Перейти до змісту

Хріники


SOAD

Рекомендовані повідомлення

цікавлять такі речі)

Відстань Луцьк -Хріники

Гарні місця ночівлі

й лодки))(оренда)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приблизно 40-45 кілометрів

проживання:

База "МАЯК"

(050)911-13-65 Анатолій Іванович

---------------------------------------------

Є приватна база біля "перлини"

(099)7546592

---------------------------------------------

База "Перлина", також непогано, но трохи ще не дороблена.

(098)996-71-04

---------------------------------------------

Також можна замовляти літні будинки (типу деревяні такі)

(066) 461-82-65 Олена Юріївна

(067)392-51-80 Жана Дмитрівна

(067)157-97-25 Анатолій Володимирович

(067)385-76-85 Людмила Володимирівна

(067)362-77-74 Юрій Юліанович

(097)775-02-58 Михайло Іванович

(097)236-69-32 Людмила Іванівна

(097)185-25-12 Олеся Миколаївна

------------------------------------------------

Є ще санаторій "Чайка" (тут доречі класно, але ціни трошки вищі і трошки відокремлена вона від основного пляжу)

(096)457-27-05 Віталій Віталійович

------------------------------------------------

Санаторій "Хрінники"

(067)392-51-80 Жана Дмитрівна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавлять такі речі)

Відстань Луцьк -Хріники

Гарні місця ночівлі

й лодки))(оренда)

розчарую тебе трошки, але ніякого раю щуки там немає і не було, біла риба - так, окунь - можливо, але менше, як раніше. Вся водойма вдозвж та впоперек заставлена сітками. Раніше ще й промисловий вилов був, добре що вигнали тих дуримарів, в яких лозунг був "після нас хоч потоп". Щуки в Хрінниках мало по різних причинах, останнім часом додались ще й родичі Іхтіандра. А так їдь, покидай, можливо пощастить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавлять такі речі)

Відстань Луцьк -Хріники

Гарні місця ночівлі

й лодки))(оренда)

розчарую тебе трошки, але ніякого раю щуки там немає і не було, біла риба - так, окунь - можливо, але менше, як раніше. Вся водойма вдозвж та впоперек заставлена сітками. Раніше ще й промисловий вилов був, добре що вигнали тих дуримарів, в яких лозунг був "після нас хоч потоп". Щуки в Хрінниках мало по різних причинах, останнім часом додались ще й родичі Іхтіандра. А так їдь, покидай, можливо пощастить.

я в неділю їздив зловив на 4 кг. на живця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був сьогодні в Хрінниках...удари були до 7 -ранку, а потім як обрубало...коли виїжав зрозмів чому....шлюзи відкрили-вирішили водички скінути...в ітозі 3 окунця в районі 0.5кг

п.с.щука там давно мені не попадалась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Знайомий регулярно їздить в Боремель. Цього літа не було жодного разу щоб вернувся з пустими руками. Останні три поїздки - щука: 6 кг, 4 кг, декілька по 2-1,5; окуні по 0,5-1 кг, але не багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

їду в цю суботу подивимось) кажуть щука добре йде на блесну Рекстон 18 грам, білу, з рельєфом луски (ціна блесни 20 грн.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был по понедельникам 16 и 23 августа. Спиниговали только.

16 попали в "котел" - итог на двоих 8 кг окуня. Максимальный 700 грамм, штук 20 по 300 грамм, остальное ладошечное.

Жер был около 3 часов. Наживка - виброхвосты 5 см с грузом 4-6 грамм, "тандемы" и попер.

23 - на жер (котел) не попали сильный ветер. Итог - у меня щука 1,2 кг (на виброхвост 5 см без поводка), 4 окуня - ладошка, два щупачка по 300 грамм. Колега - 1,5 кг окуня, сход щуки около 1 кг.

Время лова в обоих случаях с 9-10 до 17.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Були вчора з кумом в Хрінниках зі стоони Товпижина.

