Перейти до змісту

Ностальгія


yura2281

Рекомендовані повідомлення

Я Почну: Заварний крем, морозиво за 12коп.,газована вода 3коп., купони, продіджі, горбачов та ще два радянських президента ,голодовка,кучма,1 травня, чорнобиль, Білик Українською.

Вибачте що не послідовно. Просто так нахлинуло :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 428
  • Створено
  • Остання відповідь

А хто тут вже не молодий??? О_о

Та всі ми молоді просто згадуєм дитинство, Ляпіс Трубєцкой-супер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яремчук (хотіла за нього заміж), Зінкевич, Мареничі, бабінник, прибалтійська шкільна форма плісіровка з атласними комірцями і фартухом, Modern Talking, фільм "Чародії".

Лосіни, вибілена перекисю чьолка, сєточки колготки, нєдєльки на пальцях,мильниці на ногах, Гадюкіни, Віка Врадій, помади з Польщі, банани (джинси), варьонки, дискотеки ДК, ДО, Болото ... йой і ще не все. Але не за всім тим я ностальгую.   :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может лучше изображения выкладывать? Так интересней. Когда то тоже хотел такую тему создать :)

"Страдали еще такой ерундой как анкеты. Практически каждая девушка имела такую тетрадь!"

9zz4.jpg

Или хотя бы ссылки выставлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто тут вже не молодий??? О_о
На жаль, є й такі...Хто з вас пам"ятає ЦЕ?

А я пам"ятаюrolleyes.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто тут вже не молодий??? О_о
На жаль, є й такі...Хто з вас пам"ятає ЦЕ?

А я пам"ятаюrolleyes.gif

Я теж   :( пам'ятаю. Гру на першій фото дарували батьки своєму похреснику. Дома стояли відведені банки на 3, 1 і 2 копійки. Одні на газовану воду, а двушки на телефони-автомати.

Не любила здавати пляшки з-під молока і сметани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто тут вже не молодий??? О_о
На жаль, є й такі...Хто з вас пам"ятає ЦЕ?

А я пам"ятаюrolleyes.gif

Можу скляні пляшки з-під молока на морозиво поміняти :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оуу анкети даже я пам'ятаю ..... десь пару місяців тому однокласниця показувати таку ... старий зошит злегка потрьопаний там знайшов пару сторінок які я заповняв ..... ностальджи))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Касети можна було й пальцями перекручувати. Пищали з часом, зарази

або ручкою чи олівцем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб касети не пищали, тра було прижимну подушечку розпушити голкою. ненадовго хватало. а ващє тема дрочь. я шось взагалі рідко згадую "тоді". тут в "тепер" набагато цікавіше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кафе "Буратіно", всередині літали попугаї, це було щось неймовірне...

Жувальні гумки "Turbo", "Donald", "Love is"

5998957_1.jpg

6 кінотеатрів у Луцьку.

"Санта Барбара"

Виктор Цой, Марина Журавльова, Фристайл...

Велосипед "Тиса"

Магнітофон "Весна"

24611839_20.jpg

Касети можна було й пальцями перекручувати. Пищали з часом, зарази   :D

в основному касети перемотували олівцями)))

e8la5gpoljyd.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шапки: пєтушкі, ушанка зав'язана по модному - не зверху чи на підборідді, а на затилку. Сумки: ранці (не рюкзаки), планшети, діпломати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Падйом в 5:30 і в гастроном за маслом с радітєлямі - нє, нє ностальгірую.

ЗІ доречі, коли відвідували бабку в Молдавіі, там так само стояли за вином - пляшка в одні руки. І пофіг, шо тим рукам 8 років :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Падйом в 5:30 і в гастроном за маслом с радітєлямі - нє, нє ностальгірую.

ЗІ доречі, коли відвідували бабку в Молдавіі, там так само стояли за вином - пляшка в одні руки. І пофіг, шо тим рукам 8 років :)

я так за сигаретами ставав. 2 пачки в одні руки. Мусив ставати до всяких бабок, бо мені не продавали - малий ще був. А так пачка їм, пачка мені.

І за порошком (пральним) давка, за ЦУМом, з чорного входу, чергувала швидка, двох (вагітну і бабцю) винесли на руках.

Це звичайно негатив, хоч зараз і згадується з посмішкою. А ностальгія за пазітіфом: войнушкі, казакі-разбойнікі, це не в контру рубатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білик Українською.

Дивно, але мені теж Білик згадалась. А ще пам"ятаю років до 13 справжнє смачне морозиво і лікарську ковбасу. Ще скучаю за своїми товстенькими косами до пояса, які доволі відчутно поріділи від навчання і екології :(. Черг, на щастя, вже не бачила )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

застав купони на покупку товарів. черги в магазинах за цукром, маслом, підняття ціни двічі за день на хліб.

морозиво в стаканчиках за 10 коп і автомати з газованою водою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БК-010, загрузка софта з манітафона "Маяк", в клюбі "Игла" з Цоєм, джинси "мевін", вінілові диски, італійська естрада, Боярський з "Рижим коньом", "Scorpions" на дискотеках, комсомол вступати\не вступати, чолка, шкіряний кашкет з шипами, джинси з шкіряними латками, дефіцит папірос, "Динамо" Київ часів Лобановського, польські жуйки в україну в обмін на електротехніку туди...Відіки з Норрісами, Брусами Лі ужасної якості, програми "Взгляд", "до 16 и старше", Наутілус, Чайф, АукцЫон, Агузарова. Ы багато ще чого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...