Перейти до змісту

Сессия


Гість Andrey_

Рекомендовані повідомлення

Він викладає предмети пов'язані з міжнародною економікою, теорією грошей. Може в тебе Коваль Г.І. була чи Корчун В.С. чи може Коцан Н.Н. і т.д вони всі з Міжнародних відносин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Cищук викладав в ВІЕМ, коли той знаходився на завокзальному районі. Інші викладачі там здається не світились.

Snight, я теж вчився на міжнародних відносинах. Закінчив в 1998 р. Ти на якому курсі? З того часу програма сильно помінялась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О да в мене викладає Міжнародні економічні відносини. Профілюючий предмет. Вже буду на цій сесії 3тій раз в нього екзамен здавати.

Який курс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 курс, я не знаю яка у вас програма була, але кажуть шо трохи змынилася, і з 5 курсу вже буде йти по болонському процесу, а тих кого вже нових з цього року набирали то вони вроді вже йдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які ваші думки на рахунок приватних і державних закладів освіти? Чи сильно це впливає на подальше працевлаштуваня?

Если ты толковый чувак, хорошо разбираешься в своей специальности, можно сказать профессионал, то на образование даже не смотрят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я так кажу, повністю з тобою згідний. Але що робити іншим...

Вчитися в ПТУ і працювати ручками, тобто столяром, слюсаром і т.д. і т.п. :)

А якщо серйозно, немає значної різниці, який вуз ти закінчив. Зазвичай всі випускники на першій своїй роботі вчаться заново. Часто приймають на роботу толкових студентів, які вчились всього навсього на близькій до потрібної спеціальності, бо знають, що все одно доведеться вчити. Викладачі надають теоретичні знання, які досить часто далекі від реалій сьогодення.

Якщо взяти навчання на факультеті МВ, я завдячую цьому факультету тільки отриманим загальним знанням. Під час навчання я орієнтувався в економічній і політичній обстановці як в Україні, так і в світі загалом. Після його закінчення в мене не було достатньо часу для відслідковування змін та перегляду всіх новин. Це й не вимагалось на роботі (працював я в кредитному відділі банку).

Основне, що мені дав університет - це вміння отримувати знання та інформацію і вміння аналізувати. Але мушу визнати, що отримав тільки зелене поняття про економіку і політику, а на роботі вчився знову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...все меньеш и меньше дней до сессии... :P:P

ЗЫ.Поляков сказал, что у нас группа ...придурков)) :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нам учитель сказал чтобы получить зачОт (по рисунку)надо идти рисовать природу...ну конечно! самое время порисовать на улице при t +3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нам учитель сказал чтобы получить зачОт (по рисунку)надо идти рисовать природу...ну конечно! самое время порисовать на улице при t +3

Природу можна молювати і вдома, попиваючи пиво і час від часу дивлячись у вікно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нам учитель сказал чтобы получить зачОт (по рисунку)надо идти рисовать природу...ну конечно! самое время порисовать на улице при t +3

Природу можна молювати і вдома, попиваючи пиво і час від часу дивлячись у вікно.

дело в том что я живу на 10-ом этаже... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчителі багато вимагають від студентів.............вони думають що студент молодий і завжди все вспіє........але вони забувають що ми не роботи і внас теж є особисте життя і ми не будем весь час сидіти за книжками і виконувати їхні завдання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи більшості вчителів просто пофіг вивчить щось учень чи ні, а оцінки ставлять відповідно, так би мовити - порятунок потопаючих справа рук самих потопаючих....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи більшості вчителів просто пофіг вивчить щось учень чи ні, а оцінки ставлять відповідно, так би мовити - порятунок потопаючих справа рук самих потопаючих....

Не в мене на факультеті, там тебе заставлять шось да вивчити, якщо хочеш шось крім 3ки мати, яку тобі також просто так не подарують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшості викладачів достатньо, щоб студент показав бажання вчитись і свої успіхи під час семестру. Тоді вони можуть і вищу оцінку поставити на екзамені. Але це правило діє тільки для профілюючих предметів, викладачі яких за звичай добре знають всіх своїх студентів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у деяких погано с памяттю... Робиш при ньому курсову на парах весь семестр, а на захисті він питає: "скажи чесно, з кого перекатав?".....

но комментс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"скажи чесно, з кого перекатав?".....

но комментс

вот что значит невезет...

сдала наконецто курсак...на 5 :) и с зачетами на стационаре покончено ...скоро экзамены(((( :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Екзамени, як так розумію, починаються після Різдва. Удачі вам всім на екзаменах і легкої їх здачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...наших пока только на жигулях видела...))

Мабуть стараєтесь щось вивчити і здаєте знаннями, а не грошима. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...наших пока только на жигулях видела...))

я наших постійно на таксі наблюдаю :) видно тільки на це грошей хватає.. гг %)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сдала инглиш на 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!уураааааааааааааа

=)

Поздравляю :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...