Приїхали в 7.00 накачали лодку, злізли з обрива, поставили 10 кружків біля берега між латаття, і поплили кидати спінінги.

Я перший раз пробував на передодні куплений спін Дайву 1-9 гр. 2,2 м. і катушку RYOBI ECUSIMA 2000, а куму дав свій 2,7 м тестом 5-25.

Відчуття просто супер. Легенький, відпрацьовує найменші дотики до дна. На старому спінінгу такого ефекту ніколи не відчував. Трохи покидавши, періодично плавали дивитись на кружкі. Результат до обіду тільки на кружки 4 покльовкі, одна результативна. Шучка грам 400 единий наш трофей. На спінінг повний нуль. Зранку було багато рибалок, до обіда багато хто поїхав до дому з нулями. Померзли як цуцики, погода мразь, дощ та холодний східний вітер. Руки мерзли, шкода шо не взяв печатки. В обід зібрались і в 14.00 дома. Ось така рибалка.

post-6067-1287389232,69_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не секрет що за модель Дайви і скіко він обійшовся?

Спін брав в адреналіні в маг. Рибальська жилка вартість 265 грн. зі знижкою вийшло 238 грн.

Тест 1-9 гр. довжина 2.2м. модель не памятаю треба дивитись в гаражі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 8 місяців потому...

був з 13.07 по 17.07 був в грабівці біля зеленого приватного котеджу,народу як на світязі) на рибалку восновному їздив до берез (на моторці) перших три дні ПОВНИЙ НУЛЬ! Вода цвіте але це не мішало нам гарно проводити час в воді) потім як продуктів стало бракувати почав їздити на човні в боремель і там познайомимвся з двума місцевими аборегенами,так вони за бокальчик пива роскажуть все що захочеш,але один питає мовляв чого риба подохла два тижні назад,я кажу ЯК ПОДОХЛА,а отак дуже багато риби повспливало я вже подумав хтось електрикою грався,але другий його коріш каже шо кукурузнік літав і щось висипав на воду.ну там ще побалакали трошкі і розішлись.На другий день,він же і останній я з самого ранку в човен,ручку до упора і ходу з того місця,проїхавши звідти десь кілометра 2 я зупинився так як побачів свого сусіда в човні.Він приїхав ще з 3 друзями,Сусід вже мав 3 окуня з ладошку його троє друзів так само тільки добавили в свій запас ще по щуці від 1.4 кг до 2.3 це вже було пів восьмої ранку. другу зупинку я зробив на мілководді там вода була чистіша трошкі постояв поматюкався шо вже 4 дня тут і нічого крім маленького окуня не зловив поїхав обідати.після обіду зізвонився з сусідом в нього все як було так і осталось,а його хлопці ще трошкі добавили окунямми,але щуки брали з 5 до 6 ранку. Пообідавши лодок на воді стало дуже мало,майже не було.Я рванув під шибин до тих очеретів і за метрів 300 до очерету зупинився постоявши на цьому місці ще передвинувся на метрів 20 і дивлюсь виходи такі більш похожі на карпові тільки спина показується і це незрозуміло що навколо моєї лодки крутиться я в те міце воблерка запузирив)) і тут чудо ЗАЦЕП...матів було багато тільки я знявся з якоря зацеп почав рухатись)) еее думаю пора діяти я потехеньку підмотував але тормоз відмотувався назад через 10 хвилин здобич була в підсакові це був здоровенний окунь щастю не було меж) такіх окунів ще не ловив))) ще постоявши годни дві і безрезультатно,почав їхати на берег збиратись приїхавши на берег зважив окушка і ваги показали 1кг 470г.

