Перейти до змісту

Чого хоче чоловік


GalinkaS

Рекомендовані повідомлення

Якби я стала чоловіком на 1 день...я б...

уявімо, що нам випала можливість стати чоловіком на 1 день... що саме ви хотіли б спробувати, зробити і т.д.????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 71
  • Створено
  • Остання відповідь

Мене давно цікавить одне питання, що відчувають чоловіки під час ерекції, і оргазму . Якби я стала чоловіком, я б таке попробувала при нагоді :g05: . А остальне, впринципі, можна і на свому місці попробувати. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Bestie: в мужиків усе банально. Купа роботи, і капелька задоволення після фінішу :)

Так що нічого цікавого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bestie: в мужиків усе банально. Купа роботи, і капелька задоволення після фінішу :)

Так що нічого цікавого :)

Для того щоб зробити цю купу, треба певно затратити багато сил. Хоча вам чоловікам не зрозуміти, ви з цим родилися, і як без цьго не представляєте. А от людям в кого такого не було ніколи, дуже цікаво відчути що ж це таке. Те саме можу спитати, невже жодному чоловікові не хотілося побувати в тілі жінки під час зайняття сексом, і як це за один акт три-чотири раза справлятися. Жінки мене зрозуміють :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби я стала чоловіком на 1 день...я б...

...глянула на свої волохаті ноги і зомліла :0159::_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Chatte

Та, ноги..))) Ноги поголити можна, а от є місця такі ж волохаті і менш доступні для обробки)))))))))) а сезон то пляжний, а душа то жіноча :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаве питтаня, але якось ніколи над таким не задумувався! Думаю за день нічого б точно не встиг - день потрібно було б тільки для "освоєння" в новому тілі! :rolleyes:

Причому в жіночому тілі, я думаю, нам чоловікам легше було б освоєтись, ніж вам жінкам в чоловічому! Ой, потрібно уточнити - бажано, щоб цей день був "не червоний" - тоді я б точно розгубився!!! :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Причому в жіночому тілі, я думаю, нам чоловікам  легше було б освоєтись, ніж вам жінкам в чоловічому! :blush:

Правда? Аргументуйте. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причому в жіночому тілі, я думаю, нам чоловікам легше було б освоєтись, ніж вам жінкам в чоловічому! Ой, потрібно уточнити - бажано, щоб цей день був "не червоний" - тоді я б точно розгубився!!! :blush:

Ну да...ви б з легкістю стали б на підбори (не кажу вже про те, щоб проходити в них весь день), зробили б макіяж, зачіску, витерпіли муки депіляції і т.д.

Згадала на цю тему анекдот:

Якось помінялися тілами чоловік з жінкою.

Встав чоловік вранці в жіночому тілі і давай виконувати обов"язки жіночі, тут сніданок готує, там дітей треба в садочок зібрати, себе до ладу привести, крутиться як білка в колесі. Все зробив і побіг на роботу, а там начальство ганяє, роботи тьма, а ввечері треба дітей забрати, їсти наварити, поприбирати, попрати. 12 година ночі - все зробив, сходив у ванну, повертається в кімнату, лягає стомлений в ліжко і думає: "Мля...і це ще зараз мене будуть їb@%и?!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно правда! Почнемо з того - з чого найбільше сміялись в попередніх повідомленнях:

- в туалет ми запросто, а ось ви в чоловічому тілі

- тіло гарненьке і гладке, а ось я б подивився як вам довелось голитись

І взагалі я так подумав і тепер точно знаю, що б нічого за цей день в жіночому тілі не зробив - я б напевне цілий день "себе розглядав" :rolleyes:

P.S. Я навіть можу назвати саму прикольну сцену для жінок! Чесне слово я б "пів царства віддав" за те, щоб побачити вираз обличчя жінки в чоловічому тілі коли перед нею пройшла б симпатична жінка і чоловічий організм відповідно зреагував :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причому в жіночому тілі, я думаю, нам чоловікам легше було б освоєтись, ніж вам жінкам в чоловічому! Ой, потрібно уточнити - бажано, щоб цей день був "не червоний" - тоді я б точно розгубився!!! :blush:

Ну да...ви б з легкістю стали б на підбори (не кажу вже про те, щоб проходити в них весь день), зробили б макіяж, зачіску, витерпіли муки депіляції і т.д.

Згадала на цю тему анекдот:

Якось помінялися тілами чоловік з жінкою.

