Перейти до змісту

Допоможіть


Grudik

Рекомендовані повідомлення

Можливо у когось є можливість допомогти дістати квитки на поїзд Луцьк-Сімферополь на 9 (або 10,11,12,13,14) серпня. А то наша *** укрзалізниця їх їсть чи ще щось...

Подяка гарантована.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в виде оффтопа можно прикинуть сколько ты готов потратить на Симферополь и жить непонятно где, и что за эту сумму смогут предложить наши "тур-операторы"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, також в якості оффтопу - 4к гривень я+жінка+доча (маленька)... так що турки точно здеруть як мінімум в 3-4 рази більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4к / 8 = 500 баксофф


все включено
3*= 386 $ за двох осіб

мелкий ребёнок там както "оптом" идёт, ставят в номер кроватку и всё

что то типа этого,

подождем что скажут "тур-операторы"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нажаль це акційні пропозиції. робота все ж таки. тут планувати потрібно ((

п.с. чекаю на пропозиції по укрзалізниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Grudik, в цьому топіку пропонується тур до Криму з доставкою туристів бусом. Якщо ж є закордонні паспорти - можна і в Туреччину. Спробуй завтра подзвонити на ту фірму - думаю, щось підберуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй через ковельську касу придбати. Був випадок коли в Луцьку сказали "нема", а позвонили до родичів в Ковель - там без проблем взяли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, у мене доча 1,5 роки. в автобусі вона просто не висидить стільки часу. а як кормити її там? а памперс?

nickel, я вже пробував через інет (бронювання, оплата). те ж саме каже на їхньому сайті. то хіба треба до них їхати... але щось мало віриться що і в касі, і на сайті нічого німа, а в Ковелі будуть... хоча варто спробувати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже была подобная тема. Там советовали мотнуть в Киверцы - многим помогло.

Если на Луцк выделяеться (условно говоря) 10 билетов, то на Киверцы - 50.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 числа мав бути в Севастополі по справах, плани змінились і потреба в відрядженні відпала, планував їхати через Київ і слідкував за наявними квитками через сайт укрзалізниці, по станції Київ пасажирський до 13.00 були купейні місця на 7 число. Спробуй через Київ, попроси знайомих придбати квитки, думаю все буде ОК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій особистий коментар, як директора туристичної фірми:

Самий головний аспект: це вірно поінформований клієнт – задоволений на 99% клієнт (1% - це форс-мажор)…10-и денна програма «завезли-привезли» - це, зазвичай, економний (дуже економний) тур, в якому про хороші умови проживання та харчування не вартує згадувати: головне – це море… і я з цим погоджуюсь, але…

Цінова політика закордонного відпочинку (Туреччина,Єгипет…) круто піднялася вгору: на липень-серпень (планована поїздка) орієнтовно вийде від 780$ на двох (на 7 ночей) - (готель середнього класу з компактною (тобто, без території) площею та міським пляжем (в кращому випадку – власним), харчування «Аll» буде більш ніж скромним та «розбавленим» (хоча напої і в «вищого класу» готелях розбавляють водою)…

Щоб запропонувати хорошу альтернативу своїм клієнтам на наш "рідний" Крим з розміщенням до 16 чоловік на одній базі з харчуванням (яка жінка не мріє також відпочити на морі,а не на морі і на кухні) – я підписала угоду з «Дрейфом»… мої вимогти – це хороші умови проживання та сервіс!!!

Це – аж ніяк не перша берегова лінія, але…на першій береговій лінії – 450 гр. без харчування коштує трьохмісний номер без зручностей, а 70 гр. – місце в кімнаті (говориться про ліжко )…: білети на Крим «взяти» проблематично, а на власному транспорті – один бензин чого вартує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

харчування «Аll» буде більш ніж скромним та «розбавленим» (хоча напої і в «вищого класу» готелях розбавляють водою)…

не надо ля-ля(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 тижні тому повернувся з Турції. Літали з дружиною удвох. Тур придбали в турфірмі горящих путівок що в центрі, на двох обійшлося в 470 дол + 60 дол на візи. Готель 4 зірки , все включено. В травні-квітні тури дешевші, так само як і восени ціна впаде. Виліт був з Києва, тому ще добирались туди маршруткою, по 80 грн з людини. За ці гроші ми отримали:

переліт туди і назад

трансфер з аеропорту до готелю і назад

море безкоштовних нопоїв ( фанта кола спрайт чай кава капучіно гарячі шоколад вино пиво горілка джин..)

