Перейти до змісту

Ностальгія


yura2281

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 428
  • Створено
  • Остання відповідь

кукурудзяні палички,кефір в пірамідальних упаковках,різнокольорові жуйки та наклейки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще один спогад - сьогодні день пам"яті Володимира Висоцького... 30 років минуло, як пішов з життя чудовий актор, поет, автор і виконавець багатьох пісень...

post-1086-1280083168,69_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Культова річ

вещ, в комісійних по 40 рубльов. Поки я їх назбирав, вони вже 45 стали. Я потім на них виміняв новенькі Саsіо, з калькулятором, в водонепроникному корпусі. А ще клеїв звичайний широкий скотч на клейонку, нарізав кусочками і продавав як захисну плівку для тих "монтан". Бізнесмен, хулє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце було круто   :0123:

Гей, забава, рок-н-рол до рана

Пий, гуляй, веселись

Токар, слюсар, не журись

Добре попрацюєм, новий мир збудуєм

В нашим ріднім СеРеСеРу

Раз, два, три — холера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я більше любила:

"Наркомани на городі ріжуть маковиння..."

І ще сестричку Віку :

"Мамо! Шо маю робити?

Мамо! Але я дурна."

Як розказували тоді, через цю пісню її гастролі в Канаду зірвались. Не хотіли канадійські українці слухати пісню про те, що українці можуть себе дурними визнавати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Врадій само собою бомба.

А ще пригадала ось

35f2df2c398b13da9dde6f32ff55f67e.jpg 

Жодна інтелектуальна гра так не захоплювала, особливо магнетичний голос Ворошилова.

Пам'ятаю сезон, де з'явився наш Ігор Кондратюк, в якості гравця. Тоді Ворошилов в ефірі підтрунював над ним постійно, як над самим слабим звєном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну щодо телепередач то напевне, ця

http://www.youtube.com/watch?v=7OlQMoR0N7A

ЗІ Якубовіч жжот :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадаймо спорт. Настаріша в моїй пам'яті байка, про відомого коментатора Озєрова і його емоційний коментар хокею СССР-Канада: ...ГОЛ!!!, х.., штанга.

А ще футбольні матчі Динамо(Київ) - Спартак (Москва). Вулиці завмирали.

Ну а перемога Оксани Баюл, це був екстаз

20091113-1994godd.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:lol:"Здравствуйте, тов. Кашпировский. После Вашего пятого сеанса у меня

рассосался, у жены зарубцевалась. Живем теперь как брат и сестра".

http://www.youtube.com/watch?v=s7pB8O3yAPo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брати Гадюкіни - це епоха.

Кузя був космонавт, в хорошому сенсі цього слова. Світла пам'ять.

У мене ідуть асоціації з величезною бібліотекою української і зарубіжної літератури. Книги видавались по підписці і люди збирали бібліотеку десятками років. Приходиш в гості до когось і якщо повне зібрання - значить були "связі".

Молоко в пакетах пірамідою.

Сметана в маленьких баночках.

Збирання і здавання склотари.

Фільми про електроніка, гостя з майбутнього і хунгільдон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадаймо спорт. Настаріша в моїй пам'яті байка, про відомого коментатора Озєрова і його емоційний коментар хокею СССР-Канада: ...ГОЛ!!!, х.., штанга.

А ще футбольні матчі Динамо(Київ) - Спартак (Москва). Вулиці завмирали.

Ну а перемога Оксани Баюл, це був екстаз

ага схожа байка про діда Панаса ходить досі, недавно в якісь передачі згадували дві версії про невимкнутий вчасно мікрофон: "отака-то х...йня малята" і "а тепер можна і посцяти".

Вихід фк "Волинь" тоді ще, здається "Торпеда" у вищу лігу. Капітан команди Федюков, який вмів майстерно падати, якщо до нього наближались захисники. Весь стадіон починав скандувати: Фє-дя па-дай, коли той забігав в штрафну. І Фєдя падав. Весь стадіон знав, що Фєдя - симулянт, а суддя назначав пенальті. Як команду виносили на руках з поля і я пацан туди поліз і мене чуть не затоптали. Колона вболівальників, яка паралізувала рух, біля ЦУМу розділились на дві менші колони: одна пішла по Волі, а друга по Лесі Українки. Вже аж біля Зосі організаторів з жовто-блакитними прапорами арештували інші розбіглися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Радионяня», «Радионяня» - есть такая передача

«Радионяня», «Радионяня» - у нее одна задача:

Чтоб все девчонки и все мальчишки подружились с ней,

Чтоб всем ребятам,

Всем трулялятам было веселей!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Футбол...

Пам'ятаєте розіграші по місцю і квитку. Тіпо можна було виграти автомобіль.

Мій батько виграв переносне добротне невеличке радейко. За розмірами як крупніша мобілка. Я такого в продажі не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихід фк "Волинь" тоді ще, здається "Торпеда" у вищу лігу. Капітан команди Федюков, який вмів майстерно падати, якщо до нього наближались захисники. Весь стадіон починав скандувати: Фє-дя па-дай, коли той забігав в штрафну. І Фєдя падав. Весь стадіон знав, що Фєдя - симулянт, а суддя назначав пенальті.

ФК Волинь існує з 1989 року, в тому році й вони стали чемпіоном 2 ліги 6 зони. А майстерно падав Андрей Федецький, тепер його син грає за Карпати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам'ятаєте розіграші по місцю і квитку.

Батьки ходили тільки щоб виграти авто, а виграли парасолю(3шт.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Футбол...

Пам'ятаєте розіграші по місцю і квитку. Тіпо можна було виграти автомобіль.

Мій батько виграв переносне добротне невеличке радейко. За розмірами як крупніша мобілка. Я такого в продажі не бачив.

пам'ятаю як розігрували "Волинянку", якийсь пацан зірвався з криками УРААА і побіг до тої радіорубки, на ходу скинув кофту, рубашку, майку. Хтось лопотів за ним і збирав речі. А біля мене спокійно сидів старший дядько, штурхнув мене локтьом і показав свій квиток і засміявся. На його квитку були виграшні цифри, а той чудік просто прикалувався. :D

Телепередачі: Абвгдейка, Катрусин кінозал, в гостях у казки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...