:friday::friday::friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

приїхав в боремель а саме до Василя на тиху лагуну 04.08. в 20:00 на вечірній кльов вирішив вже не йти,прийшов з води коріш він приїхав ще зранку то за цілий день крім одного маленького окушка нічого не взяв...впринципі я і так не хтів на воду йти а ще як почув що риба ніфіга не хоче ловитись то бажання ще більше пропало йти на вечерній лов))) але склав спінінги приготовився на ранок.... хорошенько пивком шліфанувся..... прийшов з води ще подводний охотнік,з луцька...взяв штучок 5 щучок десь по пів кіло і ВСЬО...каже що бачив апарата десь на 7 кг но не вдалось взяти.....ну ще одна пляшка а за нею друга :friday: (пива)

ліг спати в пів першої ночі (вже такій як треба) будільнік завів на пів пятої,дівчата блін не давали виспатись цілу ніч пісні співали)))) :mdr: в пять раку вийшов на двір,красота,туман всі діла.....поки накачався поки туди сюди в 05:40 вийшов на воду пройшов метрів 400 кругом трава нма де кидати....рішив поїхати на мотор.І там трава,а ти йопт...і шо робить?)) їхати назад?? ну ше так покрутився-покрутився найшов більш менш місце..як туман впав стало вже більш видніше куди прямувати і де її шукати. до пів девятої катався тролінгував бо трава не всюди позволяла в проброс кидати ніц....і рівно в 09:00 метрів 250 від русла на глубині десь 3 метри взяла файна щучка спочатку навть подумав шо зацеп,бо там коряжнік але так потехеньку потехеньку і вивів....на березі зважив на 2.3 кг заважила пузата шо кудитам))) і потім ше до 12:00 кідав кідав і в одне місце і в друге і таку приманку і таку НІЦ... в 12:00 поїхав на обід до 13:20 пробув на березі і вирішив ще на годнку другу вийти покидати....і теж саме кидав кидав нічого лише біля самої бази побачив всплеск малька то туди воблера запустив і ше маленького окунька взяв і ше хвилин 15 простояв і на берег))))додому збиратись)) води в хрінниках багато трави також,трави стільки шо в деяких місцях якшо попера вдається провести то дуже дуже добре.....

f25ef35c7154.jpg

23fe454d9535.jpg

934703e79db5.jpg

7e72be11726e.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Були з кумом на водосховищі вчора 28.08.11. зі сторони с.Товпижин. Нам вдалося виловити одну щучку на 800гр. на кружок, і кум на спін зловив першу у житті такуж саму на силікон. Ще бачили як з сусідньої лодки хлопці сажали в підсак щуку кіль на 6 точно, зловилену на колебалку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітром не позносило? Я теж в той день був на вдсх. (нічого серйозного), в районі обіду до бази ледь догребли :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Були з Andrew_Best на рибалочці. Приїхали в 6.00 накачали човника і на воду. З пірса прийшлось зпригувати, вода впала десь на метр. Поставили в латаття кружки, і поплили в сторону русла кидати спін.

Після години полоскання перекусили, попили чайку і попливли перевіряти кругі.

Була покльовка, кинутий живець. І дальше пробували ловити на спін, шо тільки не пробували, результату ніякого, і не тільки у нас. У всіх хто поруч пропливав також нуль. причому повний.

В 11.00 вирішили збиратись, і того наш результат тільки на кругі. Було 8 клювань, 6 кинутих погризяних живців, одного живця зняла разом з двойніком, і одна до пів кілограма зловлена, ковтнула живця повністю, була сильно травмована, забрали в середині як чистив в желудку був ше окунець.

Ось так рибалили.

post-6067-0-07330700-1315900168_thumb.jp

post-6067-0-61604200-1315900173_thumb.jp

post-6067-0-68837700-1315900178_thumb.jp

post-6067-0-60230400-1315900183_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

На Хрінницькому водосховищі спіймали щуку-крокодила!

http://www.volynnews.com/messages/1570/

15701baga.jpg

15702b.jpg

15703b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Хрінницькому водосховищі спіймали щуку-крокодила!

нічого надзвичайного, там ловлять і більших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...