стільки ж різних наїдків (салати супи каші солодке фрукти)

7 днів відпочинку (хочеш в готелі сидиш , хочеш в середземному морі плаваєш чи в басейні, хочеш гуляєш по набережній чи містом) можна взяти екскурсії ( від 10 до 40 дол з людини) ми брали екскурсію на яхті 14 дол з людини + брали велосипеди напрокат 10 дол в суткі за 1 вел - обіздили всю Аланію.

Я би порадив краще дійсно в Турцію

Вражень море, відпочили супер

post-5478-1278422038,76_thumb.jpg

post-5478-1278422136,58_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vicit, на Аланью схоже... Махмутлар?

Таки Аланья :) Прикольні бананові плантації - я свого часу взяв напрокат скутера, і поїхав в гори. Файно! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Махмутлар, він самий.

Ми трошки в місті покатались, а перед обідом поїхали в Аланію, і там до вечора.

І скутери також, були коштують 20 дол в суткі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І скутери також, були коштують 20 дол в суткі.

намальные цены...

в украине, за 160 грн., дадут разве что со скутером рядом постоять... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Билеты реально взять и не плохие можно даже в Луцке.

За два часа до отправки поезда есть отличные места.

Можно найти выход на работника кассы.

Как?

Есть обеденный перерыв у кассиров, в который можно встретиться и обсудить бронь билетов. :friday:

Да и если посчитать предлодженную сумму в долларах,то у меня получилось примерно 4 378гр.

За такие бабки можно и в Крыму за 7 дней получить массу удовольствий от отдыха.

Не надо только ехать в ДОРОГИЕ города,где много народа и (вода на пляже жёлтая от фекалий).

Впрочем,сколько людей столько и мнений.

Выбирать вам. ;)

Желаю приятного отдыха!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

харчування «Аll» буде більш ніж скромним та «розбавленим» (хоча напої і в «вищого класу» готелях розбавляють водою)…

не надо ля-ля(((

Тут:

В Баре наливают хорошо, правда некоторые официанты все-таки разбавляют напитки водой. Эта проблема так же элементарно решается с помощью чаевых.

Тут:

Спросите у любого бармена в Анталье, разбавляет ли он напитки и наливает ли клиентам контрабандный алкоголь - он ответит "да", - заявил Таминдже.

Тут:

Бар безбожно разбавляет напитки водой из под крана, в присутствии отдыхающих.

dizel365, ну і хто тут "ля-ля"? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, я был дважды в Турции,мой друг(большой любитель отдохнуть со стопкой в руках :rolleyes: ) уже не счесть сколько раз и нигде подобного НЕбыло.(я бы не стал 100% верить отзывам в интернете)

а с другой стороны:Вы едете водку жрать или отдыхать.

хотя спорить с Вами не стану все возможно,но вериться с трудом :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це все звичайно гаразд, але повернусь до теми топіку.

я звичайно люблю екстрим, але з дочою в 1,5 роки мені в турції робити нема чого. на велосипеді вона кататись не буде, на скутері також. їй шо в аланії, шо на гпз одинаково добре.

та й важко буде в турції з нею.. мені туди памперси тащити чи як? чи там купувати?

все ж таки на даний рік крим - це точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо у когось є можливість допомогти дістати квитки на поїзд Луцьк-Сімферополь на 9 (або 10,11,12,13,14) серпня. А то наша *** укрзалізниця їх їсть чи ще щось...

Подяка гарантована.

Можу допомогти з квитками, але лише для тих, хто відпочиває по моїх програмах у Криму( ціни невисокі, не вищі, ніж на Світязі!). Тел.096-4532141

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...