Встав чоловік вранці в жіночому тілі і давай виконувати обов"язки жіночі, тут сніданок готує, там дітей треба в садочок зібрати, себе до ладу привести, крутиться як білка в колесі. Все зробив і побіг на роботу, а там начальство ганяє, роботи тьма, а ввечері треба дітей забрати, їсти наварити, поприбирати, попрати. 12 година ночі - все зробив, сходив у ванну, повертається в кімнату, лягає стомлений в ліжко і думає: "Мля...і це ще зараз мене будуть їb@%и?!"

ой да ладно - що таке депіляція я пробував - і не забуваймо що це на день

а щодо підборів, то тут ми напевне і відрізняємся! І хоч я ніколи не ходив на великих підборах, я думаю в мене б вийшло нормально, а якщо і ні, то як справжній чоловік, я б просто одягнув туфлі не з 10 см каблуком, а без каблуків - щось попростіше :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

P.S. Я навіть можу назвати саму прикольну сцену для жінок! Чесне слово я б "пів царства віддав" за те, щоб побачити вираз обличчя жінки в чоловічому тілі коли перед нею пройшла б симпатична жінка і чоловічий організм відповідно зреагував  :D

Ось, саме про те я й подумала, побачивши тему. Як воно, відчути потяг неконтрольованого організму   :D

Значить керувати тим потягом , є велика праця?  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

P.S. Я навіть можу назвати саму прикольну сцену для жінок! Чесне слово я б "пів царства віддав" за те, щоб побачити вираз обличчя жінки в чоловічому тілі коли перед нею пройшла б симпатична жінка і чоловічий організм відповідно зреагував  :D

Ось, саме про те я й подумала, побачивши тему. Як воно, відчути потяг неконтрольованого організму   :D

Значить керувати тим потягом , є велика праця?  ;)

ООО-О-О!!! І це пише людина, яка нещодавно писала, цитую:"Шлях до жіночого серця не повинен лежати" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, чоловікам таки легше було б в такій метаморфозі. Їм що, проснувся й "розглядай" ;) А ми б мили, парили, брили, щипали... От тобі й день :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо серйозно - то трішки не так! Потрібно розмежовувати - інстинк - інстинктом, а далі все контрольовано! :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нєєєєє, робити той день санітарним точно не варто. Краще використати для досвіду. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, чоловікам таки легше було б в такій метаморфозі. Їм що, проснувся й "розглядай" ;) А ми б мили, парили, брили, щипали... От тобі й день :D

а так як все лише на день, то на другий день прокидаюсь - вимитий, випарений, вибретий -УРАААААА! Тепер можна місяць не митись і не бритись! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

P.S. Я навіть можу назвати саму прикольну сцену для жінок! Чесне слово я б "пів царства віддав" за те, щоб побачити вираз обличчя жінки в чоловічому тілі коли перед нею пройшла б симпатична жінка і чоловічий організм відповідно зреагував  :D

Ось, саме про те я й подумала, побачивши тему. Як воно, відчути потяг неконтрольованого організму   :D

Значить керувати тим потягом , є велика праця?  ;)

а зволожніння легкокероване?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нєєєєє, робити той день санітарним точно не варто. Краще використати для досвіду. :D

це доречі було б також смішно - тому що точно знаєте як все потрібно робити, але зараз все ніяк не виходить... :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ось було таке активне обговорення, а зараз

Tolik_it, напевне зараз всі задумались над твоїм питанням :D

Або отак:

Якби я стала чоловіком на 1 день...я б...

...була педиком :_07:

Це що ж таке зробив тобі "власник тіла", що ти вирішила його так провчити? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

а зволожніння легкокероване?

Воно не помітне оку, та і не на перехожого  ;)  

Нєєєєє, робити той день санітарним точно не варто. Краще використати для досвіду.  :D

це доречі було б також смішно - тому що точно знаєте як все потрібно робити, але зараз все ніяк не виходить... :P

Тіло чоловіка , а інстинкти жінки. І як тут про педика не подумати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тоді так:

- не знаю з ким би я хотів помінятись тілами, але ось Chatte я б точно не хотів "віддати" на день своє тіло :rolleyes:

Як не як мені ще жити в цьому місті, хоча так як в неї є доступ до інету - напевне варто писати - в цьому світі :rolleyes:

 

а зволожніння легкокероване?

Воно не помітне оку, та і не на перехожого  ;)  

Нєєєєє, робити той день санітарним точно не варто. Краще використати для досвіду.  :D

це доречі було б також смішно - тому що точно знаєте як все потрібно робити, але зараз все ніяк не виходить... :P

Тіло чоловіка , а інстинкти жінки. І як тут про педика не подумати?

АААА-А-А !!!! Поправка Chatte і laska :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...