Перейти до змісту

Укртелеком


Рекомендовані повідомлення

На роботі видєлєнка 2048 тянєт льодом.

З такою швидкістю відчуваєш себе білою людиною :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Максимально можлива швидкість сильно залежить від якості телефонної лінії. Тут не кожна лінія 512 витягує, а ви хочете 2048.

для начала изучим теорию, потом уж будем глупости говорить, тем более писать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для начала изучим теорию, потом уж будем глупости говорить, тем более писать!

Поправ мене в тому місці, де я неправий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теоретически АДСЛ2+ может "тянуть" 22мегабита :rolleyes:

И укртелекомовское оборудование какраз такое :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и вот нада тебе , TreNeR , открывать всякие пропускные способности ADSL...

а я так хвастануццо знаниями хотел.... да куда там мне тягаться с укртелекомом :rolleyes:))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не тільки теорія - це ідеальний варіант. А в реалі ми маємо воздушні лінії, скрутки на лапші, окислени контакти на кінцях і старі совковські кабеля. Крім того велику роль грає відстань від абонента до АТС. От і получається, що реально наші лінії можуть дати нам те що дають. Взагалі на іксбіті є окрема гілка для ОГО, з обговоренням всіх технічних нюансів, радив би почитати.

ЗІ Чисто для есперименту, той у кого в дома є ДСЛ може попробувати коцнути кабель в 3х місцях і в цих місцях зробити скрутки - якість інтернету замітно зміниться, правда не в кращу сторону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто і не гововрить про лінії на 2, 3, 4, 5... у мене наприклад телефон на 7 і чесно кажучи якість лінії досить непогана. Совецкіх скруток і окислення теж стараюсь уникати. В телефонну розетку і зєднання в коридорному щитку я паяв, до модема від щитка іде суцільний шматок двохжильного екранованого дроту, який розривається тільки в сплітері при поділі на модем і телефон. вої 512 кбіт я маю повною мірою, причому в перший день, коли ще не повністю налаштували на стороні укртелекому - я замість 60 кб чачав під 90-100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То какой у тебя номер неимеет никакого значения. На качество линии это не влияет. Паяние в коридорном щитке это как? Там винтовое соединение. Нормально сделанная скрутка никакого влияния не оказывает на скорость. И на 512кбит будет работать почти любая линия. Большое влияние оказывают девайсы подключенные мимо сплитера. Особенно АОНы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Всі дивляться на швидкість.

Але ніхто не дивится на показники модему.

Шум, сигнал, різниця між ними.

На основі цих даних (приблизно) можна визначити якої якості лінія.

Наприклад якщо лінія не зовсім якісна, або в кабелі вже дуже багато дслів, можна попробувати змінити профайл на glite.

Правда якщо телеком дає можливість абоненту працювати в цих профайлах і на цих частотах.

І нюансів тут набагато більше ніж скрутки чи окислення.

ШПС він в і в Африці ШПС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То какой у тебя номер неимеет никакого значения. На качество линии это не влияет. Паяние в коридорном щитке это как? Там винтовое соединение. Нормально сделанная скрутка никакого влияния не оказывает на скорость. И на 512кбит будет работать почти любая линия. Большое влияние оказывают девайсы подключенные мимо сплитера. Особенно АОНы.

Я свою лінію відконектив від загальної планки з ржавими болтами і спаяв з двохжильним екранованим шнурком. А на рахунок АОНів то навіщо їх підключать мимо сплітера? У мене 2 штуки після сплітера прекрасно працюють. Ха. Майже всі 7екри переведені на цифрову АТС, якою управляє плата, а 2,3,4,5 і тд стоять на аналогових через реле і тому подібні доісторичні апарати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2,3,4,5 і тд стоять на аналогових через реле і тому подібні доісторичні апарати.

и когда человек выходит с 2,3,4,5-ки в инет, релюшка на АТС замыкается - это еденичка... размыкается - это нолик.. и так она замыкается до 512 килораз в секунду! Двоичная система нах!

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жжжош! Просто ті релюшки долбані уже часом. Треба всіх переводить на цифрові лінії і на тональний набір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жжжош! Просто ті релюшки долбані уже часом. Треба всіх переводить на цифрові лінії і на тональний набір.

просто пришол ко мне торик, набрал в браузере баш.орг ...

теперь у меня других мыслей нет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже всі 7екри переведені на цифрову АТС, якою управляє плата, а 2,3,4,5 і тд стоять на аналогових через реле і тому подібні доісторичні апарати.
Не болтайте ерундой :smile-zachot:

во первых семерка ВСЯ-цифра

Двойка почти вся уже

Девятка почти вся

Во вторых вот приблизительная схема подключения

post-426-1175725483.gif

то что красным, используется для инета, где там релюшки?

Я свою лінію відконектив від загальної планки з ржавими болтами і спаяв з двохжильним екранованим шнурком.

Не встречал в подъездах плинтов(планок) с ржавыми винтами:ok2:

каким образом?

На подавляющем большинстве линий имеется МИНИМУМ ШЕСТЬ незапаянных соединений, а в среднем пятнадцать. Накой паять в подъезде???

ЗЫ я не спорю о том чего не знаю :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора собі провів всеж таки Укртелеком і всьо.

Як сказав їх адмін на моїй лінії на 71 можна ставить хоть 2048, значить на деяких це зробити не можна(якість лінії не та). Не буду нічого доводити, але в мене дома ця лінія іде в жахливому стані, в декількох місцях вона просто скручена і заскотчована, незважаючи, чесних 64КБ(майже :D ) я отримав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...