу. Але батькам запам’ятається надовго», – зауважив високопосадовець.

Також Борис Клімчук повідомив: збільшився потік автомобілів на Ягодинській митниці, оскільки водії уникають дороги на Чоп.

«Але 350 автомобілів за добу втягується, працює термінал. Все добре», – зазначив губернатор.

«Але помилка у тому, що з самого ранку не залучили важку техніку. Анатолій, ніколи не переоцінюй своїх можливостей. Це тобі наука», – звернувся Клімчук до головного дорожника Волині Анатолія Посполітака. :_07:

http://www.volynpost.com/news/9760-volynskyj-gubernator-kazhe-scho-zi-styhiieyu-na-volyni-vporalysia

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єрунда то какая... а ви що не відчули, що ЛУЦЬК СТАВ КРАЩИМ, БІЛІШИМ, ПУХКІШИМ,

Життя стабільнішає, травмукти поповнюються новими пацієнтами, таксисти теж гарно заробляють. Прийшли жнива і для трактористів, грейдеристів - одна лопата - 50 гр. Ніхто нікуди не спішить, - особливо комунальники, ви що хотіли щоб ми працювали в три зміни і дітей вдома не бачили! Дітки теж сидять вдома - бо по дорозі до школи ще поламають собі ніжки. Дорога прочищена на головних магістралях міста - Мерія - ЦУМ - Диеркторія!

Ми зробили, так як ми Обіцялися!

Гроші на прибирання я роздав ще до 28 жовтня. Ага, а ви не хотіли брати...

Гарних вам свят!

Змінено користувачем yvazhaemuy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех добре що хоч сніг уже не йде, але всерівно поки дойшов до коледжу дві машини сусідів висунули з подвір"я, чуть не запізнився :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тому, що ти не їздив нормальними європейськими дорогами, які розчищаються до ідеального стану, незважаючи на снігопади.

Я проти того, щоб людям можна було зкормити будь-яке гавно, і вони його "захавають" - мовляв, не так вже й погано... Варто прагнути до кращого, а не до того, що тобі пропонують за твої ж податки.

ага, спасибо партии родной за наше счастливое детство!

Ярчик,випередив, хотіла написати те ж саме, але від обурення на таку зашореність слова не відразу змогла підібрати...

Я! Я працюю по вихідним і вночі - і особисто плачу зарплату ще 3 працівникам!

а сьогодні я працюю вдома - тому що на роботу не доїхати!

а з/п однаково платити потрібно...

то кому мені дякувати?!

Це хто тут ниє і жаліється? Справляються як можуть? Низький їм уклін? То може взагалі хай вдома сидять і чекають весни!? А ми їм будемо уклони бити!?

Тепер да! З такою купою снігу за раз не справитись. А де вони були з п'ятниці на суботу? А в суботу що, не видно було, що жопа буде?! Чекали понеділка?!

Ці служби для того й створені, що справлятись з такими явищами! І ніхто їм не заважав НЕ ДОПУСТИТИ такого стану речей! А раз не справляються зі своїми обов'язками - значить займають не свої посади.

Yarchik, То можливо вам треба їхати жити в Європу? А якщо ви прагнете до кращого, то чого нікого не видно ні під облрадою, ні біля міськради? З плакатами, вилами, кілками, ще чимось...

Liberta, я теж працюю і по вихідним і вночі, а якщо мені треба десь їхати, то я взяв лопату і поїхав. Де треба розчистив, допоміг комусь, допомогли мені, а не сиджу в інтернеті і і розказую як все погано.

jack74, а хто сидить і чекає весни? ВИ особисто їздили по місту і бачили, що дороги не чистять?

За суботу не треба розказувати брехню. Я їздив після обіду пів дня по місту, дороги чистились, але відразу ж замітало знову.

А щоб не допустити такого стану речей, це їм мабуть брезент треба було над Луцьком натягнути?

Змінено користувачем gvdsw
  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, То можливо вам треба їхати жити в Європу?

Давайте домовимося: Ви мені не кажете, куди мені треба їхати а я не кажу, куди Вам піти, ок? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, То можливо вам треба їхати жити в Європу?

Давайте домовимося: Ви мені не кажете, куди мені треба їхати а я не кажу, куди Вам піти, ок? :)

Не треба писати вам з великої букви, якщо ви вже думаєте про те, куди мені треба піти...

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gvdsw, ви дурень чи лише прикидаєтесь. якщо вам в магазин привезуть хліб низької якості бо не урожай, але скажуть, що вони старалися і роблять що можуть - ви його їсти будете? якщо по зовнішньому вигляду видно, що воно неїстивне.

чи у лікарні може лікарям теж кланятись за те, що вони зроблять свою роботу аби як, в залежності від оплати і погодних та інших умов - звісно ні. кожен, кому платять за його роботу повинен її робити якісно і вчасно. а не робиш її правильно - будь ласка не скигли, що марсіани заважали і снігом присипали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, а хто сидить і чекає весни? ВИ особисто їздили по місту і бачили, що дороги не чистять?

За суботу не треба розказувати брехню. Я їздив після обіду пів дня по місту, дороги чистились, але відразу ж замітало знову.

А щоб не допустити такого стану речей, це їм мабуть брезент треба було над Луцьком натягнути?

я теж їздив в суботу. Те, скільки машин їздило в такий снігопад, це те ж саме, що взагалі не їздило! І не треба розповідати, що вони бідні й несчасні ледве справляються! Парк очисних машин в них достатній! Чому їх не повиганяли ще тоді?!?! Чому вони їздили, в кращому випадку, по одній машині! Створювали видимість роботи? А в неділю ДЕ вони були??? А комбайни їхні ДЕ?!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За суботу не треба розказувати брехню. Я їздив після обіду пів дня по місту, дороги чистились, але відразу ж замітало знову. А щоб не допустити такого стану речей, це їм мабуть брезент треба було над Луцьком натягнути?
Да що ви кажете?

Для того щоб дороги були чистими їх треба чистити, а для цього треба підняти свою дупу з насиженого місця і почати працювати.

Всі хто хотіли сьогодні зранку нормально виїхати, вчора взяли лопати і розкопали себе самі, і нічого доранку не позамітало і брезент ніхто не натягував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...