Перейти до змісту

Озеряни (Пересіка) (2-4 липня)


Atarax

Рекомендовані повідомлення

От вам як сільський жидюра кінця 19 - початку 20 століття скажу... :0011:

І нашо ото вам сунути таку вагу з собою на спині? І вам спини своєї не жалко? :0003: То ж цілих 70 кілометрів тягти? У вас спина казенна? :jeer: І ото заради сховатись від дощу і поспати вночі? Та ви себе не любите! Ні жінки, ні дітей, зовсім... ^_^ Нє шоб ото взяти в мене дві путівки в "Затишок" на тому озері і вчотирьох зайняти весь будиночок. Не цікаво? Та з вас прямо в збиток собі :D 500 гривень. Та ладно, як для вас то всього за 350 гривень. І ото треба ще дрова збирати, шашлик валяти. Та ото для вас кухня вся із посудою в розпорядженні. Або мангали. А на мацу поставите, то й готові сухі дрова піджену. Хочете комарів годувати? Та в будиночку і "лєпстрика" є. Возьмете із собою фумігатора, і "нєт комар, нєт проблема". :P А, вам водочки би.. Нічо', візьмете з собою або в селі в магазині, а жінку за ягодами із комендантшею відправите. А, дєті, дєті.. Та без праблем, берете спінінг/вудочки, і вони рибу ловлять. СцЩука зветься... Або плотва, на що вже там навчите. :ok2: Навіть газєта раз фото дуркувала, як шльоц-власник на тій базі кідькакілограмову щуку зацапав. :0123: А, самі захочете? То беріть конину і самі з власником познайомитесь, заразом і човна в нього попросите, а то я якось не при дєлах.. А жаль, бо стоїть човен збоку, і ніхто мені клюцика не дає.. Бізнес стоїть.. :blush:

А якщо серйозно, то озеро файне (був позаминулого тижня, на минулому знайомі із дітьми відпочивали, ягід і риби роздобули), туди доїзд непоганий, є лиш шмат дороги із сильнючою піщугою, аналогічна яка свого часу для мене на "ММВЗ" була досить важкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 79
  • Створено
  • Остання відповідь

Scabiosa, как потомственный кот, спрошу - насчет 10 человек в одном домике, поместимся? часть будет спать на улице в палатках :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я коли відпочивав на базі, то спав в машині. Ну його той домік. Це при тому, що я був малий. А зараз старше і всерівно до доміка якось пасивно ставлюсь <_< Палатка рулить однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

разделить ее можно только на собсно лодку (9/10 веса), весла (хватит и одного, пластикового) и сиденья (надувные, легкие)

разве что надуть ее гелием и волочить за собой по воздуху :smile3:

ясно, що діло темне. Але човен хотілось би.

То що, сьогодні збираємось для обговорення поїздки наживо? 19:00 біля Фуршета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене сьогодні на 19 00 не вийде, Диплом получив, а човен, на горбу нє, а комусь пустому на багажнік можна було б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не буду - загруз в работе.. вот завтра да, в любое время. например на бордовке :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scabiosa, как потомственный кот, спрошу - насчет 10 человек в одном домике, поместимся? часть будет спать на улице в палатках :smile3:

Якщо парами, то вісім поміститься в будиночку легко :smile3: , решта двоє на підлозі :rolleyes: . Будиночки чотиримісні. Постеля видається. (В барахолці є моя тема про квиточки на ту базу, і опис.) Не знаю, які будиночки на Світязі, там не був, але ті, що в "Затишку", не гірші за найгірші тимчасівки "на морях", притому вони в тіньочку високих сосен і не течуть в дощ (принаймні в тих, де я був у дощ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scabiosa, так может вы и с транспортом выручите? на самом деле, чего с собой тарабанить over 9000 всякого барахла и еды? дадим денег, его привезут, а потом все что не съедим/про$%ем, то увезем обратно байками :smile3: зато к месту назначения доберемся налегке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, я не є посадова особа ні бази, ні власника бази. І фінансово від того ніяк не виграю і не програю. Просто рекламую саму базу, оскільки зацікавлений допомогти реалізувати квитки друзям. І сам там бував, тому знаю, про що говорю, коли описую побут тощо. Про транспорт. Не обіцяю, але завтра (тобто вже сьогодні) до вечора спитати спитаю тих людей про доставку речей (при умові купівлі кількох путівок, моя тема тут). Простіше звісно якщо ті речі в багажник помістяться, то щось придумати можна було б ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, наскільки габаритний човен? Влізе він в рюкзак великий? Якщо все таки вирішу тягнути на собі човен, чи візьме хтось собі на плечі чи багажник мої речі? Багато місця і ваги вони не займуть, мені для щастя мало треба.

