Перейти до змісту

Озеряни (Пересіка) (2-4 липня)


Atarax

Рекомендовані повідомлення

Пропозиція провести вихідні, а точніше пятницю-суботу-неділю біля озера за прибл. 80 км від Луцька, поблизу села Пересіка (Турійський район, Волинської обл.)

Озеро знаходиться посеред соснового лісу. Чиста вода, пісочок, лілії, пляжик, пірси. Не дике, є тур. бази, неподалік село. Відпочиваючих не надто багато та й в основному сім"ї з дітьми (такого дур. дому як на Світязі немає). В лісі можна знайти чорниці, суниці, гриби, комарів. В озері водиться купа риби, можна половити. Коротше кажучи - ляяпоооотааааааа :0003:

Де жити? Ясне діло, що в палатках. Біля однієї з баз (колишня база Автозаводу) можна без проблем ставити палатки. Там хороше місце, 150 метрів від пляжу, 10 метрів від футбольного поля з пісочком (доречі, якщо є любителі, можна побігати в футболю). На базу можна ходити по воду, хавку (якщо магазин вже буде працювати), на пляж, пірс енд соу он.

Їхати туди велосипедами. 80% дороги - другорядна траса (на Турійськ), 20% траси - грунтовка, щебінь, крупний щебінь :) , ліс, пісок. Єдиний навантажений транспортом участок - ковельська траса, по якій треба їхати до повороту на Турійськ в Кременці. Дорогу я знаю, але до самого озера від Пересіки будемо доїжати по приборах так би мовити :P Якщо мені не зраджує пам"ять, дорога туди в основному рівнинна, немає гір, ригалова. Тому їхати думаю буде не надто важко.

Виїзд. В п"ятницю 2-го липня скажімо о 14:00. Приблизно за 4 години повинні бути на місці. Встигаємо поставити палатки, назбирати дров, скупнутись і комфортно розвалитись біля багаття. Субота - робимо що хочемо. Хоч спи, хоч їж, хоч плавай, хоч ганяй на ровері по чистому лісі дихаючи дуууже приємним повітрям...карочє ви поняли.

Повернення: В неділю, скажімо о 15:00 - 16:00 виїжаємо...і коли доїдемо тоді доїдемо. :D

Що з собою мати:Все що треба для проживання дикарем у лісі (з врахуванням того, що до села недалеко). Ну і хороший настрій.

Хто має бажання здійснити таку поїздочку, продовжуємо список своїм іменем:

UB5PG

...

п.с.: хавка, мєню/тєбю і так далі будемо утрясати коли буде відомо список бажаючих.

п.п.с.: все таки вирішив на перші вихідні липня, так як 3-го липня починається La Tour de France. 2 перших етапи не гріх пропустити)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 79
  • Створено
  • Остання відповідь

Гарні озера, не був там вже дуже багато років, хоча кожне літо свідомого дитинства декілька днів проводив там (бабуся жила недалеко). На рахунок дороги: "ригалова" там ніде нема, самий "великий" підйом - Зміїнець-Маяки :). Ну і пару кілометрів лісового пісочку після Пересіки.

П.С. Оскільки тема моєї дисертації це і є по суті озера Волині і доводилось спілкуватись з відомими лімнологами їх думка на рахунок Турійсько-Озерянської групи озер досить категорична - вода дуже високої якості, чиста акваторія і територію басейну, не перевантажені людьми і інфраструтурою - вопшем рай для "дікарів" і просто любителів чистого і безпосереднього спілкування із природою:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Оскільки тема моєї дисертації це і є по суті озера Волині і доводилось спілкуватись з відомими лімнологами їх думка на рахунок Турійсько-Озерянської групи озер досить категорична - вода дуже високої якості, чиста акваторія і територію басейну, не перевантажені людьми і інфраструтурою - вопшем рай для "дікарів" і просто любителів чистого і безпосереднього спілкування із природою:)

какбе вот :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже гарна місцевість!!!

Кожного літа з друзями їздимо на декілька днів туди відпочити від міської загазованості :):ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б з'їздив) Якщо абзавєдусь палаткою і не з'явиться щось важливе може поїду)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже класне озеро! Років 8 назад практично 4 роки підряд я бував там. Палац учнівської молоді проводив літній туристичний табірний збір і відпочинок на цьому озері (проводить ще й досі). і я тоді як починав туристичну діяльність відпочивав там.

Буде можливість обовязково приєднаюсь! Якщо візьмите до себе в компанію! Я не поганий, і чуть сожу трохи допомогти із туристичним спорядженням (палатки, рюкзаки, коврики, спальники)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

UB5PG, к предложению imp13 это имеет отношение? если да, то я с вами :ok2:

Предложение Імпа це відповідь на мою пропозицію

Дуже класне озеро! Років 8 назад практично 4 роки підряд я бував там. Палац учнівської молоді проводив літній туристичний табірний збір і відпочинок на цьому озері (проводить ще й досі). і я тоді як починав туристичну діяльність відпочивав там.

