Перейти до змісту

Як ви розмовляєте з російськомовною людиною.


yvazhaemuy

Перехід на російську мову  

138 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Та ні, вони казкарі.)
я ж кажу що вже переріс цей культурний пласт.

Ну да. А до нового пласта культурного?...

Ще рости і рости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, вони знайомі зі своїм фольклором набагато краще, ніж ви зі своїм.) А ще, схоже, непогано знайомі з історією України. А оце уже тривожний дзвоник для такого патріота. Чи йому все рівно знайдеться, що сказати, коли москаль розказуватиме йому історію України з його ж точки зору?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже давно звик до такого явища, як

москаль розказуватиме йому історію України з його ж точки зору
Але на те я і українець, щоб мати свою точку зору.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття, яка має відношення до даної теми - Русскоговорящие украинские националисты...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Якщо мій співрозмовник розуміє українську, то спілкуюсь з ним тільки на укр і згадую такі давні укр слова, що мій дід таких не знав;

2) Якщо він не розуміє по українську і по ньому видно, що йому не сподобалось звернення на укр., тоді я нізащо не перейду на рус;

3) Якщо він не розуміє по українську, але видно, що людина байдужо відноситься до мовного питання, то я перейду на рус;

4) Якщо ж я помилився з людиною у 3) знов перейду на укр, або ж зовсім не буду розмовляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

C русскоговорящими я розмовляю на мові,з укроїномовними - по русски, с немцами по английски, с англичанами по немецки.

одного не понимаю, почему все они, не сговариваясь, называют меня долбо_бом...

Я ж полиглот...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

C русскоговорящими я розмовляю на мові,з укроїномовними - по русски, с немцами по английски, с англичанами по немецки.

одного не понимаю, почему все они, не сговариваясь, называют меня долбо_бом...

Я ж полиглот...

Я дав змістовну відповідь, а так я ненавиджу російськомовних громадян

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дав змістовну відповідь, а так я ненавиджу російськомовних громадян

оптом чи когось особисто?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дав змістовну відповідь, а так я ненавиджу російськомовних громадян

теперь есть способ тебе выделится:

На трибуну піднімається Провідник – молодий дужий хлоп з пикою істинного арійця, якого щойно відірвали від плуга. Делегат у першому ряду шепоче сусіду на вухо:

– Ти читав у Інтернеті, що бабуся нашого Провідника того?

– Якого?

– Ну, того... не зовсім була українкою.

– А ким же вона була?

– Пишуть, жидівкою.

– Аби не москалькою!

продолжение инструкции тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дав змістовну відповідь, а так я ненавиджу російськомовних громадян

можно я отвечу своим стандартным, да? спасибо.

Drlion, ты - идиот!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можно я отвечу своим стандартным, да? спасибо.

Drlion, ты - идиот!

бугага...:g05: ..ше ніразу я після цієї фрази не сміявся так як зараз.

з!їхав під стіл..:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу, що помаленьку назріває, Український Джихад проти кацапсько-гомосексуалістичної ідеології. Все більше і більше українців починають розуміти хто вони, що їхня мова, культура, традиції - це і є справжні цінності життя, не тліне золото, яке потрібно берегти.

speaker, Drlion, Smith, romaxa11 І ІНШІ, молодці хлопці :ok2: слава Богу що є такі люди, і значить, що, ще не все втрачено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

speaker, Drlion, Smith, romaxa11 І ІНШІ, молодці хлопці слава Богу що є такі люди, і значить, що, ще не все втрачено.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки людей більше всього паритимуть такі речі, не буде злагоди і достатку у нашій державі.

Крім того, найбільше засмічує українську зовсім не російська мова. І зовсім їй не близька.

Так що не меліть дурниць... Зніміть окуляри (рожеві). Вийдіть із Матриці. Припиніть шукати винуватих. Вони щось роблять. А ви (більшість учасників теми) — лише тріпаєтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу, що помаленьку назріває , Український Джихад проти кацапсько-гомосексуалістичної ідеології. Все більше і більше українців починають розуміти хто вони, що їхня мова, культура, традиції - це і є справжні цінності життя, нетліне золото, яке потрібно берегти.

speaker, Drlion, Smith, romaxa11 І ІНШІ, молодці хлопці :ok2: слава Богу, що є такі люди, і значить, що, ще не все втрачено.

http://board.lutsk.ua/index.php/topic/61993/

от як би так це нетлінне золото берегти, але при цьому використовувати його з помилками і ще й ображатись, коли тобі на це вказують:) бо ж насправді не це головне:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В жизни все чаще говорю на укр. языке. Раньше всегда говорил по русски, теперь это в меньшинстве. Как-то само-собой получилось. А вот на форумах ну никак )))) И мне безразлично на каком языке говорит человек, главное чтобы мы понимали друг-друга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це не моя позиція. я там дав посилання на тему

Ти дуже талановити відійшов від запитання, просто - філіграмно!

На мої слова:

мова, культура, традиції - це і є справжні цінності життя

твої слова:

бо ж насправді не це головне

Тоді що головне(тобто які цінності), хоча б як для тебе персонально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

філіграмно!

Блєстясчє! Какоє прєлєстноє сокращеніє для "фількіна грамота"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спокойно общаюсь и на украинском, и на русском. Как-то на одном языке проще..... У нас в стране всегда люди будут говорить на двух языках, так уж сложилось..... Ничего в этом плохого не вижу. И патриотизм надо проявлять в других вещах. Многие и школьной программы по Укр. литературе не знают, позор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

філіграмно!

Блєстясчє! Какоє прєлєстноє сокращеніє для "фількіна грамота"!

Почитай, звідки походить це слово.

Чи ти читаєш тільки Оскара Уальда?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розмовляю українською мовою з російськомовними особами. Якщо людина не громадянин України, то переходжу на російську, якщо ця мова для неї є зрозумілою. Для прикладу: в мене є знайомий словак - він пожив тут пару місяців і почав нормально розуміти українську мову, тільки деякі слова перепитував. Головне - бажання. А то дійсно - людина все життя живе на Україні, і не може нормально спілкуватись українською мовою та розуміти її.

Приклад з Криму: в Алушті запитав у продавщиці про вартість її товару, у відповідь почув: Не разговаривайте со мной на этом ужасном языке!

Скажіть будь ласка, і як в даному випадку реагувати на таки відповіді? Дружина мене ледь звідти відтягнула - бо я готовий був сказати їй все, що я про неї думаю.

Кримські татари в розмові зі мною переходили на українську мову, правда, говорили як могли, але ліпше ніж Азаров.

Пару років тому я досить часто по робочих питаннях спілкувався з одеситами. Спілкувався з ними виключно українською мовою. Спочатку вони мене перепитували, а потім взагалі при розмові зі мною переходили на українську мову. Головне - це бажання. І у відповідь (особливо, при перших розмовах) слова "бандерівець" я не чув. Хоча, коли був в Одесі та їхав в маршрутці, при цьому розмовляючи українською зі своїм сином, то люди увагу звертали.

Вибачте, але я ніколи не зрозумію людину, яка все життя мешкає на території України і не вивчила української мови, хоча б на рівні розуміння мови. Про вживання української мови російськомовною людиною - це питання інше, для мене це не принципово, аби людина була хороша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

філіграмно!

Блєстясчє! Какоє прєлєстноє сокращеніє для "фількіна грамота"!

Почитай, звідки походить це слово.

Чи ти читаєш тільки Оскара Уальда?:)

від слова філігрань походить слово філіграННо

ти не читаєш навіть того, на що посилаєшся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...