Човен хочу таки тягнути, бо люблю поплавати, + з нього можна порибалити, + там багато лілій...красотаааа.

А бігати по базі в пошуках вахтера, забивати місцевий металевий човен, черпати з нього воду в процесі плавання і платити за це все гроші погодинно... якось не того, не охота.

Прохання до всіх учасників відписатись про наявне спорядження (палатки, рюкзаки, спальники, каремати, казанки, шомпури, сокири). Хто що може взяти?

З спорядження маю лише каремат хороший. Спальник не встиг купити. Палатка є, але брезентяка, її не потягну.

Ітого, мені потрібно:

спальник

місце в палатці

рюкзак великий, для човна

Багажник на мій байк не стає, хіба що такий, що кріпиться на глагол. Тому рюкзак дуже необхідний. Поверну в такому стані як взяв. Аналогічно зі спальником.

Виїзд - не проблема перенести на пізніше. Напишіть хто о котрій найраніше може виїжати і виберемо найкращий варіант.

В цю неділю проведу розвідку боєм, катну туди в якості недільного тренувального марафончику, розвідаю обстановку.

Прохання відписуватись по темі тих, хто 100% їде. Щоб можна було розподілити нормально спорядження. Хто не впевнений - відписується коли буде впевнений на 100%.

Їжа: З Луцьку сунути їжу нема сенсу. Кашу, макарони, картоплю, майонез/кетчуп, консерви і т.д. можна купити в селі, там не далеко. Те саме з водою. З Луцька треба взяти м"ясо, попередньо замаранувавши його. Або вже на місці маринувати. Спеції теж можна брати одразу, вони не важкі. Тарілка, ложка/вилка, кружка, ніж - кожен бере індивідуально.

Було б добре взяти ще якесь покривало, щоб не тулити до купи масу карематів а розмістити поляну на ньому. Сірники/запальничка по умолчанию.

Аптечка - по умолчанию. Можливо в когось є вже зібрана? Як ні, то треба зібрати хоча б найнеобхідніше(бинт, бетадин, пластир, перекис водню, нашатир, вата...*потрібне дописати). Якщо ні в кого нема зібраної - зберу сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ragh9.jpg

А ось і саме озеро. Два пірси, на дальньому видніється моя улюблена бесідка над водою. Купатись краще біля дальнього, там пляж. На ближньому радять не купатись, там через метрів 5 від пірса подекуди попадається трава, небезпечно.

Як глянув фотку, аж ностальжи нахлинуло :rolleyes: , коли вже та неділя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

UB5PG, давай ты просто завтра после бордовки заглянешь ко мне - сразу и увидишь габариты лодки :smile3: рассказать словами это сложно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

UB5PG, давай ты просто завтра после бордовки заглянешь ко мне - сразу и увидишь габариты лодки :smile3: рассказать словами это сложно

я на бордовці не буду. якщо завтра буде нормальна погода і я зкручу свою грьобану втулку, то в Луцьк повернусь після 9-тої вечора. Тому краще думаю десь з понеділка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив. Якщо там відпочивати на базі, то є можливість підвезти машиною речі (якщо просити гарно і не в четвер, звісно). Єдине, ті машини, що туди їздять раз на тиждень, то Таврії і ТАЗ 2103.

Хтось там про бесідку на другому пірсі говорив? Вона (як і пірс) намертво закрита на замки із текстом "приватна власність" (відкриваються мабуть замки при виді купюр деякого номіналу).

Р.S. Використано фото мого виробництва. :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось там про бесідку на другому пірсі говорив? Вона (як і пірс) намертво закрита на замки із текстом "приватна власність" (відкриваються мабуть замки при виді купюр деякого номіналу).