Буде можливість обовязково приєднаюсь! Якщо візьмите до себе в компанію! Я не поганий, і чуть сожу трохи допомогти із туристичним спорядженням (палатки, рюкзаки, коврики, спальники)

Я там в дитинстві майже щоліта 10 днів відпочивав, і 3 роки тому їздив на вихідні. Різниця яку помітив - тільки позитивна. База змінилась в кращу сторону, поремонтували пірси, поставили класну бесідку над водою :g15:

Чому ж не візьмемо? Візьмемо. Всі бажаючі можуть приєднатись.

Доречі допомога зі спорядженням не буде зайвою, принаймні мені. Треба рюкзак великий і палатку, бо байк мій без багажника та й везти на спині свою бризентову палатку не дуже хочеться.

Група:

UB5PG

Shkoder

imp33

kmd

ORV

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Бачу поїздки не буде :)

Організації 0

Хто бере палатки. Хто бере казанок, хто бере сокиру.

Карімати, спальники. Ночером холодно :)

Ложки вилки, кружки

Шомпура.

Жрать захочеться, я вам гарантую :)

Хавчик ясно, в селі можна купити все що треба. Окрім мабуть маняска гарного.

В 14:00 виїхати тупо не реально. Робота с звиняйте. :(

В 16:00 реальніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо приїду до вас із дружиною і сином в суботу. Доїдемо до Голоб дизелем і звідти уже 15 чи 20 км докрутимо до вас. Назад таким же способом в неділю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, всегда выезжали с бардаком - и в этот раз прокатит. imho, намного лучше, чем кропотливая подготовка - не на войну ж идем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу поїздки не буде :)

Організації 0

Хто бере палатки. Хто бере казанок, хто бере сокиру.

Карімати, спальники. Ночером холодно :)

Ложки вилки, кружки

Шомпура.

Жрать захочеться, я вам гарантую :)

Хавчик ясно, в селі можна купити все що треба. Окрім мабуть маняска гарного.

В 14:00 виїхати тупо не реально. Робота с звиняйте. :(

В 16:00 реальніше.

спакуха, командор. Темі всього пару днів. Поїздка ж не завтра!!!

Бардаком не поїдемо, я і*ав.

Якщо бажаючих більше нема, тоді пропоную зібратись тим хто їде і обговорити, що нам потрібно, хто що візьме. Наприклад завтра, 19:00 біля Фуршета. Звідти можна катнути в ПЛ посидіти біля багаття, відмітити п"ятницю і т.д.

На рахунок виїзду:

А нереально відпроситись на пів дня заради такої поїздки? Хочеться приїхати раніше, щоб нормально розміститись засвітла. Не факт, що ми впишемось в 4 години їзди, можливо не всі потягнуть 20км/год середню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Shkoder: так це про те говорив )

палатка 2-місна є. багажник на вел сьогодні прийшов. сумки немає. як і грошей ( але не страшно.

шомпура і мангал можу взяти

Група:

UB5PG

Shkoder

imp33

kmd

ORV

namor

imp13

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть двухместная небольшая палатка. если нужно, раздобуду четырехместную, но она, цуко, тяжелая.. багажник и рюкзак есть. есть каремат

если будет "машина поддержки", то можно закинуть лодку. на байке ее везти ну нах - 18 кг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если будет "машина поддержки", то можно закинуть лодку. на байке ее везти ну нах - 18 кг

ааааааааааа, я повезу, я повезу, я повезу. Бери. Буду тягнути на горбі!!!

хааатя...18 кг...блін...а якщо розділити на два байка? Хтось ще хоче лодку везти, щоб потім на ній поплавать? :) Є ще такий ідіот як я? :lol:

Спінінг кажеш...я вудочку думав брати. Тепер візьму точно. Там доречі щука є :rolleyes:

Імп, сорі, неправильно написав твій нік))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б склав компанію. Но нема велосипеда :(

Зато є палатка трьохмісна і сокира :0002:

Мо в кого є лишній велік? (зайчіки, арльонкі, україни не прєдлагать)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если будет "машина поддержки", то можно закинуть лодку. на байке ее везти ну нах - 18 кг

ааааааааааа, я повезу, я повезу, я повезу. Бери. Буду тягнути на горбі!!!

хааатя...18 кг...блін...а якщо розділити на два байка? Хтось ще хоче лодку везти, щоб потім на ній поплавать? :) Є ще такий ідіот як я? :lol:

разделить ее можно только на собсно лодку (9/10 веса), весла (хватит и одного, пластикового) и сиденья (надувные, легкие)

разве что надуть ее гелием и волочить за собой по воздуху :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лишній є. десь 21-22 ростовка (ріст людини від 180см). тре тіко техстан провірити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...