Перейти до змісту

Сессия


Гість Andrey_

Рекомендовані повідомлення

спасибо=)тут действительно есть с чем=)

Остался один екзамен... :huh:

***

на улице дождь..(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

думаю, не страшно, пересдашь...У нас пол группы к экзаменам не допущены вообще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрію, не переживай особливо. Філософію всі здадуть, оцінки можуть тільки не дуже влаштувати. Крім того це може викликати упереджене ставлення на наступних екзаменах цієї сесії. Так що доведеться постаратись. А стосовно філософії - були казуси, коли студенти на перездачі краще здавали, ніж інші з першого разу. Не сумуй.

all`ok, а чому недопущені, не здали заліків?

Коли я закінчував навчання у ВДУ, там намагалися запровадити рейтингову систему, але у викладачів не дуже виходило: потрібно було для кожного предмета окремо вираховувати необхідний мінімальний рейтинг для допуску до екзамену. Крім того, залежно від заробленої кількості балів, ти міг отримати певну максимальну оцінку на екзамені. Тобто, набрав недостатньо балів для "відмінно", і вже не залежить як гарно ти відповідаєш на екзамені - "відмінно" не матимеш. Ось такий мав бути експеримент. На той час невдалий. Невже цю систему запровадили уже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже цю систему запровадили уже?

Ага. Але я тобі скажу, воно в одних по одному в інших по іншому.

Наприклад Коцан Н.Н. жінка ректора викладає міжнародну статистику. Там кажуть не буде вистачати 3-4 бала (по 100 бальній системі) до певної оцінки, поставить то шо є.

Інші можуть просто сказати тянути ше один білет і розказувати його, рейтинг не впливає так сказати сильно

Ше є таке шо в тих кого дуже високий рейтинг автоматом ставлять

А ше буває шо взагалі по 5 ти бальній системі оцінюють. Тобто в нас на факультеті поки вивчешся то будеш знайомий зі всіма системами оцінювання які тільки існують. І все залежить від викладача які він ставить вимоги. Недавно здавав світову економіку так там треба було перекласти статтю з The Economist, написати тести, зробити практичні і мати написані модулі. Кароч веселий факультет :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

all`ok, а чому недопущені, не здали заліків?

Коли я закінчував навчання у ВДУ, там намагалися запровадити рейтингову систему, але у викладачів не дуже виходило: потрібно було для кожного предмета окремо вираховувати необхідний мінімальний рейтинг для допуску до екзамену. Крім того, залежно від заробленої кількості балів, ти міг отримати певну максимальну оцінку на екзамені. Тобто, набрав недостатньо балів для "відмінно", і вже не залежить як гарно ти відповідаєш на екзамені - "відмінно" не матимеш. Ось такий мав бути експеримент. На той час невдалий. Невже цю систему запровадили уже?

Рейтинговой системы нету...Оценивают по 5бальной шкале. У нас одна группа разделена на 3 подгруппы...так вот практически вся 3я группа недопущена к экзамену вроди как за долги...Кароче, просто тупят очень...

Невже цю систему запровадили уже?

Ага. Але я тобі скажу, воно в одних по одному в інших по іншому.

Наприклад Коцан Н.Н. жінка ректора викладає міжнародну статистику. Там кажуть не буде вистачати 3-4 бала (по 100 бальній системі) до певної оцінки, поставить то шо є.

Інші можуть просто сказати тянути ше один білет і розказувати його, рейтинг не впливає так сказати сильно

Ше є таке шо в тих кого дуже високий рейтинг автоматом ставлять

А ше буває шо взагалі по 5 ти бальній системі оцінюють. Тобто в нас на факультеті поки вивчешся то будеш знайомий зі всіма системами оцінювання які тільки існують. І все залежить від викладача які він ставить вимоги. Недавно здавав світову економіку так там треба було перекласти статтю з The Economist, написати тести, зробити практичні і мати написані модулі. Кароч веселий факультет :ok:

На нашем факультете оценивают по 5бальной шкале...но на экономическом..многие предметы идут по 100бальной...кароче, фиг поймешь...Выбрали б уже что - то одно...

У нас на экзамене по инглишу надо было:

-прочитать текст, перевести, пересказать, ответить на вопросы учителя по тексту.

-сделать анализ слова

-топик на заданную тему

-грамматика(устно)

...если все сдашь - 5...могут быть разные вариации заданий...Как бы выходит что все четко обозначено. :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу студентське життя постійно урізноманітнюється. Якщо не самими студентами в сторону погулять і повеселиться, то викладачами в сторону західного тупізму і незроозумілої бідлабузницької активності на семінарах (інакше як заробити кучу балів для гарної відмітки на екзамені).

2snight, а МВ - завжди був веселим в цьому плані. Він створювався як експериментальний. І кожен рік проводять нові експерименти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то викладачами в сторону західного тупізму і незроозумілої бідлабузницької активності на семінарах (інакше як заробити кучу балів для гарної відмітки на екзамені).