Р.S. Використано фото мого виробництва. :sq_ye:

О_оооооо, а на пляж то хоть пускають???

Так, чесно стирив з твоєї теми ;)

п.с.: завтра там буду, гляну що за "приватна власність" :mdr: :mdr: :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та фото на здоровя. :rolleyes: Про озеро. На той пляжик (пляжем назвати язик не повертається) ніби заборона не поширюється, а от на той пірс із бесідкою... Надалі мовчу, збирайте собі команду, не заважатиму. Файного відпочинку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То шо, їдете чі ні?

Теж хотів би кудись вирватись на вихідні з дєвушкой (сьогодні або завтра, без різниці), тільки, не вєліком а машиною... В общім, якшо весела компанія з радістю вгостить нас шашличком, то можем і підвести це все ваше знаряддя... :-)

Жалко, пізно тему побачів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема актуальна, побачив не пізно.

Власне, як і планувалось, в неділю з"їздили на це озеро. Дещо змінилось там, відколи я там був востаннє, проте відпочинку не завадить. Пірс з бесідкою закритий, і похилений набік. Просів за стільки років. Біс з ним. Купатись всерівно є де. На другому пірсі було четверо рибаків які успішно ловили рибку, так що вудочка і спінінг будуть доречні. Дивись і на уху наловимо :rolleyes: . Є чудове місце під палатки, чиста та рівна галявина, метрів 100 від бази. Там нам ніхто не буде заважати. В лісі просто навалом чорниць. Ходи збирай. Але й комарів теж навалом, тому не забудьте про захисні засоби. Водичка була прохолодна, як для мене (я люблю теплу), але думаю за цей тиждень повинна прогрітись.

Їхати туди гружоні ми будемо не менше 5 годин це факт. Ми з Dgura"ою туди під дощем і зустрічним вітром заїхали за 4 години, з зупинкою в Купичиві на закупку. З групою це затягнеться на 5 год. точно. Рельєфу від Кременця нема (2 чи 3 невеличкі гірки). Грунтовки там на 1-1.5 год. Вода на базі є. Трошки з запахом, але пити можна. Я пив по дорозі і нічьо, живий :D

Учасники, відписуємось про наявне спорядження, бо не у всіх воно є.

п.с.: човна везти не буду, ну нах :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

группе разведчиков выражается искренняя благодарность :smile3:

случайно не спрашивали, напрокат можно лодку взять? спиннинг и удочку я возьму точно

надо еще подумать, что нам надо из посуды? ну там котелок, чайник, кастрюля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

группе разведчиков выражается искренняя благодарность :smile3:

случайно не спрашивали, напрокат можно лодку взять? спиннинг и удочку я возьму точно

надо еще подумать, что нам надо из посуды? ну там котелок, чайник, кастрюля

Случайно не питали. Я помітив човен біля Рятувального Посту (який нещодавно там з"явився). Можливо там можна буде взяти. І ще один човен бачив, але він не від цієї бази. Там успішно можна ловити з пірса.

З посуду думаю вистачить котелка або кастрюлі з головою. Чайник ваще безкорисна річ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть:

1. Палатка 2-3х местная;

2. Каримат 2 шт.;

3. Спальник 1 шт.;

4. Котелок.

Очень хочу поехать! Просто постоянно размышляю об этом :rolleyes:, но не совсем уверен, что под силу доехать :blush: . А то буду балластом...Хотя...Что скажите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть:

1. Палатка 2-3х местная;

2. Каримат 2 шт.;

3. Спальник 1 шт.;

4. Котелок.

Очень хочу поехать! Просто постоянно размышляю об этом :rolleyes:, но не совсем уверен, что под силу доехать :blush: . А то буду балластом...Хотя...Что скажите?

Там рельєфу нема. Їхати будемо групою. Аби ти міг тримати 20 км середню.

УВАГА ВСІМ УЧАСНИКАМ ПОЇЗДКИ

Завтра середа. Виїзд в п"ятницю. Отже:

Завтра, 30 липня,

на 19:00

загальний збір в центрі біля Лесі

БУТИ ВСІМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...