Перейти до змісту

Книгарні


talja

Рекомендовані повідомлення

Давайте тут ділитися, де є гарний вибір книжок за помірними цінами.

Щодо книгарень, то я в цьому плані люблю Львів :) Подобається і "Літера" і "Є". В "Є" була на днях - тихо, спокійно, кімната з кондиціонером і столиками, щоб сісти і почитати, wi-fi :)

Хотілось би, щоб в Луцьку зробили щось подібне)

Книги купую найчастіше в "Домі книги"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь вже була така тема.

Я книги купую в Фуршеті на другому поверсі зазвичай. Це коли немає що робити, заїхав і купив. Якщо можу почекати то через інтернет. Магазинів купа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, дякую зі інформацію. В мене стаж уже більше 10 років. Треба буде навідатись з карткою, хоч якийсь толк від неї буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

у мене велика бібліотека вдома (дякую батькам), нове купую у "Книжковому клубі" , або тягну з інета. Найкраща книгарня, яку я бачила-у Пітері "Дім книги" біля Ісакіївського собору, вибір величезний, ціни демократичні, але в Пітер багато не покатаєшся..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене велика бібліотека вдома (дякую батькам), нове купую у "Книжковому клубі" , або тягну з інета. Найкраща книгарня, яку я бачила-у Пітері "Дім книги" біля Ісакіївського собору, вибір величезний, ціни демократичні, але в Пітер багато не покатаєшся..

З тої самої опери - Моска, Новий арбат, "Дом Книги"

Вибір шалений - два величзні поверхи, як заходжу - пропадаю на цілий день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Позавчора у Львові в книгарні "Фоліо", що навпроти Нацбанку, купила 11 книжок і заплатила за все це 50 грн. :rolleyes:. Був в них якийсь розпродаж - по 1, 2, 5, 10 грн. за книжку. Половина книжок в твердій палітурці, на перший погляд книги цікаві, відомих авторів і у гарному вигляді. Враженнями буду ділитися по мірі прочитання.

"Мати все" Люко Дашвар купила у "Є", порівняла ціни з "Літерою". Порівняння була на користь "Є" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я знову почала замовляти книги в інтернеті. Для прикладу: пішла купувати "Музей..." Забужко - в Гостинці чомусь ціна 130 грн. :blink: А в тирнеті (на buga.com.ua) 74,10+Укрпошта і того вона мені встала 95грн. Звичайно можна було б і побродити по крамничках наших міських, але я після роботи не особо маю на це час наприклад.

Дашвар відрила на сайті Книжкового клубу членом якого колись була, картка клубна як оказалося моя ше дійсна. І як тільки на сайті з"явилася книга я її замовила. Йшла вона до мене 10 днів.

Ціна на сайті 24,90грн.+ Укрпошта і того 39,40. Наступного разу мабуть як в них насайті щось вподобаю, то спочатку не полінуюся і завітаю в магазин їхній на Рівненській.

Також ше замовляла минулого тижня собі на knigograd.com.ua- забирала з відділення Нової пошти. Доставка вийшла близько 11 грн. Замовлення на 520. В ночі в понеділок замовила, зранку в 9 зробира переказ і на наступний день в 12 поїхала забрала. Єдине що їхати туди далеко, це за Кромберг і Шуберт...

Про ціни у Львові отримала шок! Чому я ТУТ живу а не ТАМ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я знову почала замовляти книги в інтернеті. Для прикладу: пішла купувати "Музей..." Забужко - в Гостинці чомусь ціна 130 грн. :blink: А в тирнеті (на buga.com.ua) 74,10+Укрпошта і того вона мені встала 95грн. Звичайно можна було б і побродити по крамничках наших міських, але я після роботи не особо маю на це час наприклад.

Ціна на сайті 24,90грн.+ Укрпошта і того 39,40. Наступного разу мабуть як в них насайті щось вподобаю, то спочатку не полінуюся і завітаю в магазин їхній на Рівненській.

"Музей..." в "Літері" теж близько 130 грн., а от в "Є" - 80 з копійками. "Мати все" Дашвар я купила в "Є" за 27,71 грн.

iriuss, зайди в Дім книги, що біля автостанції, - ціни там теж невисокі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь-ласка. Мисливці то точно :) В мене позавчора було вдале полювання - стоїть пів полички книжок і не знаю з чого почати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто був в книгарні на пр.Волі через дорогу від медколеджу? Років зо два назад цей магазин називався "Книги Фоліо". Потім його закрили. А оце кілька днів тому з вікна маршрутки побачила, що знову працює. Тільки от назви не запам'ятала. Цікаво, який там асортимент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Останнім часом купую книжки тільки в Клубі сімейного дозвілля, там дуже широкий асортимент.На кожного вибагливого читача знайдеться "своя" книга. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто був в книгарні на пр.Волі через дорогу від медколеджу? Років зо два назад цей магазин називався "Книги Фоліо". Потім його закрили. А оце кілька днів тому з вікна маршрутки побачила, що знову працює. Тільки от назви не запам'ятала. Цікаво, який там асортимент.

можливо навпроти педколеджу? якщо по пр.Волі...

ууу,вже написали )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я сьогодні чуть не плакала... Замовила в книжковому інтернет-магазині декілька книг: вірші Омара Хайяма - 3 книги (три, тому що в різних перекладах), і його біографію (Гарольд Лемб) - всього чотири книги... Замовляла тут <http://www.bookshop.ua/>

Да, ціни набагато дешевші, ніж у звичайному магазині, да, оперативна доставка, гарні обкладинки, але на якому папері надруковані три з цих книг: на дешевому, жовтому, жорсткому папері, який до і до рук брати неприємно, не те, щоб насолоджуватись поезією Сходу...

Звичайно,інтернет-ресурс, на якому я замовляла ці книги, не відповідає за їхню якість, але я їх так чекала, що розстроїлась до сліз, коли відкрила посилку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...