...а на семинаре обычно можно просто прочитать текст, а это не значит что ты что то запомнил...тупизм :offtopic:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодня сдала на стационаре последний экз. на 5...ура товарищи :P

осталось разобраться с заочным.... :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХУ...Здал грёбанную философию...

Вот как было:

- сначала мы оба понимали что я говорю,

потом он не понимал, я понимал, потом я не понимал он понимал,

а потом мы уже вместе ничего не понимали! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Щастить же тим, для кого сесія закінчилась уже... :mdr:

А я от студент Національного університету "Львівська Політехніка" і покі зробив перерву в тому #@&*@#$ креслені повідаю, як же живеться нам - тим смертникам, які покинули рідне місто в надії на те, що це потім вплине на майбутнє працевлаштування.

Теоретично особливо щасливим щасливчикам - сеія - це лише ще 2 тижні канікул. Є такий прикол як модулі - набрав по них більше 51 (зі 100) - мож на екзамен і не йти. Таким макаром я здав уже 3 іспити. Дуже демократична с-ма між іншим. А якщо хочеш платити - то ти або міліонер, або повний придурок - такий прайс і в кошмарі не насниться.

От що дійсно дістає - так це ціла гора абсолютно "лівих" предметів! Ну скажіть навіщо Сиспрограмеру ( напрямок - компютерна інженерія, спеціальність - системне програмування) Досконало знати креслення? При чому не електросхеми малюємо, а перетини сферчних поверхонь і інший фігньомаразм. :blink:

Або фізика... Коефіцієнт такий же як і з Програмування. І якщо з друго я преспокійно набрав 98, то потративши тиждень на підготовку з фізики ледь 79 нашкрябав... Ось так і плакала моя підвищена стипендія :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а у меня начинается с 5ого числа...и настановча и зачетно-экзименационная...((( :D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да левые предметы есть у всех...значит это кому-то выгодно.

Ці предмети для загального розвитку. Ніхто не знає, чим ти займатимешся після закінчення вузу. А раптом пригодиться. Крім того, наші студенти не плутають (на відміну від американців) штат Джорджіа з Грузією, які англійською мовою звучать однаково. Одже - підвищення загальноосвітнього рівня не завадить. Еге ж. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да левые предметы есть у всех...значит это кому-то выгодно.

Ці предмети для загального розвитку. Ніхто не знає, чим ти займатимешся після закінчення вузу. А раптом пригодиться. Крім того, наші студенти не плутають (на відміну від американців) штат Джорджіа з Грузією, які англійською мовою звучать однаково. Одже - підвищення загальноосвітнього рівня не завадить. Еге ж. :)

ага і філософія Програмістам теж дуже потрібна... а раптом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Философия нужна не для "а раптом", а для развития личносит, независимо от того програмист это или физ.рук.

имхо, очень интересный предмет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а у меня начинается с 5ого числа...и настановча и зачетно-экзименационная...((( :):):)

А де ти вчишся? Не в ЛДТУ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Философия нужна не для "а раптом", а для развития личносит, независимо от того програмист это или физ.рук.

имхо, очень интересный предмет.

ага! цікавий тільки для людей які цим цікавляться, але повір не для простих програмістів яким начхати в якому році і де народився той чи інший філософ! Взагалі найцікавіший предмет для програміста екологія! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага! цікавий тільки для людей які цим цікавляться, але повір не для простих програмістів яким начхати в якому році і де народився той чи інший філософ! Взагалі найцікавіший предмет для програміста екологія! :bayan:

Ти вчив історію філософії і тільки побіжно саму філософію. Філософія - родоначальниця науки і її вивчення дозволяє розкрити і зрозуміти методи дослідження та пізнання.

Якщо ти захочеш написати наукову працю, без елементарних знань філософії ніяк.

Погоджуюсь тільки з одним - в програмі кожного предмета є багато тем, для яких можна було б приділяти менше уваги у звязку з їх мінімальним практичним застосуванням (у твоєму випадку - біографія філософів :ahuet:).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cамая экстримальная сессия в моей жизни... сдал вчера последнюю запись за 20 минут до закрытия сессии в нашем деканате (шоп ему неладно.... все до Пасхи сдают а наш блин до дня валентина не дотянул).. кароче столько тестостерона от сдачи разных екзаменов, зачетов и курсовых никогда не испытывал.... аж както грустно...чем теперь заниматься....учиться шоли? :o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cамая экстримальная сессия в моей жизни... сдал вчера последнюю запись за 20 минут до закрытия сессии в нашем деканате (шоп ему неладно.... все до Пасхи сдают а наш блин до дня валентина не дотянул).. кароче столько тестостерона от сдачи разных екзаменов, зачетов и курсовых никогда не испытывал.... аж както грустно...чем теперь заниматься....учиться шоли? :o

у Вас выделяется тестостерон от сдачи экзаменов ??? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...